Akce

25.11.2017

Koncert dechového orchestru

KD Plzeňka, Beroun, začátek v 16.00 hod.

21.11.2017

Veřejný koncert věnovaný patronce hudebníků sv. Cecílii

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

14.11.2017

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

7.11.2017

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

18.9.2017

Termíny soustředěních na Orlíku 2017.

Smyčcový orchestr:  10. - 12. 11. 2017
Smyčcový soubor:  24. - 26. 11. 2017

1.9.2017

Zahájení výuky ve školním roce 2017/2018.

Od pondělí 4. 9. začíná zápis a domluva rozvrhů.
V následujících dnech již bude dle předběžných rozvrhů probíhat individuální výuka v HO.
Hromadná výuka v hudebním oboru (HN, PHV a soubory), TO, VO a LDO bude zahájena v týdnu od 11. září.

28.8.2017

Zahájení školního roku 2017/2018.

Zápis do hromadných předmětů a domluva individuální výuky bude pro všechny žáky v pondělí 4. 9. 2017. Následně pak v dalších dnech prvního zářijového týdne.
Škola bude otevřena od 13.00  do 18.00 hodin,
v pátek do 17.00 hodin.

Do HN a PHV se žáci mohou zapisovat elektronicky od PO 28. 8. od 12 hodin do PÁ 1. 9. do 14 hodin.
Od 4. 9. si domluvíte vyučovací hodinu přímo s pí uč. Halbychovou v učebně č. 17.

Zařazení nově přijatých žáků a žáků, kterým se mění vyučující, do tříd příslušných pedagogů bude vyvěšeno v přízemí budovy.

Zápis bude probíhat v budově v Lounských do HO, TO a LDO.
Do výtvarného oboru se budou žáci zapisovat na pobočce ve Svatoslavově ulici čp. 333.

10.7.2017

Rozvrh HN a PHV na školní rok 2017/2018

Rozvrh ke čtení - ZDE

Rozvrh je v tuto chvíli pouze ke čtení.
Možnost elektronického zápisu bude:
od PO 28. 8. od 12 hodin
do PÁ 1. 9. do 14 hodin.

3.7.2017

letní prázdniny.

8.6.2017

Závěrečný koncert se slavnostním předáním absolventských vysvědčení

Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Závěrečný koncert se slavnostním předáním absolventských vysvědčení

6.6.2017

Veřejný koncert žáků pěveckého oddělení

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků pěveckého oddělení

5.6.2017

Vernisáž absolventských prací žáků výtvarného oboru

ZUŠ Lounských, zahájení v 17.30 hod.

Fotogalerie: Vernisáž absolventských prací žáků výtvarného oboru

4.6.2017

X. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2017

Konzervatoř Brno, tř. Kpt. Jaroše 45

1.6.2017

Třídní koncerty v červnu

5. 6. 2017 Třída p. uč. J. Vácy, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
6. 6. 2017 Třída PTV-MŠ pí uč. T. Herynkové, hudební sál, začátek v 16.00 hod.
6. 6. 2017 Třída pí uč. M. Prokopové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
7. 6. 2017 Třída p. uč. M. Dobrohrušky, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
9. 6. 2017 Třída pí uč. H. Mousa Bacha, komorní sál, začátek v 16.00 hod.
12. 6. 2017 Třída pí uč. R. Vernerové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
13. 6. 2017 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, hudební sál, začátek v 17.30 hod.
15. 6. 2017 Třída p. uč. J. Richtera, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
16. 6. 2017 Třída pí uč. J. Šanderové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.
19. 6. 2017 Třídy manželů Bubeníčkových, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
20. 6. 2017 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 16.30 hod.
21. 6. 2017 Třída pí uč. L. Krušinové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
27. 6. 2017 Třída p. uč. A. Badarovskeho, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

25.5.2017

Postupové a závěrečné zkoušky smyčcového oddělení

PO    29.5.    15.00 – 17.30
ČT    1.6.      14.30 – 17.00
náhradní termín:    ST    14.6.    16.00 – 17.30
vždy v komorním sále ve 3. patře

19.5.2017

Poslední aristokratka

18.5.2017

Veřejný absolventský koncert

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert

17.5.2017

Vystoupení Dechového orchestru na Dnech nové tvorby

Lichtenštejnský palác, sál B. Martinů, začátek v 16.00 hod.

16.5.2017

Koncert pro maminky

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Koncert pro maminky

14.5.2017

XIV. ročník multižánrového festivalu „Vyšehraní“,

koncert Dechového orchestru
Vyšehrad, začátek v 15.00 hod.

Fotogalerie: XIV. ročník multižánrového festivalu „Vyšehraní“,

14.5.2017

Festivalová postupová přehlídka scénického tance

mládeže a dospělých „Tanec, tanec...2017“
Salesiánské divadlo, Kobyliské nám. 1, Praha 8

12.5.2017

VI. ročník soutěže „Mladí pianisté na klavíru Steinway“

12. a 13. 5. 2017, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

9.5.2017

Interní absolventský koncert

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Interní absolventský koncert

3.5.2017

Vystoupení Dívčího pozounového kvarteta

na vernisáži výstavy fotografií.
Městská knihovna Opatov, Opatovská 1754/14, Praha 11, 17.00 hod.

2.5.2017

Třídní koncerty v květnu:

2. 5. 2017 Třída p. uč. S. Šťastného, hudební sál, začátek v 18.00 hod.
10. 5. 2017 Třídy pí uč. M. Valentové a p. uč. T. Míky, pavilon, začátek v 17.00 hod.
12. 5. 2017 Třída pí uč. H. Tyralíkové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.
15. 5. 2017 Třída pí uč. J. Kaňákové, hudební sál, začátek v 18.15 hod.
16. 5. 2017 Třída pí uč. P. Frenzel, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
17. 5. 2017 Třída p. uč. D. Patrocha, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
19. 5. 2017 Třída pí uč. E. Matouškové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.
22. 5. 2017 Třída pí uč. V. Markové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.
22. 5. 2017 Třída pí uč. M. Hixové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
24. 5. 2017 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
25. 5. 2017 Třída PHV pí uč. L.Bendové, hudební sál, začátek v 16.20 hod.
29. 5. 2017 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.
29. 5. 2017 Třída pí uč. O. Kučerové Dvorské, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
31. 5. 2017 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

29.4.2017

Koncert Klarinetového kvarteta

Heřmanův Městec

28.4.2017

Koncert třídy pí uč. L. Bendové

hudební sál, začátek v 16.00 hod.

27.4.2017

Koncert třídy p. uč. J. Chvojky

komorní sál, začátek v 17.30 hod.

25.4.2017

Pocta Jaroslavu Ježkovi, veřejný koncert

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie:

24.4.2017

Veřejný koncert žáků klavírního oddělení

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků klavírního oddělení

24.4.2017

Koncert třídy p. uč, L. Krtičky

 komorní sál, začátek v 17.00 hod.

22.4.2017

Krajské kolo Soutěžní přehlídky výtvarného oboru

22. a 23. 4. 2017, ZUŠ M. Podvalové, Cukrovarská 1, Praha 9 - Čakovice

20.4.2017

Ústřední kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír

20. - 23.4.2017 , ZUŠ Taussigova 1150, Praha 8

18.4.2017

Koncert Kateřiny Kratochvílové a Karolíny Žákové

hudební sál, začátek v 18.00 hod.

13.4.2017

Velikonoční prázdniny

13. - 17. 4. 2017

11.4.2017

Veřejný absolventský koncert

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Absolventský koncert

10.4.2017

Veřejný koncert žáků strunného oddělení

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

8.4.2017

IV. ročník soutěžní přehlídky „Pražský akordeon ve Stodůlkách“

ZUŠ, K Brance 72, Praha 5 – Stodůlky

6.4.2017

Taneční soustředění na Orlíku

termín soustředění: ČT 6.4. - NE 9.4.2017
informace
co vzít s sebou
pokyny před odjezdem

Fotogalerie: Taneční soustředění na Orlíku

6.4.2017

Koncert třídy p. uč. P.Dudy

komorní sál, začátek v 17.00 hod.

6.4.2017

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

6. až 9. 4. 2017, ZUŠ I. Hurníka, Slezská 21, Praha 2

4.4.2017

Barnypok

FZ3GzH http://www.LnAJ7K8QSpkiStk3sLL0hQP6MO2wQ8gO.com

Fotogalerie:

3.4.2017

Koncert třídy p. uč. M. Rychty

hudební sál, začátek v 17.30 hod.

3.4.2017

Vystoupení Dívčího pozounového kvarteta

na vernisáži výstavy fotografií.
Městská knihovna Opatov, Opatovská 1754/14, Praha 11, 17.00 hod.

1.4.2017

Krajské kolo recitační přehlídky „Pražský kalich 2017“

Společnost F. Kafky, Široká 14, Praha 1, začátek v 10:00 hod.

31.3.2017

V. ročník Celostátní přehlídky harfové mládeže

31.3. až 2.4., Praha

28.3.2017

Veřejný koncert od 18.00 hodin v komorním sále

program

27.3.2017

Třídní koncert žáků pí uč. Libuše Jedličkové

Hudební sál , začátek v 17.00 hodin.

27.3.2017

Koncert žáků pí uč. L. Bendové a Radky Vernerové

Komorní sál, od 17.00 hodin

25.3.2017

Festivalová postupová přehlídka dětských skupin scénického tance

Seleziánské divadlo, Kobyliské nám. 1, Praha 8

Fotogalerie: Festivalová postupová přehlídka dětských skupin scénického tance. Choreografie Jedu prstem po mapě....

21.3.2017

Školní kolo kytarové soutěže MŠMT

23. 1. 2017 se uskutečnilo školní kolo kytarové soutěže MŠMT. Soutěže se zúčastnilo celkem 15 žáků v různých soutěžních kategoriích. Do krajského kola postoupilo 5 žáků, kteří budou soutěžit 6. - 9. dubna v ZUŠ I. Hurníka na Praze 2. Držme jim palce! :-)
Výsledky zde.

21.3.2017

Učitelský koncert

program koncertu

Fotogalerie: Učitelský koncert

20.3.2017

Krajské kolo soutěže Základních uměleckých škol ve hře na smyčcové nástroje

proběhne ve dnech 28. - 31.3.2017 v ZUŠ Jana Hanuše.
Naši školu budou reprezentovat tři žákyně ve hře na housle - Ela Blahová, Marie Magdalena Ortová a Marie Hynková, Anna Hynková ve hře na violoncello a Jan Kratochvíl ve hře na kontrabas.

28.2.2017

Klavírní ozvěny

8. ročník festivalu mladých klavíristů Prahy 4

Fotogalerie:

22.2.2017

Veřejný koncert pěveckého oddělení

Komorní sál, 18.00 hod. Program zde.

Fotogalerie:

21.2.2017

Veřejný koncert smyčcového oddělení

Program.

Fotogalerie:

16.2.2017

Leden v Pavilonu

V týdnu od 16. ledna 2017 proběhl v Pavilonu maraton vystoupení všech skupin – „Leden v Pavilonu“. Pracovali jsme především s básničkami Jiřího Žáčka, ale i s jiným autory prózy a poezie. Všichni účinkující byli skvělí! Fotografie z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Fotogalerie:

14.2.2017

Hudební klasicismus

Hudební sál, 18.00 hod. Program zde.

Fotogalerie: Hudební klasicismus

12.2.2017

Pololetní výstava výtvarného oboru

V pondělí 30. ledna 2017 bude zahájena pololetní výstava VO v budově Svatoslavova 333 – ve 3. patře. K vidění bude do konce února.

Fotogalerie: Pololetní výstava prací žáků

6.2.2017

Seznam akcí na 2. pololetí školního roku 2016-2017

Současný tanec - Tereza Herynková. Program zde.

25.1.2017

Školní kolo soutěže MŠMT v sólové hře na smyčcové nástroje

Program zde.

Fotogalerie: Školní kolo soutěže MŠMT v sólové hře na smyčcové nástroje