Akce

27.11.2018

Veřejný koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

20.11.2018

Veřejný koncert věnovaný patronce hudebníků sv. Cecílii

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

18.11.2018

Koncert Dechového orchestru

KD Plzeňka, Beroun

13.11.2018

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

6.11.2018

Česko – slovenské mosty přátelství.

Slavnostní koncert ke 100. výročí založení Československé republiky,
České muzeum hudby, Karmelitská 2/4, Praha 1, začátek v 18.00 hod.

5.11.2018

Třídní koncerty:

  5. 11. 2018 Třída p. uč. S. Šťastného, koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
19. 11. 2018 Třída pí uč. L. Bendové, koncertní sál, začátek v 17.30 hod.
29. 11. 2018 Třída PHV pí uč. L. Bendové, koncertní sál, začátek v 16.15 hod.
29. 11. 2018 Třída pí uč. R. Vernerové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

 

28.10.2018

Celostátní přehlídka v Jablonci

Žákyně ze třídy Terezy Herynkové předvely na celostátní přehlídce jako laureáti loňského ročníku představení "Třeba jen na chvíli".

Fotogalerie: Celostátní přehlídka v Jablonci

27.8.2018

Zahájení školního roku 2018/2019.

Zápis do hromadných předmětů a domluva individuální výuky bude pro všechny žáky v pondělí 3. 9. 2018. Následně pak v dalších dnech prvního zářijového týdne.
Škola bude otevřena od 13.00  do 18.00 hodin,
v pátek do 17.00 hodin.

Do HN a PHV se žáci mohou zapisovat elektronicky od PO 27. 8. od 12 hodin do PÁ 31. 8. do 14 hodin.
Od 3. 9. si domluvíte vyučovací hodinu přímo s pí uč. Halbychovou v učebně č. 17.

Zařazení nově přijatých žáků a žáků, kterým se mění vyučující, do tříd příslušných pedagogů bude vyvěšeno v přízemí budovy.

Zápis bude probíhat v budově v Lounských do HO, TO a LDO.

Do výtvarného oboru se budou žáci zapisovat na pobočce ve Svatoslavově ulici čp. 333.

27.8.2018

Zahájení výuky v ZUŠ.

Žáci z PHV MŠ a PHV, kteří se elektronicky do výuky zapíší, se do ZUŠ dostaví až do výuky, která bude zahájena v 2. týdnu od 10.9., kdy obrdží i podklady k platbě na 1. pololetí školního roku.

Výuka HN, PHV a PHV MŠ a ostatních hromadných předmětů (TO, LDO, VO) začne od 2. týdne - od pondělí 10. 9. dle rozvrhu.
Individuální výuka v HO se bude vyučuovat od úterý 4. 9. dle domluvených rozvrhů.

2.7.2018

Letní prázdniny

2. 7. - 31. 8. 2018

28.6.2018

Vystoupení skupiny „Mad Kit“ v Rock Berry

Sekaninova 56, Praha 2, začátek ve 20.00 hod.

27.6.2018

XII. Minifestiválek vlastní taneční tvorby

Pavilon, začátek v 17.00 hod.

27.6.2018

Absolventi LDO 2017/2018

V letošním školním roce absolvovali 4.ročník II. stupně Tereza Háječková a Otakar Pokorný. 4. ročník studia pro dospělé absolvovala Adriana Jersáková - všichni absolvovali představením Kubánské pomeranče aneb Retro ze síťovky v rámci Divadelního minifestivalu Červen v Pavilonu 8. 6. 2018. Stejným představením jsme také zahájili letošní jubilejní 20. Divadelní minifestival v Praze 5.

25.6.2018

Závěrečná výstava prací žáků výtvarného oboru

25. - 29. 6. Svatoslavova 333, vernisáž 25. 6. v 17.00 hod

21.6.2018

Divadelní minifestival Červen v Pavilonu

Z Benátek do Prahy a zpátky, od 15.00 hod.
Kuchař Sam a mořské panny, od 17.00 hod.

Fotogalerie: Kuchař Sam a mořské panny Z Benátek do Prahy a zase zpátky

17.6.2018

Koncert Souboru zobcových fléten v Benátkách nad Jizerou

začátek v 15.00 hod.

Fotogalerie: Koncert Souboru zobcových fléten v Benátkách nad Jizerou

15.6.2018

Koncert Kytarového souboru v Betlémské kapli

Betlémské nám. 255/4, Praha 1, začátek v 19.00 hod.

13.6.2018

Závěrečné vystoupení žáků tanečního oboru

Salesiánské divadlo, Kobyliské nám. 1, Praha 8, začátky v 17.00 hod. klasický tanec a v 18.30 hod. současný tanec

Fotogalerie: Závěrečné vystoupení - Balet Závěrečné vystoupení - ST, generálka Závěrečné vystoupení - ST

13.6.2018

Divadelní minifestival Červen v Pavilonu

O sedmi dnech, od 16.30 hod.

Fotogalerie: O sedmi dnech

11.6.2018

Divadelní minifestival Červen v Pavilonu

Cesta necesta, od 15.00 hod.
Narozeniny, od 17.00 hod.

Fotogalerie: Narozeniny Cesta necesta

8.6.2018

Divadelní minifestival Červen v Pavilonu

Kubánské pomeranče aneb Retro ze síťovky
od 17.00 hodin

Fotogalerie: Kubánské pomeranče Kubánské pomeranče, festival 15.6.

7.6.2018

Závěrečný koncert s předáním absolventských vysvědčení

HAMU – Sál, Martinů, Malostranské nám. 13, Praha 1, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Závěrečný koncert s předáním absolventských vysvědčení, zkouška Předávání absolventských vysvědčení Koncert

5.6.2018

Veřejný koncert žáků pěveckého oddělení

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

 

4.6.2018

Výstava absolventských prací žáků výtvarného oboru

4. - 29. 6.

ZUŠ Lounských – I. patro, vernisáž 4. 6. v 17.30 hod.

Fotogalerie: Výstava absolventských prací žáků výtvarného oboru

4.6.2018

Veřejný absolventský koncert žáků pí uč. F. Alekbarové

koncertní sál, začátek v 18.30 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert žáků pí uč. F. Alekbarové

1.6.2018

Třídní koncerty:

   1. 6. 2018 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
   6. 6. 2018 Třída p. uč. J. Vácy, komorní sál, začátek v 17.30 hod.
11. 6. 2018 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
12. 6. 2018 Třída pí uč. L. Krušinové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
14. 6. 2018 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
15. 6. 2018 Třída pí uč. J. Šanderové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
18. 6. 2018 Třída pí uč. H. Mousa Bacha, komorní sál, začátek v 16.30 hod.
18. 6. 2018 Třída p. uč. M. Dobrohrušky, koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
19. 6. 2018 Třída p. uč. J. Richtera, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
20. 6. 2018 Třída p. uč. L. Bubeníčka, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
21. 6. 2018 Třída pí uč. M. Prokopové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
22. 6. 2018 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 16.30 hod.
25. 6. 2018 Třída p. uč. A. Badarovskeho, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
26. 6. 2018 Třída pí uč. N. Matoušková, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
28. 6. 2018 Třída p. uč. P. Dudy, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

1.6.2018

Divadelní minifestival Červen v Pavilonu

Pátek     8. 6. 2018     17:00     Kubánské pomeranče aneb Retro ze síťovky
Pondělí  11. 6. 2018    15:00     Cesta necesta
Pondělí  11. 6. 2018    17:00     Narozeniny
Středa  13. 6. 2018    16:30    O sedmi dnech
Čtvrtek 21. 6. 2018    15:00    Z Benátek do Prahy a zpátky
Čtvrtek 21. 6. 2018    17:00    Kuchař Sam a mořské panny

30.5.2018

Přehlídka orchestrů pražských ZUŠ

Staroměstské náměstí

Fotogalerie: Přehlídka orchestrů pražských ZUŠ

29.5.2018

Interní absolventský koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Interní absolventský koncert

24.5.2018

Slavnostní koncert v rámci ZUŠ Open

Valdštejnská zahrada Senátu ČR, Sala terrena, začátek v 19.30 hod.

program večerního koncertu, kde vystupují naši žáci
program akce na celý den

23.5.2018

Otevřená škola

15.00 – 18.00 hod.

23.5.2018

Libeňské jaro mladých

Libeňský zámeček, Obřadní síň, Zenklova ul., Praha 8, začátek v 19.00 hod.
program

Fotogalerie: Libeňské jaro mladých

22.5.2018

Veřejný absolventský koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert

21.5.2018

Veřejný absolventský koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert 21. 5.2018

18.5.2018

Vystoupení smyčcového souboru na XIII. ročníku festivalu studentských orchestrů „Hudební odpoledne 2

Divadlo v Horních Počernicích, Votuzská 379/11, Praha 20

16.5.2018

Přijímací zkoušky

(pobočka Svatoslavova 333) – 16. 5. a 5. 6., 14.00 až 17.00 hod.

 

15.5.2018

Koncert pro maminky

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Koncert pro maminky

14.5.2018

Přijímací zkoušky

Hudební obor, literárně dramatický obor, taneční obor

14.00 - 18.00

13.5.2018

Festivalová postupová přehlídka scénického tance mládeže a dospělých

Salesiánské divadlo, Kobyliské nám. 1, Praha 8

10.5.2018

Veřejný absolventský koncert

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert

9.5.2018

Vzpomínkový večer na básníka L. Padiora

Husův sbor Církve československé husitské, Táborská 317/65, Praha 4, začátek v 17.00 hod.

Fotogalerie: Vzpomínkový večer na básníka L. Padiora

8.5.2018

Mezinárodní houslová soutěž J. Kociana

8. a 9. 5., Ústí nad Orlicí

7.5.2018

Ředitelské volno

3.5.2018

Interní absolventský koncert

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Interní absolventský koncert

3.5.2018

Vernisáž výstavy „Národní muzeum očima dětí“

Galerie 1, Štěpánská 47, Praha 1, zahájení v 17.00 hod.(výstava potrvá do 26. 5.)

3.5.2018

Ústřední kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

3. - 6. 5. 2018, ZUŠ J. Hanuše, U Dělnického cvičiště 1100/1, Praha 6

2.5.2018

Třídní koncerty:

2. 5. 2018 Třída p. uč. J. Chvojky, komorní sál, začátek v 17.30 hod.
3. 5. 2018 Třída pí uč. L. Bendové, učebna č. 20, I. patro, začátek v 18.00 hod.
14. 5. 2018 Třída pí uč. M. Valentové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
14. 5. 2018 Třída pí uč. O. Kučerové Dvorské, koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
16. 5. 2018 Třída p. uč. D. Patrocha, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
17. 5. 2018 Třída pí uč. H. Tyralíkové, komorní sál, začátek v 16.30 hod.
18. 5. 2018 Třída pí uč. E. Matouškové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
21. 5. 2018 Třída p. uč. L. Krtičky, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
23. 5. 2018 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
25. 5. 2018 Třída pí uč. V. Markové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
31. 5. 2018 Třída PHV pí uč. L. Bendové, koncertní sál, začátek v 16.20 hod.

2.5.2018

Divadelní minifestival Červen v Pavilonu

Pátek 8. 6. 2018        17:00     Kubánské pomeranče aneb Retro ze síťovky
Pondělí 11. 6. 2018    15:00     Cesta necesta
Pondělí 11. 6. 2018    17:00     Narozeniny
Středa 13. 6. 2018     16:30    O sedmi dnech
Čtvrtek 21. 6. 2018    15:00    Z Benátek do Prahy a zpátky
Čtvrtek 21. 6. 2018    17:00    Kuchař Sam a mořské panny


Kubánské pomeranče aneb Retro ze síťovky  hraje náš soubor Sedm dostatečných také na jubilejním 20. Divadelním minifestivalu ZUŠ Na Popelce Praha 5 v PÁTEK 15. 6. 2018 od 17:00


Bližší informace k jednotlivým představením:

Kubánské pomeranče aneb Retro ze síťovky jsou vybrané scény ze sborníku Humor na pódiu vydaného roku 1956. Vrátíme se tedy v čase a přiblížíme si atmosféru různých míst a lidí té doby. Hraje soubor Sedm dostatečných neboli nejstarší studenti literárně dramatického oboru.

Cesta necesta je prvním veřejným vystoupením nejmladších dětí z přípravné dramatické výchovy. Jak sám název napovídá, jde zatím o ranné stadium procesu hledání a sebepoznávání se všemi úspěchy i úskalími, které k tomu patří. Na pomoc jsme si vzali básně Jiřího Žáčka.

Narozeniny jsou čistě autorskou záležitostí smíšené skupiny žáků 4. ročníku I. stupně – 1. ročníku II. stupně. Inspirací nám byl Goscinny Sempé /Narozeniny Marie-Hedviky/, ale především ta podobnost, že tato skupina žáků je složena pouze ze samých dívek a jediného kluka.

O sedmi dnech hrají žáci 5. ročníku I. st.- 2. ročníku II. stupně. Předlohou nám byla stejnojmenná povídka Františka Nepila a její dramatizace Richarda Koníře, kterou jsme si upravili a doplnili podle vlastních představ.

Z Benátek do Prahy a zpátky je textově pohybová koláž básní Jiřího Žáčka z knihy Na Svatého Dyndy. Cestování časem a prostorem? Pro žáky  2. – 4. ročníku I. stupně žádný problém. Přijďte se přesvědčit a cestovat po známých místech s námi.

Kuchař Sam a mořské panny je scénář Richarda Koníře a Pavla Horáka napsaný na motivy pohádky Pavla Šruta Mořská panna a kuchař Sam. Se skupinou mladších žáků 2.- 4. ročníku I. stupně jsme si na něm vyzkoušeli spoustu nových a zajímavých principů z divadelní branže. Zavedeme vás na loď i pod mořskou hladinu a společně budeme objevovat kontrasty holčičího a klučičího světa.


2.5.2018

Divadelní minifestival „Červen v Pavilonu

8.6. Kubánské pomeranče aneb Retro ze síťovky
začátek v 17.00 hod.

11.6. Cesta necesta
začátek v 15.00 hod.

11.6.Narozeniny
začátek v 17.00 hod.

13.6. O sedmi dnech
začátek v 16.30 hod.

21.6. Z Benátek do Prahy a zase zpátky
začátek v 15.00 hod.

21.6. Kuchař Sam a mořské panny
začátek v 17.00 hod.

24.4.2018

Veřejný absolventský koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert

23.4.2018

Veřejný koncert žáků strunného oddělení

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

21.4.2018

1. Česko – Slovenská harfová soutěžní přehlídka ZUŠ

ZUŠ Liberec, Frýdlantská 19

18.4.2018

Koncert žáků dechového oddělení

Aula Konferenčního a společenského centra „Profesní dům“, Malostranské nám. 2/25, Praha 1, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Koncert žáků dechového oddělení

17.4.2018

Veřejný koncert žáků klávesového oddělení

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

16.4.2018

Koncert vítězů soutěže „Nuselský akord“

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

16.4.2018

„Nuselský akord“

1. ročník soutěže ve hře na klavír, koncertní sál ZUŠ Lounských, začátek v 10.00 hod.

Fotogalerie: „Nuselský akord“

13.4.2018

Koncert dechového orchestru

velký sál Městské knihovny v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1, začátek v 19.00 hod.
pozvánka
program

Fotogalerie: Koncert dechového orchestru

13.4.2018

Přehlídka populárního zpěvu v pražských ZUŠ

koncertní sál ZUŠ Štefánikova 19, Praha 5

12.4.2018

Veřejný absolventský koncert

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert

10.4.2018

Vzpomínka na Apríl

koncertní sál, začátek v 17.59 hod.
program

Fotogalerie: Vzpomínka na Apríl

6.4.2018

„PRAHA-A-HARP FESTIVAL“

6. až 8. 4. 2018, 6. ročník Celostátní přehlídky harfové mládeže, koncertní sál GMHŠ hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

5.4.2018

„Pro Bohemia 2018“

5. až 8. 4. 2018, 16. ročník Mezinárodní interpretační soutěže, Janáčkova konzervatoř, Ostrava

3.4.2018

Třídní koncerty:

  9. 4. 2018 Třída p. uč. M. Rychty, koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
13. 4. 2018 Třída pí uč. V. Markové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
16. 4. 2018 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
17. 4. 2018 Třída pí uč. H. Mousa Bacha, komorní sál, začátek v 17.30 hod.
19. 4. 2018 Třídy pí uč. M. Hixové a J. Lipscombe, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
26. 4. 2018 Třída p. uč. J. Zvěřiny, komorní sál, začátek v 17.15 hod.
27. 4. 2018 Třída p. uč. T. Míky, učebna č. 1, začátek v 17.00 hod.
30. 4. 2018 Třída pí uč. L. Jedličkové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
30. 4. 2018 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

27.3.2018

veřejný koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

23.3.2018

Soutěžní přehlídka tanečního oboru – krajské kolo

23. a 24. 3. 2018,
Salesiánské divadlo, Kobyliské nám. 1, Praha 8

20.3.2018

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

20.3.2018

Krajské kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

20. až 23. 3. 2018,
ZUŠ J. Hanuše, U Dělnického cvičiště 1100/1, Praha 6

16.3.2018

Krajské kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu

16. až 18. 3. 2018,
ZUŠ M. Podvalové, Cukrovarská 23/1, Praha 9 – Čakovice

 

14.3.2018

Krajské kolo soutěže ve hře smyčcových souborů a orchestrů

ZUŠ Taussigova 1150/2, Praha 8

Fotogalerie: Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře smyčcových souborů a orchestrů

13.3.2018

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

 

13.3.2018

„Klavírní ozvěny“

IX. ročník festivalu mladých klavíristů,
Chovská tvrz, Ledvinova 9, Praha 4, začátek v 19.00 hod.

10.3.2018

Festivalová postupová přehlídka dětských skupin scénického tance

10. a 11. 3. 2018,
Salesiánské divadlo, Kobyliské nám. 1, Praha

6.3.2018

Veřejný koncert žáků smyčcového oddělení

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků smyčcového oddělení

3.3.2018

Interpretační soutěž „Zahraj si s Českou filharmonií“

2. kolo,
Dvořákova síň Rudolfina, Alšovo nábřeží 12, Praha

3.3.2018

Soutěžní přehlídka tanečního oboru – okresní kolo

3. a 4. 3. 2018, sál Městské knihovny, Mariánské nám. 1, Praha 1

2.3.2018

„Jižní Město Music 2018“

2. a 3. 3. 2018
XXIV. ročník soutěže pro mladé sólisty,
pořádá ZUŠ Jižní Město, Křtinská 673, Praha 4

1.3.2018

Třídní koncert pí uč. L. Bendové

komorní sál, začátek v 18.00 hod.

27.2.2018

Veřejný koncert žáků dechového oddělení

koncertní sál, začátek v 17.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků dechového oddělení

26.2.2018

Třídní koncert pí uč. R. Vernerové

komorní sál, začátek v 17.00 hod.

26.2.2018

Interpretační soutěž „Zahraj si s Českou filharmonií“

25. až 28. 2. 2018
Sukova síň Rudolfina, Alšovo nábřeží 12, Praha 1

20.2.2018

Veřejný koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

Fotogalerie: veřejný koncert

15.2.2018

Školní kolo soutěže v sólovém zpěvu

komorní sál, začátek v 16.00 hod.

13.2.2018

Koncert učitelů

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Koncert učitelů

1.2.2018

Třídní koncert p. uč. J. Richtera

komorní sál, začátek v 17.00 hodin

31.1.2018

Veřejný koncert žáků strunného oddělení

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků strunného oddělení

30.1.2018

Veřejný koncert žáků pěveckého oddělení

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

29.1.2018

Zahájení výstavy prací žáků výtvarného oboru

Svatoslavova 333, Praha 4

27.1.2018

Česká klavírní moderna dětem

27. a 28. 1. 2018, Kostel sv. Vavřince, Hellichova 18, Praha 1

27.1.2018

Mezinárodní taneční soutěž „Allegro“

27. a 28. 1. 2018, Hartigovský palác, Malostranské nám. 259/12, Praha 1

23.1.2018

Veřejný koncert žáků klavírního oddělení

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků klavírního oddělení

22.1.2018

Školní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

koncertní sál, začátek ve 14.00 hod.

16.1.2018

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

9.1.2018

Veřejný koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

3.1.2018

Třídní koncerty:

 4. 1. 2018 Třída pí uč. M. Prokopové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
15. 1. 2018 Třídy pí uč. H. Mousa Bacha a M. Valentové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
18. 1. 2018 Třídy pí uč. J. Lipscombe a M. Valentové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.
19. 1. 2018 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 16.30 hod.
19. 1. 2018 Třída pí uč. H. Tyralíkové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
23. 1. 2018 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 16.30 hod.
25. 1. 2018 Třída pí uč. M. Hixové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
26. 1. 2018 Třída pí uč. J. Šanderové, komorní sál, začátek v 16.30 hod.
26. 1. 2018 Třída pí uč. E. Matouškové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
29. 1. 2018 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, koncertní sál, začátek v 17.00 hod.
29. 1. 2018 Třída p. uč. A. Badarovskeho, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

23.12.2017

Vánoční prázdniny

23. 12. 2017 až 2. 1. 2018

19.12.2017

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

13.12.2017

„Vánoční tančení“

vystoupení žáků tanečního oboru,
Salesiánské divadlo, Kobyliské nám. 1, Praha 8,
začátek v 17.30 hod.

Fotogalerie: „Vánoční tančení“

12.12.2017

Veřejný adventní koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

 

Fotogalerie: Veřejný adventní koncert

5.12.2017

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

1.12.2017

Třídní koncerty:

 4. 12. 2017 Třída pí uč. O. Kučerové Dvorské, koncertní sál, začátek v 17.00 hod.
 6. 12. 2017 Třída p. uč. J. Vácy, komorní sál, začátek v 17.30 hod.
 7. 12. 2017 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.
11. 12. 2017 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
11. 12. 2017 Třída p. uč. M. Dobrohrušky, koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
13. 12. 2017 Třída p. uč. D. Patrocha, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
14. 12. 2017 Třída p. uč. J. Chvojky, komorní sál, začátek v 17.30 hod.
18. 12. 2017 Třída pí uč. V. Markové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
18. 12. 2017 Třída p. uč. L. Bubeníčka, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
20. 12. 2017 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
21. 12. 2017 Třída pí uč. N. Matouškové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

30.11.2017

Koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru

Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2,
začátek v 18.00 hod. - program

Fotogalerie: Koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru

28.11.2017

Veřejný koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

25.11.2017

Koncert dechového orchestru

KD Plzeňka, Beroun, začátek v 16.00 hod.

24.11.2017

Soustředění smyčcového souboru a souborů zobcových fléten.

Odjezd v pátek 24. 11. 2017 v 16 hodin od ZUĎ.

Příjezd v neděli odpoledne k ZUŠ.

Fotogalerie: Soustředění smyčcového souboru.

21.11.2017

Veřejný koncert věnovaný patronce hudebníků sv. Cecílii

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

 

Fotogalerie: Veřejný koncert věnovaný patronce hudebníků sv. Cecílii

18.11.2017

Mladý klavír Pražské konzervatoře 2017

18. 11. 2017, Koncertní sál Pražské konzervatoře, Na Rejdišti 1, Praha 1, začátek v 10.00 hod.

16.11.2017

Harfová soutěž prof. K. Patrase

16. až 19. 11. 2017, ZUŠ J. Hanuše, U Dělnického cvičiště 1, Praha 6

14.11.2017

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

10.11.2017

Soustředění smyčcového orchestru na Orlíku.

Odjezd v pátek 10. 11. 2017 v 16 hodin od ZUŠ.
Příjezd v neděli 12. 11. 2017 odpoledne.

Fotogalerie: Soustředění smyčcového orchestru na Orlíku. Soustředění smyčcového orchestru na Orlíku 2.

7.11.2017

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

6.11.2017

Plánované akce současného tance

13. 12. 2017 - Vánoční tančení v Seleziánském divadle od 17.30 hodin.

3. - 4. 3. 2018 - Obvodní kolo soutěže ZUŠ

10. - 11. 3. 2018 - Přehlídka scénického tance

15. - 18. 3. 2018 - soustředění na Orlíku

1.11.2017

Třídní koncerty

13. 11. 2017 Třída pí uč. L. Bendové, koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
14. 11. 2017 Třída pí uč. R. Vernerové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
23. 11. 2017 Třída PHV pí uč. L. Bendové, koncertní sál, začátek v 16.20 hod.

28.10.2017

Celostátní přehlídka scénického tance, Jablonec 2017

Fotogalerie: Celostátní přehlídka v Jablonci 2017

18.9.2017

Termíny soustředěních na Orlíku 2017.

Smyčcový orchestr:  10. - 12. 11. 2017
Smyčcový soubor:  24. - 26. 11. 2017

1.9.2017

Zahájení výuky ve školním roce 2017/2018.

Od pondělí 4. 9. začíná zápis a domluva rozvrhů.
V následujících dnech již bude dle předběžných rozvrhů probíhat individuální výuka v HO.
Hromadná výuka v hudebním oboru (HN, PHV a soubory), TO, VO a LDO bude zahájena v týdnu od 11. září.

28.8.2017

Zahájení školního roku 2017/2018.

Zápis do hromadných předmětů a domluva individuální výuky bude pro všechny žáky v pondělí 4. 9. 2017. Následně pak v dalších dnech prvního zářijového týdne.
Škola bude otevřena od 13.00  do 18.00 hodin,
v pátek do 17.00 hodin.

Do HN a PHV se žáci mohou zapisovat elektronicky od PO 28. 8. od 12 hodin do PÁ 1. 9. do 14 hodin.
Od 4. 9. si domluvíte vyučovací hodinu přímo s pí uč. Halbychovou v učebně č. 17.

Zařazení nově přijatých žáků a žáků, kterým se mění vyučující, do tříd příslušných pedagogů bude vyvěšeno v přízemí budovy.

Zápis bude probíhat v budově v Lounských do HO, TO a LDO.
Do výtvarného oboru se budou žáci zapisovat na pobočce ve Svatoslavově ulici čp. 333.

10.7.2017

Rozvrh HN a PHV na školní rok 2017/2018

Rozvrh ke čtení - ZDE

Rozvrh je v tuto chvíli pouze ke čtení.
Možnost elektronického zápisu bude:
od PO 28. 8. od 12 hodin
do PÁ 1. 9. do 14 hodin.

3.7.2017

letní prázdniny.

30.6.2017

Absolventi LDO 2016/2017

Letošní školní rok byl v literárně dramatickém oboru bohatý na absolventy. Bylo jich celkem sedm!

6. ročník I. stupně absolvovala Adéla Hlízová, Aneta Pumrová, Tereza Riedlová a Jan Kratochvíl – absolvovali monology.
4. ročník II. stupně absolvovala Nina Trošina, Karolína Vašíčková a Jan Fischer – absolvovali představením Poslední aristokratka.

Všichni absolventi vystoupili v divadle U Valšů v pátek 19. 5. 2017.

Představení Poslední aristokratka jsme hráli také 16. 6. 2017 na 19. Divadelním mezinárodním minifestivalu v Praze. Byli jsme tak úspěšní, že jsme rovnou dostali pozvání k účasti na jubilejním 20. ročníku.

20.6.2017

Veřejná vystoupení literárně dramatického oboru na závěr školního roku 2016/2017

Absolventské představení žáků LDO
19. 5. 2017 v divadle U Valšů

Květen v Pavilonu
25. 5. 2017 Liška, zajíc a kohout, Komedianti a loupežníci

Otevřená škola
30. 5. 2016 v Pavilonu – Tři rubíny, monology

Červen v Pavilonu
5. 6. 2017 Bangladéšské pohádky
14. 6. 2017 Tři rubíny, sólové výstupy a absolventské monology
22. 6. 2017 Kočičí koření, básničky Josefa Kainara

8.6.2017

Závěrečný koncert se slavnostním předáním absolventských vysvědčení

Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Závěrečný koncert se slavnostním předáním absolventských vysvědčení

6.6.2017

Veřejný koncert žáků pěveckého oddělení

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků pěveckého oddělení

5.6.2017

Vernisáž absolventských prací žáků výtvarného oboru

ZUŠ Lounských, zahájení v 17.30 hod.

Fotogalerie: Vernisáž absolventských prací žáků výtvarného oboru

4.6.2017

X. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2017

Konzervatoř Brno, tř. Kpt. Jaroše 45

1.6.2017

Třídní koncerty v červnu

5. 6. 2017 Třída p. uč. J. Vácy, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
6. 6. 2017 Třída PTV-MŠ pí uč. T. Herynkové, hudební sál, začátek v 16.00 hod.
6. 6. 2017 Třída pí uč. M. Prokopové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
7. 6. 2017 Třída p. uč. M. Dobrohrušky, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
9. 6. 2017 Třída pí uč. H. Mousa Bacha, komorní sál, začátek v 16.00 hod.
12. 6. 2017 Třída pí uč. R. Vernerové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
13. 6. 2017 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, hudební sál, začátek v 17.30 hod.
15. 6. 2017 Třída p. uč. J. Richtera, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
16. 6. 2017 Třída pí uč. J. Šanderové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.
19. 6. 2017 Třídy manželů Bubeníčkových, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
20. 6. 2017 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 16.30 hod.
21. 6. 2017 Třída pí uč. L. Krušinové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
27. 6. 2017 Třída p. uč. A. Badarovskeho, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

25.5.2017

Postupové a závěrečné zkoušky smyčcového oddělení

PO    29.5.    15.00 – 17.30
ČT    1.6.      14.30 – 17.00
náhradní termín:    ST    14.6.    16.00 – 17.30
vždy v komorním sále ve 3. patře

19.5.2017

Poslední aristokratka

18.5.2017

Veřejný absolventský koncert

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert

17.5.2017

Vystoupení Dechového orchestru na Dnech nové tvorby

Lichtenštejnský palác, sál B. Martinů, začátek v 16.00 hod.

16.5.2017

Koncert pro maminky

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Koncert pro maminky

14.5.2017

XIV. ročník multižánrového festivalu „Vyšehraní“,

koncert Dechového orchestru
Vyšehrad, začátek v 15.00 hod.

Fotogalerie: XIV. ročník multižánrového festivalu „Vyšehraní“,

14.5.2017

Festivalová postupová přehlídka scénického tance

mládeže a dospělých „Tanec, tanec...2017“
Salesiánské divadlo, Kobyliské nám. 1, Praha 8

12.5.2017

VI. ročník soutěže „Mladí pianisté na klavíru Steinway“

12. a 13. 5. 2017, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

9.5.2017

Interní absolventský koncert

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Interní absolventský koncert

3.5.2017

Vystoupení Dívčího pozounového kvarteta

na vernisáži výstavy fotografií.
Městská knihovna Opatov, Opatovská 1754/14, Praha 11, 17.00 hod.

2.5.2017

Třídní koncerty v květnu:

2. 5. 2017 Třída p. uč. S. Šťastného, hudební sál, začátek v 18.00 hod.
10. 5. 2017 Třídy pí uč. M. Valentové a p. uč. T. Míky, pavilon, začátek v 17.00 hod.
12. 5. 2017 Třída pí uč. H. Tyralíkové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.
15. 5. 2017 Třída pí uč. J. Kaňákové, hudební sál, začátek v 18.15 hod.
16. 5. 2017 Třída pí uč. P. Frenzel, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
17. 5. 2017 Třída p. uč. D. Patrocha, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
19. 5. 2017 Třída pí uč. E. Matouškové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.
22. 5. 2017 Třída pí uč. V. Markové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.
22. 5. 2017 Třída pí uč. M. Hixové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
24. 5. 2017 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
25. 5. 2017 Třída PHV pí uč. L.Bendové, hudební sál, začátek v 16.20 hod.
29. 5. 2017 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.
29. 5. 2017 Třída pí uč. O. Kučerové Dvorské, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
31. 5. 2017 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

29.4.2017

Koncert Klarinetového kvarteta

Heřmanův Městec

28.4.2017

Koncert třídy pí uč. L. Bendové

hudební sál, začátek v 16.00 hod.

27.4.2017

Koncert třídy p. uč. J. Chvojky

komorní sál, začátek v 17.30 hod.

25.4.2017

Pocta Jaroslavu Ježkovi, veřejný koncert

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie:

24.4.2017

Veřejný koncert žáků klavírního oddělení

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků klavírního oddělení

24.4.2017

Koncert třídy p. uč, L. Krtičky

 komorní sál, začátek v 17.00 hod.

22.4.2017

Krajské kolo Soutěžní přehlídky výtvarného oboru

22. a 23. 4. 2017, ZUŠ M. Podvalové, Cukrovarská 1, Praha 9 - Čakovice

20.4.2017

Ústřední kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír

20. - 23.4.2017 , ZUŠ Taussigova 1150, Praha 8

18.4.2017

Koncert Kateřiny Kratochvílové a Karolíny Žákové

hudební sál, začátek v 18.00 hod.

13.4.2017

Velikonoční prázdniny

13. - 17. 4. 2017

11.4.2017

Veřejný absolventský koncert

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Absolventský koncert

10.4.2017

Veřejný koncert žáků strunného oddělení

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

8.4.2017

IV. ročník soutěžní přehlídky „Pražský akordeon ve Stodůlkách“

ZUŠ, K Brance 72, Praha 5 – Stodůlky

6.4.2017

Taneční soustředění na Orlíku

termín soustředění: ČT 6.4. - NE 9.4.2017
informace
co vzít s sebou
pokyny před odjezdem

Fotogalerie: Taneční soustředění na Orlíku

6.4.2017

Koncert třídy p. uč. P.Dudy

komorní sál, začátek v 17.00 hod.

6.4.2017

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

6. až 9. 4. 2017, ZUŠ I. Hurníka, Slezská 21, Praha 2

3.4.2017

Koncert třídy p. uč. M. Rychty

hudební sál, začátek v 17.30 hod.

3.4.2017

Vystoupení Dívčího pozounového kvarteta

na vernisáži výstavy fotografií.
Městská knihovna Opatov, Opatovská 1754/14, Praha 11, 17.00 hod.

1.4.2017

Krajské kolo recitační přehlídky „Pražský kalich 2017“

Společnost F. Kafky, Široká 14, Praha 1, začátek v 10:00 hod.

31.3.2017

V. ročník Celostátní přehlídky harfové mládeže

31.3. až 2.4., Praha

28.3.2017

Veřejný koncert od 18.00 hodin v komorním sále

program

27.3.2017

Třídní koncert žáků pí uč. Libuše Jedličkové

Hudební sál , začátek v 17.00 hodin.

27.3.2017

Koncert žáků pí uč. L. Bendové a Radky Vernerové

Komorní sál, od 17.00 hodin

25.3.2017

Festivalová postupová přehlídka dětských skupin scénického tance

Seleziánské divadlo, Kobyliské nám. 1, Praha 8

Fotogalerie: Festivalová postupová přehlídka dětských skupin scénického tance. Choreografie Jedu prstem po mapě....

21.3.2017

Školní kolo kytarové soutěže MŠMT

23. 1. 2017 se uskutečnilo školní kolo kytarové soutěže MŠMT. Soutěže se zúčastnilo celkem 15 žáků v různých soutěžních kategoriích. Do krajského kola postoupilo 5 žáků, kteří budou soutěžit 6. - 9. dubna v ZUŠ I. Hurníka na Praze 2. Držme jim palce! :-)
Výsledky zde.

21.3.2017

Učitelský koncert

program koncertu

Fotogalerie: Učitelský koncert

20.3.2017

Krajské kolo soutěže Základních uměleckých škol ve hře na smyčcové nástroje

proběhne ve dnech 28. - 31.3.2017 v ZUŠ Jana Hanuše.
Naši školu budou reprezentovat tři žákyně ve hře na housle - Ela Blahová, Marie Magdalena Ortová a Marie Hynková, Anna Hynková ve hře na violoncello a Jan Kratochvíl ve hře na kontrabas.

28.2.2017

Klavírní ozvěny

8. ročník festivalu mladých klavíristů Prahy 4

Fotogalerie:

22.2.2017

Veřejný koncert pěveckého oddělení

Komorní sál, 18.00 hod. Program zde.

Fotogalerie:

21.2.2017

Veřejný koncert smyčcového oddělení

Program.

Fotogalerie:

16.2.2017

Leden v Pavilonu

V týdnu od 16. ledna 2017 proběhl v Pavilonu maraton vystoupení všech skupin – „Leden v Pavilonu“. Pracovali jsme především s básničkami Jiřího Žáčka, ale i s jiným autory prózy a poezie. Všichni účinkující byli skvělí! Fotografie z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Fotogalerie:

14.2.2017

Hudební klasicismus

Hudební sál, 18.00 hod. Program zde.

Fotogalerie: Hudební klasicismus

12.2.2017

Pololetní výstava výtvarného oboru

V pondělí 30. ledna 2017 bude zahájena pololetní výstava VO v budově Svatoslavova 333 – ve 3. patře. K vidění bude do konce února.

Fotogalerie: Pololetní výstava prací žáků

6.2.2017

Seznam akcí na 2. pololetí školního roku 2016-2017

Současný tanec - Tereza Herynková. Program zde.

25.1.2017

Školní kolo soutěže MŠMT v sólové hře na smyčcové nástroje

Program zde.

Fotogalerie: Školní kolo soutěže MŠMT v sólové hře na smyčcové nástroje