Úspěchy

16.9.2022

Mezinárodní klavírní soutěž CONCORSO PER GIOVANI TALENT VAL TIDONE

Itálie, kategorie B

1. cena: DANG THUY CHI  
připravila p. uč. Fatima Alekbarová

17.6.2022

Mezinárodní divadelní minifestival

V den, kdy jsme měli hrát, se nám vyskytlo jedno akutní onemocnění, které naši účast zdánlivě vyloučilo. Ale my jsme se nedali a hledali bleskové řešení. Podpořilo nás i to, že o naši účast organizátoři festivalu velmi stáli. Během zhruba hodinové záskokové zkoušky roli převzala Áňa Šafránková, která předtím tuto hru ani neviděla. A než jsme se večer postavili na jeviště, zvládla se roli – a musím říct, že vůbec nebyla malá!!! - naučit i zpaměti. Diváci, organizátoři i zahraniční hosté festivalu velmi ocenili nejen samotné představení HOMO PLASTICUS, ale i to, že vůbec nepoznali, kdo v této hře „jen“ zaskakoval. Za zkoušku i přestavení patří všem mé velké poděkování.

10.6.2022

Dětská scéna 2022 – celostátní přehlídka

10.-12.6. 2022
Ve Svitavách jsme s Hátou strávily 3 dny nabité přednesy a divadlem.
Měly jsme možnost sledovat výkony těch nejlepších z celé České republiky a Háta Adamovská se stala Laureátem 50. ročníku celostátní přehlídky Dětská scéna 2022. Gratulujeme!!!

8.6.2022

Absolventi VO

ve školním roce 2021/2022
seznam

4.6.2022

Mezinárodní soutěž dechových nástrojů

4. -5. 6.2022, Brno          
                    
1. cena    Kostlivá Viktorie    baskřídlovka        
3. cena    Kostlivá Viktorie    trombon
Připravily Libuše a Magdalena Jedličkovy 

4.6.2022

Ústřední kolo soutěže MŠMT v Karlových Varech

19.5.2022

Ústředníh kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

19.- 21.5.2022, ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6                     
                    
1. cena    Justina Cardová - trombon    cena poroty za pedagogickou práci    
                         připravila Libuše Jedličková
1. cena     Viktorie Kostlivá - trombon 
                         připravila Magdalena Jedličková 
2. cena      Anna Šelest - příčná flétna
                          připravila Mgr. Lucie Hochmanová                 

Libuše Jedličková       cena poroty za pedagogickou práci  
Alena Králová            cena poroty za klavírní spolupráci   

14.5.2022

Mladí pianisté hrají na klavír Steinway

celostátní soutěž

Anna Šmerdová - 3. místo
připravila pí uč. Vladimíra Marková

6.5.2022

Divadelní minifestival Květen - červen v Pavilonu

6.5.-6.6. 2022
V letošním školním roce jsme nazkoušeli 6 nových představení, které měly premiéru na našem už tradičním Divadelním minifestivalu Květen - červen v Pavilonu

6. 5. 2022        Homo Plasticus    
9. 5. 2022        Biletářka        
11. 5. 2022      Krásný psí život    
19. 5. 2022      Bajky            
1. 6. 2022        Cirkus            ¨
6. 6. 2022        Rok

23.4.2022

Pražské poetické setkání - recitační soutěž

V krajském kole podaly obě holky vynikající výkon. Evelínka Petrů dostala Cenu poroty a Háta Adamovská postoupila do celostátního kola!!!

9.4.2022

Soutěžní přehlídka tanečního oboru ZUŠ – Krajské kolo 9.4.2022 KD Mlejn

V lese -  Stříbrné pásmo s oceněnín za taneční hravost
tančí: 2. - 3. ročník
Choreografie: Tereza Herynková

Přepošli – Zlaté pásmo s oceněním za originální zpracování a interpretaci,
postup do ústředního kola (Celostatní přehlídka v Karlových varech)
tančí: II.stupeň
Choreografie: Tereza Herynková

Slyšíš to? - Stříbrné pásmo s oceněnín za tanečnost
tančí: 5. - 7. ročník
Choreografie: Tereza Weinlichová

Ve větru – Stříbrné pásmo
tančí: II.stupeň
Choreografie: Tereza Weinlichová


Diplomy si můžete prohlédnout ve fotogalerii "DIPLOMY Z PŘEHLÍDKY MŠMT TANEČNÍHO OBORU"

9.4.2022

KARLOVARSKÁ RŮŽIČKA

Celostátní klavírní soutěž
ANNA ŠMERDOVÁ
3. cena

připravila pí uč. Vl. Marková

8.4.2022

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje,

6. -8. 4.2022, ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6

Zvláštní cena poroty za pedagogickou práci
Libuši Jedličkové
 
1. cena s postupem do ústředního kola:  Cardová Justina - II. kategorie, hra na trombon
           připravila pí uč. L. Jedličková

1. cena s postupem do ústředního kola:  Kostlivá Viktorie – VII. kategorie, hra na trombon
           připravila pí uč. M. Jedličková

 

1. cena s postupem do ústředního kola:  Šelest Anna - IX. kategorie, hra na flétnu
           připravila pí uč. L. Hochmanová

1. cena: Kostlivý Radovan - X. kategorie, hra na lesní roh
           připravil p. uč. P. Duda

1. cena: Charvát Marek - III. kategorie, hra na trombon
           připravila pí uč. L. Jedličková

1. cena: Stibůrek Janek - VI. kategorie, hra na trombon
           připravila pí uč. L. Jedličková

1. cena: Kostlivá Viktorie - VII. kategorie, hra na baskřídlovku  
           připravila pí uč. L. Jedličková

2. cena: Kolárová Kateřina - VI. kategorie, hra na trombon
           připravila pí uč. L. Jedličková

2. cena: Drahošová Ela - V. kategorie, hra na klarinet
           připravila pí uč. G. Sýsová

2. cena: Kratochvílová Vendula - IX. kategorie, hra na klarinet
           připravil p. uč. S. Šťastný

2. cena: Marmazinská Kateřina - VII. kategorie, hra na zob. flétnu
           připravila pí uč. H. Bubeníčková

2. cena: Magdić Ellen - IX. kategorie, hra na flétnu
           připravila pí uč. L. Hochmanová

3. cena: Šebová Ema - VI. kategorie, hra na zob. flétnu
           připravila pí uč. H. Bubeníčková

 

3. cena:  Bučková Gabriela - IX. kategorie, hra na flétnu
           připravila pí uč. L. Hochmanová

3. cena: Hošková Mariana - VI. kategorie, hra na klarinet
           připravila pí uč. G. Sýsová

3. cena: Grec Vincent - IX. kategorie, hra na klarinet
           připravil p. uč. M. Buble

 

3. cena: Čižmárová Viktorie – VII. kategorie, hra na saxofon
           připravil p. uč. M. Buble

Čestné uznání: Kupilík Marek - VIII. kategorie, hra na klarinet
           připravil p. uč. M. Buble

 

 

 

 

 

 

 

 

8.4.2022

Krajské kolo MŠMT – smyčcové orchestry

1.cena
sólo na klavír THUY CHI DANG
Orchestr ZUŠ Lounských

Žákyně je ze třídy Mgr. F. Alekbarové

4.4.2022

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře smyčcových souborů a orchestrů,

4. 4. 2022, ZUŠ Taussigova, Praha 8
 
2. cena: Smyčcový soubor ZUŠ Lounských, II. kategorie,
              připravila pí uč. L. Bendová

1. cena: Smyčcový orchestr ZUŠ Lounských, I. kategorie,
              připravila pí uč. L. Bendová

2.4.2022

BROUMOVSKÁ KLÁVESA

Mezinárodní klavírní soutěž do 11 let
ANNA ŠMERDOVÁ
Čestné uznání 2. stupně

připravila pí uč. Vl. Marková

1.4.2022

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu

31. 3. – 1. 4. 2022, ZUŠ Taussigova, Praha 8


1. cena s postupem do ústředního kola:  

Paterová Anna Marie, IV. kategorie, připravila pí uč. P. Aunická

1. cena: Michal Filip, III. kategorie, připravila pí uč. A. Randová

1. cena: Steinbauerová Hana, V. kategorie, připravila pí uč. A. Randová

23.3.2022

Pražské poetické setkání - recitační soutěž

Soutěže pro recitátory se účastníme každoročně v několika kategoriích. Poprvé jsme se zúčastnili i v nejmladší kategorii a rovnou jsme si odnesli i diplom. Ocenění za kontakt s divákem dostala Julinka Blahová. Také v dalších kategoriích jsme byli úspěšní. Cenu poroty dostala Eliška Šípková. Ocenění za vnitřní představu získal Ondřej Lukeš a Cenu s postupem do krajského kola dostala ve 3. kategorii Evelína Petrů a stejné ocenění ve 4. kategorii Háta Adamovská.
Byli jsme letos 100% úspěšní. Gratuluji!!!

15.3.2022

Pražský Kalich - recitační soutěž

Soutěže pro recitátory starší patnácti let se zúčastnila Julie Němečková  a Tomáš Horník. Julča si ve velké konkurenci odnesla Ocenění za vztah k textu.

3.3.2022

Soutěžní přehlídka tanečního oboru ZUŠ – obvodní kolo 3.3.2022 Městská knihovna

V leseZlaté pásmo s oceněnín za citlivé pedagogické vedení,
postup do krajského kola
tančí: 2. - 3. ročník
Choreografie: Tereza Herynková

Přepošli – Zlaté pásmo s oceněnín za vysokou pohybovou připravenost a interpretační jistotu, postup do krajského kola
tančí: II.stupeň
Choreografie: Tereza Herynková

Slyšíš to? - Zlaté pásmo s oceněnín za technickou připravenost interpreta,
postup do krajského kola
tančí: 5. - 7. ročník
Choreografie: Tereza Weinlichová

Ve větru – Zlaté pásmo s oceněním za tématické zpracování pohybové skici,
postup do krajského kola
tančí: II.stupeň
Choreografie: Tereza Weinlichová

Diplomy si můžete prohlédnout ve fotogalerii "DIPLOMY Z PŘEHLÍDKY MŠMT TANEČNÍHO OBORU"

 

27.2.2022

LES CLES D’OR

Mezinárodní klavírní soutěž
THUY CHI DANG
Stříbrná medaile v kategorii do 18 let
připravila pí uč. F. Alekbarová

12.2.2022

JIŽNÍ MĚSTO MUSIC 2022

Výsledková listina

13.11.2021

Mezinárodní klavírní soutěž AMADEUS

Brno 11. - 13.11. 2021
Anna Šmerdová
ze třídy paní uč. Vladimíry Markové
získala ve 2. kategorii
3. cenu

9.10.2021

Kandrdásek - Krajské kolo soutěže

Kvůli covidové pandemii byla soutěž několikrát odkládána. Ne všichni tuto situaci ustáli a tak za náš dramaťák se nakonec zúčastnila jen Háta Adamovská. Za svůj skvělý výkon v monologu Pipi získala zasloužené Ocenění za pohybovou připravenost.

22.5.2021

Celostátní přehlídka Svitavy 2021

V krajském kole soutěže Pražské poetické setkání slavil úspěch Ondřej Lukeš, který postoupil na celostátní přehlídku do Svitav.

12.5.2021

Tvůrčí psaní 2021

V letošním školním roce jsme se díky distanční výuce opět věnovali i tvůrčímu psaní a poměrně početně jsme obeslali i dvě soutěže. Háta Adamovská, Sabina Jersáková, Julie Němečková, Evelína Petrů a Barbora Výchopňová teď netrpělivě čekají na výsledky.

1.5.2021

Pražské poetické setkání 2021

Letos jsme byli ve velkém napětí, zda se soutěžní přehlídka vůbec uskuteční a pokud ano, tak jakou formou. Obvodní kola se nakonec konala distančně zasláním videa s přednesem. I letos jsme slavili úspěch. Do krajského kola postoupili Háta Adamovská, Evelína Petrů a Ondřej Lukeš.
Gratulujeme a držíme palce!

20.11.2020

IX. ročník celostátní klavírní soutěže “Mladí pianisté hrají na klavír STEINWAY & SONS”

Praha - listopad 2020
1.cena: Aiden Paunikar, II. kategorie
připravila pí uč. Jitka  Lipscombe.

29.5.2020

Krajské kolo soutěžní přehlídky

V krajském kole soutěžní přehlídky žáků literárně dramatického oboru ZUŠ ČR ve slovesné tvorbě jsme měli dva zástupce. Evelína Petrů získala Bronzové pásmo a Martin Fischer získal Stříbrné pásmo.
Gratulujeme!

11.3.2020

Pražské poetické setkání 2020

V oblastním kole jsme byli velmi úspěšní. Ondřej Lukeš ve své kategorii vyhrál a získal tak postup do krajského kola. To se však už kvůli pandemii neuskutečnilo.

15.2.2020

Mezinárodní festival dechových hudeb Praha 2020

Zlaté pásmo: Dechový orchestr "Pluk šťastných dechařů"

připravil Svatopluk Šťastný

7.11.2019

3.ročník harfové soutěže Karla Patrase

7. – 10. 11. 2019, Praha

3. cena:  Stanislava Barash, I. kategorie
3. cena:  Vendula Podlešáková, IV. kategorie
Čestné uznání:  Miroslava Barash,
připravila pí uč. Hedvika Mousa-Bacha

22.6.2019

Mezinárodní soutěže Valsesia Musica Juniores 2019

Itálie, Varallo, 22. 6. 2019

1. cena: Dang Thuy Chi
              Linda Nguyenová

2. cena: Jonáš Novotný
      
Soutěžící připravila pí uč. F. Alekbarová

14.6.2019

XII. Prague Junior Note 2019

Praha 14. až 16. 6. 2019

2. cena: Dang Thuy Chi, II. kategorie,
připravila pí uč. F. Alekbarová

1.6.2019

XII. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2019

Brno 1. a 2. 6. 2019

Tereza Čapková:
hra na trombon – 1. cena, kategorie JUNIOR CZ III (národní soutěž)
                            1. cena, kategorie JUNIOR C (mezinárodní soutěž)
hra na tenor – 1. cena, kategorie JUNIOR CZ III (národní soutěž)
                        1. cena, kategorie JUNIOR C (mezinárodní soutěž)

Viktorie Kostlivá:
hra na trombon – 1. cena, kategorie JUNIOR CZ I (národní soutěž)
                             3. cena, kategorie JUNIOR A (mezinárodní soutěž)
hra na tenor – 2. cena, kategorie JUNIOR CZ I (národní soutěž)
                        3. cena, kategorie JUNIOR A (mezinárodní soutěž)

Soutěžící připravila pí uč. L. Jedličková

25.5.2019

„Plzenecké housličky“

soutěž nejmladších houslistů, Starý Plzenec,
2. cena: Martina Kárníková, IV. kategorie, připravil p. uč. J. Richter

17.5.2019

Mladí pianisté hrají na klavír Steinway & Sons, Praha 17. 5. 2019

1. cena a Zvláštní cena „Harmonie“: Dang Thuy Chi, IV. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová

12.5.2019

Festivalová postupová přehlídka scénického tance mládeže a dospělých

Choreografie "Vichřice" - návrh na postup na celostátní přehlídku.

27.4.2019

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů,

Liberec 27. 4. 2019.

1. cena: Žesťový soubor (T. Čapková, J. Labuda, R. Kostlivý, V. Kostlivá, J. Syrovátko, F. Vondrášek),
                  II. kategorie, připravila pí uč. L. Jedličková
Tereza Čapková obdržela Cenu poroty za mimořádný výkon.

17.4.2019

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje,

Praha, 17. 4. 2019 

2. cena:
Jáchym Vaněk, IV. kategorie
Martina Šulcová, IV. kategorie

Soutěžící připravila pí uč. L. Krušinová

5.4.2019

„Broumovská klávesa“

9. ročník Mezinárodní soutěže pro mladé klavíristy „Broumovská klávesa“, Broumov 5. až 7. 4. 2019

Odborná porota:
1. cena: Dang Thuy Chi, I. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová
Čestné uznání: Sophia Ahmed, III. kategorie, připravila pí uč. J. Šanderová

Studentská porota:
1. cena: Dang Thuy Chi, I. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová
3. cena: Sophia Ahmed, III. kategorie, připravila pí uč. J. Šanderová

2.4.2019

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

Praha 2. a 3. 4. 2019

1. cena: Houslové duo (E. Blahová, A. Toperczerová), II. kategorie
2. cena: Smyčcové kvarteto (M. Hynková, E. Brožová, C. Kozický, M. Podlešáková), IV. kategorie
Oba soubory připravila pí uč. L. Bendová

19.3.2019

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

Praha 19. až 22. 3. 2019

1. cena a postup do ústředního kola: Žesťový soubor (T. Čapková, J. Labuda, R. Kostlivý, V. Kostlivá,
                        J. Syrovátko, F. Vondrášek), II. kategorie   
1. cena: Pozounové trio (J. syrovátko, V. Kostlivá, M. Koníček), II. kategorie
Oba sobory připravila pí uč. L. Jedličková, která získala Zvláštní ocenění za pedagogické vedení souborů

16.3.2019

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na akordeon

1. cena: Anita Reissigová, V. kategorie
              Air kvarteto (A. Reissigová, D. Kostlivý, R. Kostlivý, V. Kostlivá), II. kategorie
2. cena: Ráchel Baršová, III. kategorie
              Dalibor Kostlivý, V. kategorie
Soutěžící připravila pí uč. L. Krušinová

12.3.2019

Pražké poetické setkání.

Oblastní kolo recitační soutěže v DDM Jižní město 12. a 13. 3. 2019.

Výborně nás reprezentovaly:
Markéta Bláhová
Viktorie Laura Kuthanová - ocenění za dramaturgii textů
Julie Němečková - ocenění za předání postoje k textu
Aneta Fritzlová - ocenění za předání vztahu k poezii
Terza Riedlová - ocenění za dramaturgický přínos a soustředěný projev

GRATULUJEME!

 

 

9.3.2019

Jižní Město Music 2018

1. cena: Houslové duo (Ela Blahová, Amálie Toperczerová),
                  II. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová
              Pozounové trio (J. Syrovátko, V. Kostlivá, M. Koníček),
                  II. kategorie, připravila pí uč. L. Jedličková
              Žesťový soubor (T. Čapková, J. Labuda, R. Kostlivý, V. Kostlivá, J. Syrovátko, F. Vondrášek),
                  II. kategorie, připravila pí uč. L. Jedličková

9.3.2019

Festivalová postupová přehlídka dětských skupin scénického tance

Ocenění poroty

Choreografie: Tereza Herynková
Tančí: 6. ročník - 1. ročník II. stupně

 

10.2.2019

Skladatelská soutěž – ústřední kolo

Bronzové pásmo: Jan Brummel, II. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová

1.11.2018

Soutěže – Současný tanec 2017/2018

Celostátní přehlídka Tanec, tanec v Jablonci nad Nisou
- počet vybraných chor. z okresního kola – 1
- ocenění

1. místo a udělena hlavní cena města – Jenom tam – Tereza Herynková

Soutěžní přehlídka tanečního oboru ZUŠ vyhlášená MŠMT – okresní kolo
- počet zúčastněných choreografií – 7
- ocenění

Zlaté pásmo - Kaštanová – postup – Michaela Suša
Zlaté pásmo – Myšlenky – postup - Michaela Suša
Zlaté pásmo – Nebuď taková, zvedni se …. - postup – Tereza Herynková
Zlaté pásmo – Vichřice – postup  – Tereza Herynková
Stříbrné pásmo – Jen jednou dotknout se hvězd  – Tereza Herynková
Stříbrné pásmo – Prostě ne! – Michaela Suša
Bronzové pásmo – A ty se bojíš? – Tereza Herynková

Festivalová přehlídka dětských skupin scénického tance pro Prahu a středočeský kraj
- počet zúčastněných chor. - 4
- ocenění poroty za:

Originální námět – Kaštanová – Michaela Suša
Za citlivý taneční projev – Jen jednou dotknout se hvězd – Tereza Herynková
Za taneční provedení – Vichřice  – Tereza Herynková

Soutěžní přehlídka tanečního oboru ZUŠ vyhlášená MŠMT – krajské kolo
- počet zúčastněných chor. - 4
- ocěnění

Zlaté pásmo – Vichřice – Tereza Herynková
Stříbrné pásmo – Nebuď taková, zvedni se… – Tereza Herynková
Stříbrné pásmo – Kaštanová – Michaela Suša
Bronzové pásmo – Myšlenky – Michaela Suša

Festivalová přehlídka scénického tance mládeže a dospělých pro Prahu a středočeský kraj
- počet zúčastněných chor. - 3
- ocenění poroty

Za expresivní projev – Prostě ne! – Michaela Suša
Za interpretaci sólové tanečnice – Touha – Tereza Herynková

Přímý postup do celostátní přehlídky ( 1. místo ) - chor. Touha – Tereza Herynková

23.6.2018

Mezinárodní klavírní soutěž „Grand Prix Claude Kahn“

Cannes, Francie, 23. a 24. června 2018

1. cena a Zvláštní ocenění poroty: Dang Thuy Chi, kategorie Elementare

Připravila pí uč. F. Alekbarová

10.6.2018

21. ročník Mezinárodní klavírní soutěže pro mladé talenty

Val Tidone, Itálie, 10. června 2018

1. cena a Absolutní vítěz kategorie: Dang Thuy Chi, kategorie A
1. cena: Jonáš Novotný, kategorie C
2. cena: Linda Nguyenová, kategorie C

Připravila pí uč. F. Alekbarová

3.5.2018

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

Praha 3. až 6. 5. 2018

1. cena a Absolutní vítěz: Tereza Čapková, VII. kategorie hra na pozoun
1. cena a Cena poroty za provedení skladby L. Krtičky: Fast and Simply: Tereza Čapková, VII. kategorie hra na tenor

1. cena: Viktorie Kostlivá, III. kategorie hra na pozou
1. cena: Viktorie Kostlivá, III. kategorie hra na tenor

Připravila pí uč. L. Jedličková

21.4.2018

1. Česko – Slovenská harfová soutěžní přehlídka ZUŠ

Liberec 21. 4. 2018
2. cena: Ema Bašárová, II.kategorie
            Vendula Podlešáková, IV. kategorie
3. cena: Miroslava Barash, II.kategorie

Připravila pí uč. H. Mousa Bacha

14.4.2018

Mezinárodní klavírní soutěž „CHALLENGE ALIÉNOR DE PAREMPUYRE"

Francie, Bordeaux14. a 15. 4. 2018

Sólová hra:
1. cena a absolutní vítěz: Dang Thuy Chi, kategorie A
3. cena:Linda Nguyenová, kategorie C
           Jonáš Novotný, kategorie C

Čtyřruční hra:
1. cena a absolutní vítěz: Dang Thuy Chi a Linda Nguyenová

Připravila pí uč. F. Alekbarová

13.4.2018

VIII. Přehlídka populárního zpěvu v pražských ZUŠ

ZUŠ Štefánikova, 13. 4. 2018
1. cena: Duong Ba Nguyen, II. kategorie
připravila pí uč. A. Randová                  

11.4.2018

16. ročník Mezinárodní interpretační soutěže „Pro Bohemia“

Ostrava 5. až 8. dubna 2018

2. cena: Tereza Čapková, II. kategorie hra na tenor

3. cenaTereza Čapková, II. kategorie hra na trombon

Připravila pí uč. L. Jedličková

26.3.2018

Soutěže v uměleckém přednesu.

V měsíci březnu jsme se zúčastnili několika oblastních kol v uměleckém přednesu.
Viktorie Laura Kuthanová a Tereza Riedlová si z "Pražského poetického setkání" odnesly ocenění poroty. Velký dojem zanechala i Julie Němečková.
V "Pražském Kalichu" nás reprezentoval i Tomáš Horník a ocenění poroty a postup do krajského kola si odnesla Tereza Háječková a Jan Fischer.
Všem děkujeme za poctivou přípravu a GRATULUJEME!

23.3.2018

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

Praha 21. až 23. 3. 2018

1. cena s postupem do ústředního kola, Absolutní vítěz:
        Tereza Čapková, VII. kategorie hra na pozoun, připravila pí uč. L. Jedličková
        Tereza Čapková, VII. kategorie hra na tenor, připravila pí uč. L. Jedličková

1. cena s postupem do ústředního kola:
        Viktorie Kostlivá, III. kategorie hra na pozoun, připravila pí uč. L. Jedličková
        Viktorie Kostlivá, III. kategorie hra na tenor, připravila pí uč. L. Jedličková

1. cena:
      Josef Labuda, VII. kategorie hra na trubku, připravil p. uč. L. Krtička
      Radovan Kostlivý, VIII. kategorie hra na lesní roh, připravil p. uč. P. Duda
      Ella Ozuna, VIII. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková

2. cena:
      Ema Šebová, II. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková
      Vincent Grec, V. kategorie hra na klarinet, připravil p. uč. S. Šťastný
      Gabriel Ciprys, VI. kategorie hra na lesní roh, připravil p. uč. P. Duda
      Markéta Dohnalová, VI. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková
      Jiří Syrovátko, VI. kategorie hra na pozoun, připravila pí uč. L. Jedličková
      Alžběta Žížalová, VI. kategorie hra na klarinet, připravil p. uč. S. Šťastný
      Matěj Naar, IX. kategorie hra na klarinet, připravil p. uč. S. Šťastný
      Justýna Zedníková, IX. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková
      Marie Krátká, X. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková
      Lucie Rendlová, XI. kategorie hra na příčnou flétnu, připravila pí uč. Z. Riedlbauchová

3. cena:
      Petra Jelínková, V. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. Z. Riedlbauchová
      Barbora Mauleová, VI. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková
      Jana Štěpánková, VI. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková
      Alina Mojšová, X. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. M. Valentová  

Zvláštní cena poroty za klavírní spolupráci: pí uč. Alena Králová

Zvláštní cena poroty za pedagogickou práci: pí uč. Libuše Jedličková







 

                  

 

 

18.3.2018

Mezinárodní klavírní soutěž “Les Clés d´Or“

Francie,Paříž, 18. a 25. 3. 2018

1. cena a Absolutní vítěz kategorie: Dang Thuy Chi, kat. Moyen 2, připravila pí uč. F. Alekbarová
2. cena: Alexander Blinov, kat. Superiore, připravila pí uč. F. Alekbarová

16.3.2018

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu

Praha 16. až 18. 3. 2018

1. cena: Hana Steinbauerová, 0. kategorie, připravila pí uč. A. Randová
3. cena: Kristýna Rabanová, I. kategorie, připravila pí uč. P. Aunická
             Viktorie Drobná, VI. kategorie, připravila pí uč. P. Aunická
             Valentina Valtrová, VI. kategorie, připravila pí uč. A. Randová    

14.3.2018

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře smyčcových souborů a orchestrů

1. cena: Komorní orchestr ZUŠ Lounských, II. kategorie, připravila L. Bendová
3. cena: Soubor ZUŠ Lounských, II. kategorie, připravila L. Bendová

3.3.2018

„Zahraj si s Českou filharmonií“, interpretační soutěž mladých hudebníků

Praha 25. 2. a 3. 3. 2018
3. cena: Tereza Čapková
, I. kat. tenor, připravila pí uč. L. Jedličková

2.3.2018

„Jižní Město Music 2018“

1. cena a Zvláštní cena za výborný výkon: Viktorie Kostlivá, III. kat. pozoun, připravila pí uč. L. Jedličková
1. cena a Zvláštní cena za interpretaci skladby H. Behrsinga: Rhytmische Jazzstudie: Tereza Čapková, VII. kat. pozoun,         připravila pí uč. L. Jedličkov

1. cena: Ema Šebová, II. kat. zobc. flétna, připravila pí uč. H. Bubeníčková
             Viktorie Kostlivá, III. kat. tenor,připravila pí uč. L. Jedličková
             Markéta Dohnalová, VI. kat. zobc. flétna,připravila píuč.H. Bubeníčková
             Jiří Syrovátko, VI. kat. pozoun, připravila pí uč. L. Jedličková
             Tereza Čapková, VII. kat. tenor, připravila pí uč. L. Jedličková
             Josef Labuda, VII. kat. trubka, připravil p. uč. L. Krtička
             Ella Ozuna, VIII. kat. zobc. flétna, připravila pí uč. H. Bubeníčková
             Matěj Naar, IX. kat. klarinet, připravil p. uč. S. Šťastný
             Justýna Zedníková, IX. kat. zobc. flétna, připravila pí uč.H. Bubeníčková
             Agáta Lantová, X. kat. pozoun, připravila pí uč. L. Jedličková        

 2. cena: Magdalena Kmochová, III. kat. zobc. flétna, připravila pí uč. Z. Riedlbauchová
              Vincent Grec, V. kat. klarinet, připravil p. uč. S. Šťastný
              Julie Vavřinová, V. kat. příč. flétna, připravila pí uč. M. Valentová
              Vendula Kratochvílová, VI. kat. klarinet, připravil p. uč. S. Šťastný
              Barbora Mauleová, VI. kat. zobc. flétna,připravila pí uč. H. Bubeníčková
              Jana Štěpánková, VI. kat. zobc. flétna,připravila pí uč. H. Bubeníčková
              Petr Hornych, IX. kat. trubka, připravil p. uč. L. Krtička
              Marie Krátká, X. kat. zobc. flétna, připravila pí uč. H. Bubeníčková
              Alina Mojšová, X. kat. zobc. flétna, připravila pí uč. M. Valentová

3. cena: Petra Jelínková, V. kat. zobc. flétna, připravila pí uč. Z. Riedlbauchová
             Ellen Magdič, VI. kat. příč. flétna, připravila pí uč. Z. Riedlbauchová

 Zvláštní ocenění za výbornou klavírní spolupráci: pí uč. Alena Králová

 Zvláštní ocenění za pedagogickou činnost: pí uč. Libuše Jedličková

 

28.10.2017

Celostátní přehlídka scénického tance, Jablonec 2017

Choreografie Terezy Herynkové "JENOM TAM" získala Cenu města tance za výrazný umělecký počin a osobitou výpověď v tanci.

Toto ocenění je spojeno s finančním darem města ve výši 20 000,- Kč, který je určený k vytvoření nového autorského díla a jeho uvedení na TANEC, TANEC 2018.

23.6.2017

„Prague Junior Note 2017“,

XXVI. ročník klavírní soutěže, Praha, 23. až 25. 6. 2017

1. cena: Sophia Ahmed, III. kategorie
Připravila pí uč. J. Šanderová

4.6.2017

Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů

Brno, 4. 6. 2017

Hra na trombon
2. cena: Tereza Čapková, kategorie Junior B

Hra na tenor
2. cena: Tereza Čapková, kategorie Junior B

Připravila pí uč. L. Jedličková

19.5.2017

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

Plzeň, 19. – 20. 5. 2017
3. cena: Poli Popová, II. kategorie, připravila pí uč. O. Kučerová Dvorská

15.5.2017

Vykoumej komiks 2017

V celopražské komiksové soutěži " Vykoumej komiks 2017" byli oceněni tito žáci naší školy:
Adriana Francová - ocenění za působivé výtvarné zpracování a zajímavý příběh
Antonie Borovková - ocenění za nejlepší strip
Lada Lanštiáková - ocenění za vtipný příběh
                             Všichni po vedením Ivany Vopelkové

14.5.2017

Festivalová postupová přehlídka scénického tance pro mládež a dospělé

"Čas je nehybný. Jenom my se v něm pohybujeme nesprávným směrem"
ocenění za nasazení a přesvědčivost výrazu
choreografie Tereza herynková

"Slova"
ocenění za dynamické a výrazové naplnění choreografie
choreografie a interpretace Anna Ovsíková - 1. SPD

"Jenom tam"
ocenění za dynamiku, energii a napětí
choreografie Tereza Herynková
návrh na postup na celostátní přehlídku scénického tance v Jablonci nad Nisou

12.5.2017

Mladí pianisté na klavíru Steinway

Praha, 12. – 13. 5. 2017
2. cena: Dang Thuy Chi, II. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová

10.5.2017

Naše letošní úspěchy v přednesu

V obvodním kole Pražského poetického setkání 2017 nás úspěšně reprezentovala Adéla Hlízová, Aneta Fritzlová a Sofija Panova. Julie Němečková si odnesla i ocenění za dramaturgický výběr.

V obvodním kole soutěže Pražský kalich 2017 soutěžila Kamila Marie Křečková a Tereza Háječková. Hravě si poradily i s velkou konkurencí a odnesly si obě postupová místa do krajského kola.

Gratulujeme!!!

1.5.2017

18. ročník mezinárodní soutěže Valsesia Musica juniores 2017

Itálie, Varallo, 29. 4. – 1. 5. 2017
1. cena, Absolutní vítěz soutěže, Zvláštní ocenění poroty za interpretaci: Dang Thuy Chi, kategorie A
1. cena: Linda Nguyenová, kategorie E
3. cena: Alexandr Blinov, kategorie D
Připravila pí uč. F. Alekbarová

23.4.2017

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír

Praha 20. – 23. 4. 2017
1. cena: Linda Nguyenová, IX. kategorie
Připravila pí uč. F. Alekbarová

23.4.2017

Soutěžní přehlídka výtvarného oboru, krajské kolo

Základní umělecká škola Marie Podvalové, Praha 9 - Čakovice
umístění žáků ZUŠ Lounských - zde

10.4.2017

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

Praha 6. - 9. 4. 2017
1. cena: Poli Popová, II. kategorie, připravila pí uč. O. Kučerová Dvorská
2. cena: Tobiáš Hamsík, II. kategorie, připravila pí uč. O. Kučerová Dvorská
3. cena: Aram Zadoyan, 0.c) kategorie, připravila pí uč. P: Frenzel

10.4.2017

Mezinárodní klavírní soutěž A. Scriabina

Francie, Paříž 30. a 31. 3. 2017
1. cena: Alexandr Blinov, kategorie D
připravila pí uč. F. Alekbarová

10.4.2017

IV. ročník soutěžní přehlídky „Pražský akordeon ve Stodůlkách“

ZUŠ K Brance, Praha 8. 4. 2017
Zlaté pásmo: Anita Reissigová, II. kategorie
Stříbrné pásmo: Dalibor Kostlivý, II. kategorie
Připravila pí uč. L. Krušinová

30.3.2017

Mezinárodní klavírní soutěž “Les Clés d´Or“, Francie, Paříž 19. až 25. 3. 2017

1. cena, Zlatý klíč a Absolutní vítěz kategorie:
Dang Thuy Chi (*2008), kategorie do 12 let

1. cena:
Linda Nguyenová (*2000), kategorie do 19 let
Jonáš Novotný (*2000), kategorie do 17 let

Připravila pí uč. F. Alekbarová

30.3.2017

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

Praha 28. - 30. 3. 2017
2. cena: Ela Blahová, hra na housle, I. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová      
             Anna Hynková, hra na violoncello, I. kategorie, připravila pí uč. M. Hixová   
             Marie Magdalena Ortová, hra na housle, III. kategorie, připravila pí uč. R. Vernerová   
             Jan Kratochvíl, hra na kontrabas, III. kategorie, připravil p. uč. J. Antl
 3. cena: Marie Hynková, hra na housle, VIII. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová

27.3.2017

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír, Praha 5. – 9. 3. 2017

1. cena: 
Dang Thuy Chi
, I. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová
Sophia Ahmed, IV. kategorie, připravila pí uč. J. Šanderová
Alexandr Blinov, VIII. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová
Linda Nguyenová, IX. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová 

3. cena: 
Štěpánka Syrovátková, VIII. kategorie, připravila pí uč. M. Prokopová

Zvláštní cena poroty za vynikající pedagogickou činnost: Mgr. fatima Alekbarová

25.3.2017

Festivalová postupová přehlídka dětských skupin scénického tance

pro Prahu a Středočeský kraj

"Neboj se, trénuj" - diplom za pohybový humor a nápaditou práci s kostýmem - rekvizitou
         choreografie Tereza Herynková
"Příjemné na dotek" - diplom za taneční kompozici a interpretaci
         choreografie Tereza Herynková
"Myšlenky" - diplom za dobré uchopení a zpracování námětu a taneční interpretaci
         choreografie Michaela Suša
"Jedu prstem po mapě. Kam? Nevím, možná tam." - diplom za zpracování námětu a citlivost skupiny
         choreografie Michaela Suša
                   Postup na celostátní přehlídku v Kutné Hoře.

Ostatní diplomy najdete ve fotogalerii.

22.3.2017

Richard Šubrt,

žák 4. ročníku I. stupně současného tance ze třídy Michaely Suša, úspěšně složil talentové zkoušky a je přijat na TCP - konzervatoř (Taneční centrum Praha).

19.3.2017

Výsledky soutěže Jižní město Music 2017

VÝSLEDKY KE STAŽENÍ ZDE

15.3.2017

Anička Pohlová,

žákyně II.stupně současného tance ze třídy Terezy Herynkové, úspěšně složila talentové zkoušky a je přijata na Taneční konzervatoř Duncan Centre.

1.3.2017

Ohlédnutí za celostátní přehlídkou II. stupně

Choreografie: Jedinou cestou jak vyléčit zranění duše je, vypovídat se.
Tančí: 7. roč. – II. stupeň

Napsali o nás:

18.2.2017

Mezinárodní festival dechových hudeb

Praha 2017, Praha 18. 2. 2017
Zlaté pásmo s vyznamenáním: Dechový orchestr ZUŠ Lounských, dirigent S. Šťastný

23.1.2017

XI. ročník Mezinárodní violoncellové soutěže Jana Vychytila

Praha 20. – 22. 1. 2017
2. cena: Barbora Naarová, I. kategorie, připravila pí uč. M. Hixová

30.6.2015

Absolventi 2014/2015

Ve školním roce 2014/2015 absolvovaly 4. ročník II. stupně Kamila Marie Křečková a Kristýna Jansová. Gratulujeme!