Novinky

9.12.2019
Vánoční prázdniny

jsou
od soboty 21. 12. do neděle 5. 1. 2020.
výuka začne opět v pondělí 6. 1. 2020.

                            Hana Malíková
                                ředitelka

4.11.2019
Stávka.

Ve středu 6. 11. 2019 se naše škola k protestu nepřipojí a výuka bude probíhat dle rozvrhů.

Hana Malíková, ředitelka školy

8.10.2019
Podzimní prázdniny

jsou v úterý 29. 10. a ve středu 30. 10. 2019.
(V pondělí 28. 10. je státní svátek.)

Také na naší ZUŠ se v tyto dny nevyučuje.

2.9.2019
Domluva rozvrhů.

Zápis do hromadných předmětů a domluva individuální výuky bude pro všechny žáky v pondělí 2. 9. 2019. Následně pak v dalších dnech prvního zářijového týdne.
Škola bude otevřena od 13.00  do 18.00 hodin,
v pátek do 17.00 hodin.

Do HN a PHV se žáci mohou zapisovat elektronicky od PO 26. 8. od 12 hodin do PÁ 30. 8. do 12 hodin.
Od 2. 9. si domluvíte vyučovací hodinu přímo s pedagogy v učebně č. 17.

Zařazení do tříd příslušných pedagogů nově přijatých žáků do ročníků a žáků, kterým se mění vyučující, bude vyvěšeno v přízemí budovy.

Zápis bude probíhat v budově v Lounských do HO, TO a LDO.

Do výtvarného oboru se budou žáci zapisovat na pobočce v Pacovské ulici č.350/4, Praha 4.

Akce

2.12.2019

Třídní koncerty:

6.12. – Třída pí. uč. L. Hochmanové, komorní sál, začátek v 16 hod.
9. 12. – Třída pí. uč. H. Bubeníčkové komorní sál, začátek v 18 hod.
9.12. – Třída p. uč. D. Patrocha, hudební sál, začátek v 17 hod.
16.12. – Třída pí. uč. V. Markové, hudební sál, začátek v 16:30 hod.
16.12. – Třída p. uč. M. Dobrohrušky, komorní sál, začátek v 17 hod.
17.12. -  Třída pí. uč. O. Kučerové Dvorské, komorní sál, začátek v 17 hod.
17.12. – Třída p. uč. L. Bubeníčka, Pavilon, začátek 18 hod.
18.12. – Třída pí. uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 17 hod.
19.12. – Třída pí. uč. N. Svobodové Matouškové, komorní sál, začátek v 17 hod.

2.12.2019

Veřejné hodiny:

Současný tanec / Tereza Herynková

3.12 –    2. a 3. ročník, 6 – II.st. ( tanec s rodiči) dle rozvrhu

11.12. –  PTV2 – 1. ročník dle rozvrhu

16.12. –  4. –  6. ročník dle rozvrhu

17.12. – PTV



Kateřina Rodionova / klasický tanec

10.12. – PTV2 – 1. ročník, 4. – 6. ročník dle rozvrhu

12.12. -  PTV, 1. – 3. ročník dle rozvrhu

3.12.2019

Interní večer

hudební sál, 18hod.

3.12.2019

Adventní koncert

Smyčcového souboru a Komorního orchestru, výstava prací žáků výtvarného oboru,
Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23,
Praha 2, 18 hod.

program

Fotogalerie: Adventní koncert Smyčcového souboru a orchestru.

10.12.2019

Adventní veřejný koncert

hudební sál, 18 hod.

program

11.12.2019

Adventní koncert

zobcových fléten v Emauzském klášteře, začátky v 17 a 19 hod.

13.12.2019

Vánoční koncert učitelů

kytarového oddělení, hudební sál, 18 hod.

17.12.2019

Interní večer

hudební sál, 18 hod.