Novinky

24.6.2019
Nově přijatí žáci ke studiu pro školní rok 2019/2020.

Seznam - čísla z přijímacích zkoušek ZDE.

19.6.2019
Vydávání vysvědčení za školní rok 2018/2019.

Vysvědčení se budou vydávat v pátek 28. 6. od 10.00 do 14.00 hodin. Pedagogové s kratšími úvazky vydávají vysvědčení v poslední den své výuky. Nevyzvednutá vysvědčení budou uložena u paní ředitelky.

12.6.2019
Přijímací zkoušky

Termíny talentových zkoušek pro školní rok 2019/2020:

Pondělí 13. 5. 2019
Středa  12. 6. 2019

Obor hudební, literárně dramatický a taneční – budova ZUŠ Lounských:
13.00 – 18.00 hodin

Obor výtvarný – budova Svatoslavova 333    
13.00 – 17.00 hodin

Více informací k přijímacím zkouškám najdete v oddíle "přijímání žáků"

11.6.2019
Odpadá výuka ve všech oborech.

Ve dnech, kdy se konají  přijímací zkoušky - 13. 5. a 12. 6., odpadá výuka ve všech vyučovacích oborech.

Akce

1.6.2019

XII. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2019

1. a 2. 6. 2019, Konzervatoř, tř. Kpt. Jaroše 45, Brno

3.6.2019

KVĚTEN A ČERVEN V PAVILONU 2019 ANEB MALÝ DIVADELNÍ MINIFESTIVAL LDO

 „14-14“ /2. skupina/, Pavilon, v 16.30

Fotogalerie: 14 - 14

3.6.2019

Vernisáž absolventských prací žáků výtvarného oboru

1. a 2. patro ZUŠ Lounských, začátek v 17.30 hod.

Fotogalerie: Absolventské práce Vernisáž absolventských prací žáků výtvarného oboru

3.6.2019

Třídní koncerty:

3. 6. 2019 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
6. 6. 2019 Třída pí uč. M. Prokopové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
7. 6. 2019 Třída pí uč. H. Mousa Bacha, komorní sál, začátek v 16.00 hod.
7. 6. 2019 Třída pí uč. L. Bendové, koncertní sál, začátek v 17.00 hod.
12. 6. 2019 Třída p. uč. M. Dobrohrušky, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
13. 6. 2019 Třída pí uč. L. Krušinové, komorní sál začátek v 17.00 hod.
14. 6. 2019 Třída pí uč. J. Šanderové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
14. 6. 2019 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 16.30 hod.
17. 6. 2019 Třída p. uč. S. Šťastného, koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
18. 6. 2019 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
24. 6. 2018 Třídy pí uč. Nikoly Matouškové a Lucie Malhocké, komorní sál, začátek v 17.30 hod.
25. 6. 2019 Třída p. uč. L. Bubeníčka, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

4.6.2019

Veřejný koncert žáků pěveckého oddělení

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků pěveckého oddělení

5.6.2019

KVĚTEN A ČERVEN V PAVILONU 2019 ANEB MALÝ DIVADELNÍ MINIFESTIVAL LDO

„ Poezie hrou“ /3. skupina/, Pavilon, ve 14.15 hodin

Fotogalerie: Poezie hrou

6.6.2019

KVĚTEN A ČERVEN V PAVILONU 2019 ANEB MALÝ DIVADELNÍ MINIFESTIVAL LDO

 „Pohádka o veliké řepě“ /5.skupina/, Pavilon, v 15.00 hodin

Fotogalerie: Pohádka o veliké řepě

6.6.2019

Závěrečný koncert se slavnostním předáním absolventských vysvědčení

Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Závěrečný koncert se slavnostním předáním absolventských vysvědčení - generálka

10.6.2019

Absolventský koncert žáků pí uč. F. Alekbarové

koncertní sál, začátek v 17.00 hod.

program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert

11.6.2019

Veřejný absolventský koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert

12.6.2019

Přijímací zkoušky

hudební, taneční a literárně dramatický obor, ZUŠ Lounských 4/129, 13.00 – 18.00 hod.
výtvarný obor, Svatoslavova 333, 13.00 – 17.00 hod.

14.6.2019

Prague Junior Note 2019

14. až 16. 6. 2019, Lichtenštejnský palác, Sál Martinů, Malostranské nám., Praha

15.6.2019

Účinkování dechového orchestru na Hradebních slavnostech

Beroun

16.6.2019

Účinkování Souboru zobcových fléten v Benátkách nad Jizerou

Fotogalerie: Účinkování Souboru zobcových fléten v Benátkách nad Jizerou

17.6.2019

Vernisáž výstavy prací žáků výtvarného oboru

Svatoslavova 333, začátek v 17.00 hod.

Fotogalerie: Vernisáž výstavy prací žáků výtvarného oboru

27.6.2019

XIII. Minifestiválek vlastní taneční tvorby

Pavilon, začátek v 17.00 hod.