Akce

16.6.2019

Účinkování Souboru zobcových fléten v Benátkách nad Jizerou

Fotogalerie: Účinkování Souboru zobcových fléten v Benátkách nad Jizerou

15.6.2019

Účinkování dechového orchestru na Hradebních slavnostech

Beroun

14.6.2019

Prague Junior Note 2019

14. až 16. 6. 2019, Lichtenštejnský palác, Sál Martinů, Malostranské nám., Praha

13.6.2019

Strunného oddělení ve školoním roce 2018 / 2019.

V letošním roce jsme uspořádali 2 společné veřejné koncerty, na kterých vystoupili žáci všech 3 nástrojů, které patří do strunného oddělení (harfa, klasická kytara, elektrická kytara)
HARFA
1.    harfenistka Stanislava Barash byla přijata na Hudební gymnázium Hlavního města Prahy
2.    5 harfenistek s úspěchem vystoupilo na 7. ročníku celostátní přehlídky harfové mládeže
3.    3 harfenistky vystoupily na koncertě uspořádaném v rámci ZUŠ Open
4.    i v tomto roce pokračovala spolupráce harfového oddělení s Centrem integrace dětí a mládeže
a.     v rámci této spolupráce proběhlo vystoupení na Ministerstvu zahraničních věcí a poté na francouzském velvyslanectví
KYTARY
1.    letos absolvovalo 5 kytaristů, z toho 4 na koncertech
2.    absolvent Ondřej Kukla úspěšně složil talentové zkoušky na Pražskou konzervatoř
3.    na ZUŠ Open vystoupily 2 kytarová tria, 1 duo, kytarový soubor a hudební skupina
4.    v Libeňském zámečku na akci Libeňské jaro mladých vystoupilo kytarové trio
5.    při zahájení vernisáže výtvarných děl v červnu v ZUŠ Lounských vystoupil kytarový soubor
6.    v rámci letošních vystoupení kytaristé spolupracovali s žáky studujícími flétnu, zpěv (ZUŠ Open) a bicí, učitelům těchto oborů tímto děkujeme
7.    školní rocková skupina Mad Kit vystoupila na podzim v rockovém klubu Rockberry jako předkapela skupiny Blizzard Band
8.    žák hudební skupiny Mad Kit Jakub Rüther, který absolvoval v minulém roce na elektrickou kytaru, založil v Lounech rockovou skupinu Gym Pies


11.6.2019

Veřejný absolventský koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert

10.6.2019

Absolventský koncert žáků pí uč. F. Alekbarové

koncertní sál, začátek v 17.00 hod.

program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert

4.6.2019

Veřejný koncert žáků pěveckého oddělení

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků pěveckého oddělení

3.6.2019

Třídní koncerty:

3. 6. 2019 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
6. 6. 2019 Třída pí uč. M. Prokopové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
7. 6. 2019 Třída pí uč. H. Mousa Bacha, komorní sál, začátek v 16.00 hod.
7. 6. 2019 Třída pí uč. L. Bendové, koncertní sál, začátek v 17.00 hod.
12. 6. 2019 Třída p. uč. M. Dobrohrušky, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
13. 6. 2019 Třída pí uč. L. Krušinové, komorní sál začátek v 17.00 hod.
14. 6. 2019 Třída pí uč. J. Šanderové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
14. 6. 2019 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 16.30 hod.
17. 6. 2019 Třída p. uč. S. Šťastného, koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
18. 6. 2019 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
24. 6. 2018 Třídy pí uč. Nikoly Matouškové a Lucie Malhocké, komorní sál, začátek v 17.30 hod.
25. 6. 2019 Třída p. uč. L. Bubeníčka, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

1.6.2019

XII. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2019

1. a 2. 6. 2019, Konzervatoř, tř. Kpt. Jaroše 45, Brno

28.5.2019

Veřejný absolventský koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert

27.5.2019

Libeňské jaro mladých

Libeňský zámeček, Obřadní síň, Zenklova ul., Praha 8, začátek v 19.00 hod.
program

Fotogalerie: Libeňské jaro mladých

21.5.2019

Interní absolventský koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Interní absolventský koncert

20.5.2019

Veřejný absolventský koncert M. Hynkové

koncertní sál, začátek v 18.30 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert M. Hynkové

17.5.2019

Mladí pianisté hrají na klavír Steinway & Sons

Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

14.5.2019

Koncert pro maminky

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

Fotogalerie: Koncert pro maminky

7.5.2019

Veřejný absolventský koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert

2.5.2019

Třídní koncerty

2. 5. 2019 Třídy pí uč. M. Valentové a p. uč. J. Richtera, komorní sál, začátek v 17.30 hod.
6. 5. 2019 Třída p. uč. L. Krtičky, koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
13. 5. 2019 Třída pí uč. V. Markové, koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
15. 5. 2019 Třída pí uč. H. Tyralíkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
16. 5. 2019 Třída p. uč. J. Chvojky, komorní sál, začátek v 17.30 hod.
17. 5. 2019 Třída pí uč. E. Matouškové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
20. 5. 2019 Třída pí uč. J. Kaňákové, koncertní sál, začátek v 17.00 hod.
20. 5. 2019 Třída pí uč. O. Kučerové Dvorské, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
22. 5. 2019 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
23. 5. 2019 Třída PHV pí uč. L. Bendové, koncertní sál, začátek v 16.20 hod.
23. 5. 2019 Třída pí uč. J. Lipscombe, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
24. 5. 2019 Třída p. uč. D. Patrocha, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
24. 5. 2019 Třída pí uč. M. Koutské, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
30. 5. 2019 Třída pí uč. R. Vernerové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

30.4.2019

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

30.4.2019

Kocianova houslová soutěž

30 4. až 4. 5. 2019, 61. ročník mezinárodní soutěže, Ústí nad Orlicí

29.4.2019

Veřejný absolventský koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert

25.4.2019

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ

v komorní hře s převahou dechových nástrojů
25. až 28. 4. 2019, ZUŠ Liberec, Frýdlantská

Fotogalerie: Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

24.4.2019

Koncert dechového orchestru

Velký sál Městské knihovny v Praze, začátek v 19.00 hod.
program

Fotogalerie: Koncert dechového orchestru

23.4.2019

Veřejný absolventský koncert žáků pí uč. L. Bendové

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert žáků pí uč. L. Bendové

17.4.2019

Veřejný absolventský koncert žáků pí uč. H. Bubeníčkové

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert žáků pí uč. H. Bubeníčkové

16.4.2019

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ

ve hře na elektronické klávesové nástroje
16. a 17. 4. 2019, ZUŠ Ch. Masarykové, Praha 6

16.4.2019

Veřejný koncert žáků klavírního oddělení

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků klavírního oddělení

15.4.2019

Veřejný koncert žáků strunného oddělení

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

11.4.2019

Veřejný koncert žáků dechového oddělení

Aula Konferenčního a společenského centra „Profesní dům“, Malostranské nám. 2/25, Praha 1, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků dechového oddělení

9.4.2019

Veřejný koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

2.4.2019

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ

v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů
2. a 3. 4. 2019, ZUŠ Lounských, koncertní sál

1.4.2019

Třídní koncerty:

1. 4. 2019 Třída pí uč. L. Jedličkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
8. 4. 2019 Třída p. uč. M. Rychty, koncertní sál, začátek v 17.30 hod.
15. 4. 2019 Třída p. uč. P. Dudy, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
26. 4. 2019 Třídy pí uč. Y Jelénkové a p. uč. T. Míky, učebna č. 1 v přízemí, začátek v 16.30 hod.

26.3.2019

Veřejný koncert

 koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

24.3.2019

Koncert Dechového orchestru ZUŠ Lounských a Symfonického orchestru studentů z Japonska

Dvořákova síň Rudolfina, Alšovo nábřeží 12, Praha 1, začátek v 19.30 hod.

19.3.2019

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

19.3.2019

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

19. až 22. 3. 2019, ZUŠ Taussigova 1150, Praha 8

16.3.2019

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na akordeon

ZUŠ A. Voborského, Botevova 3114, Praha 4

12.3.2019

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

9.3.2019

„Jižní Město Music 2019“

XXV. ročník soutěže pro mladé sólisty – komorní hra, ZUŠ Jižní Město, Křtinská 673, Praha 4

5.3.2019

„Broumovská klávesa“

5. až 7. 4. 2019, 9. ročník Mezinárodní soutěže pro mladé klavíristy

5.3.2019

Veřejný koncert žáků smyčcového oddělení

koncertní sál, začátky v 16.30 a 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků smyčcového oddělení, od 16.30 hodin Veřejný koncert žáků smyčcového oddělení - od 18 hodin

1.3.2019

Třídní koncerty

25. 3. 2019 Třída p. uč. M. Dobrohrušky, koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
27. 3. 2019 Třída pí uč. M. Valentové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
28. 3. 2019 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
29. 3. 2019 Třída pí uč. H. Mousa Bacha, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

26.2.2019

Veřejný koncert žáků dechového oddělení

koncertní sál, začátek v 17.00 a 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků dechového oddělení

19.2.2019

Koncert učitelů

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Koncert učitelů

6.2.2019

Školní kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

koncertní sál, začátek v 17.00 hod.

Fotogalerie: Školní kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

5.2.2019

Školní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje

komorní sál, začátek ve 14.00 hod.

Fotogalerie: Školní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje

5.2.2019

Školní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na akordeon

komorní sál, začátek v 16.00 hod.

Fotogalerie: Školní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na akordeon

4.2.2019

Třídní koncerty

4. 2. 2019 Třída pí uč. L. Krušinové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

30.1.2019

Veřejný koncert žáků pěveckého oddělení

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků pěveckého oddělení

29.1.2019

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

26.1.2019

Česká klavírní moderna dětem

26. a 27. 1., Kostel sv. Vavřince, Hellichova 18, Praha 1

22.1.2019

Veřejný koncert žáků klavírního oddělení

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků klavírního oddělení

21.1.2019

Školní kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

koncertní sál, začátek v 15.00 hod.

Fotogalerie: Školní kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

15.1.2019

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

3.1.2019

Třídní koncerty:

  3. 1. 2019 Třída pí uč. M. Prokopové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
17. 1. 2019 Třída pí uč. H. Tyralíkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
18. 1. 2019 Třída pí uč. E. Matouškové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
23. 1. 2019 Třída pí uč. J. Šanderové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.
24. 1. 2019 Třída p. uč. J. Richtera, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
25. 1. 2019 Třída pí uč. L. Bendové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
25. 1. 2019 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 16.30 hod.
28. 1. 2019 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, koncertní sál, začátek v 17.00 hod.
                                                  

18.12.2018

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

16.12.2018

„Pocta Karlu Čapkovi“

účinkování Komorního orchestru na slavnostním večeru k uctění památky Karla Čapka,

Lichtenštejnský palác – Sál Martinů, Malostranské nám. 13, Praha 1,

začátek v 18.00 hod.

13.12.2018

Adventní koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru

Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Adventní koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru, generálka Adventní koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru, koncert

11.12.2018

Adventní koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

5.12.2018

Vystoupení souborů zobcových fléten

barokní refektář kláštera v Emauzích, Vyšehradská 49, Praha 2,
začátky v 17.00 hod. a 19.00 hod.

4.12.2018

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

3.12.2018

Třídní koncerty:

3. 12. 2018 Třídy PHV pí uč. J. Halbychové, koncertní sál, začátek v 16.15 hod.
3. 12. 2018 Třída pí uč. L. Hochmanové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
3. 12. 2018 Třída p. uč. M. Dobrohrušky, koncertní sál, začátek v 18.30 hod.
5. 12. 2018 Třída pí uč. J. Lipscombe, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
6. 12. 2018 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
10. 12. 2018 Třída pí uč. V. Markové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
10. 12. 2018 Třída pí uč. O. Kučerové Dvorské, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
12. 12. 2018 Třída p. uč. J. Chvojky, komorní sál, začátek v 17.30 hod.
17. 12. 2018 Třídy pí uč. L. Jedličkové a M. Valentové a p. uč. P. Dudy, koncertní sál,
začátek v 17.00 hod.
17. 12. 2018 Třída p. uč. D. Patrocha, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
18. 12. 2018 Třída p. uč. L. Bubeníčka, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
19. 12. 2018 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
20. 12. 2018 Třída pí uč. N. Matouškové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
21. 12. 2018 Třída pí uč. H. Mousa Bacha, komorní sál, začátek v 16.30 hod.         

 

                  

          

29.11.2018

Adventní koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru

Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2,
začátek v 18.00 hod.

27.11.2018

Veřejný koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

20.11.2018

Veřejný koncert věnovaný patronce hudebníků sv. Cecílii

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

 

Fotogalerie: Veřejný koncert věnovaný patronce hudebníků sv. Cecílii

18.11.2018

Koncert Dechového orchestru

KD Plzeňka, Beroun

13.11.2018

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

6.11.2018

Česko – slovenské mosty přátelství.

Slavnostní koncert ke 100. výročí založení Československé republiky,
České muzeum hudby, Karmelitská 2/4, Praha 1, začátek v 18.00 hod.

5.11.2018

Třídní koncerty:

  5. 11. 2018 Třída p. uč. S. Šťastného, koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
19. 11. 2018 Třída pí uč. L. Bendové, koncertní sál, začátek v 17.30 hod.
29. 11. 2018 Třída PHV pí uč. L. Bendové, koncertní sál, začátek v 16.15 hod.
29. 11. 2018 Třída pí uč. R. Vernerové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

 

28.6.2018

Vystoupení skupiny „Mad Kit“ v Rock Berry

Sekaninova 56, Praha 2, začátek ve 20.00 hod.

17.6.2018

Koncert Souboru zobcových fléten v Benátkách nad Jizerou

začátek v 15.00 hod.

Fotogalerie: Koncert Souboru zobcových fléten v Benátkách nad Jizerou

15.6.2018

Koncert Kytarového souboru v Betlémské kapli

Betlémské nám. 255/4, Praha 1, začátek v 19.00 hod.

7.6.2018

Závěrečný koncert s předáním absolventských vysvědčení

HAMU – Sál, Martinů, Malostranské nám. 13, Praha 1, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Závěrečný koncert s předáním absolventských vysvědčení, zkouška Předávání absolventských vysvědčení Koncert

5.6.2018

Veřejný koncert žáků pěveckého oddělení

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

 

4.6.2018

Veřejný absolventský koncert žáků pí uč. F. Alekbarové

koncertní sál, začátek v 18.30 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert žáků pí uč. F. Alekbarové

1.6.2018

Třídní koncerty:

   1. 6. 2018 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
   6. 6. 2018 Třída p. uč. J. Vácy, komorní sál, začátek v 17.30 hod.
11. 6. 2018 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
12. 6. 2018 Třída pí uč. L. Krušinové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
14. 6. 2018 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
15. 6. 2018 Třída pí uč. J. Šanderové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
18. 6. 2018 Třída pí uč. H. Mousa Bacha, komorní sál, začátek v 16.30 hod.
18. 6. 2018 Třída p. uč. M. Dobrohrušky, koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
19. 6. 2018 Třída p. uč. J. Richtera, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
20. 6. 2018 Třída p. uč. L. Bubeníčka, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
21. 6. 2018 Třída pí uč. M. Prokopové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
22. 6. 2018 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 16.30 hod.
25. 6. 2018 Třída p. uč. A. Badarovskeho, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
26. 6. 2018 Třída pí uč. N. Matoušková, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
28. 6. 2018 Třída p. uč. P. Dudy, komorní sál, začátek v 17.00 hod.

30.5.2018

Přehlídka orchestrů pražských ZUŠ

Staroměstské náměstí

Fotogalerie: Přehlídka orchestrů pražských ZUŠ

29.5.2018

Interní absolventský koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Interní absolventský koncert

24.5.2018

Slavnostní koncert v rámci ZUŠ Open

Valdštejnská zahrada Senátu ČR, Sala terrena, začátek v 19.30 hod.

program večerního koncertu, kde vystupují naši žáci
program akce na celý den

23.5.2018

Libeňské jaro mladých

Libeňský zámeček, Obřadní síň, Zenklova ul., Praha 8, začátek v 19.00 hod.
program

Fotogalerie: Libeňské jaro mladých

22.5.2018

Veřejný absolventský koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert

21.5.2018

Veřejný absolventský koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert 21. 5.2018

18.5.2018

Vystoupení smyčcového souboru na XIII. ročníku festivalu studentských orchestrů „Hudební odpoledne 2

Divadlo v Horních Počernicích, Votuzská 379/11, Praha 20

15.5.2018

Koncert pro maminky

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Koncert pro maminky

10.5.2018

Veřejný absolventský koncert

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert

9.5.2018

Vzpomínkový večer na básníka L. Padiora

Husův sbor Církve československé husitské, Táborská 317/65, Praha 4, začátek v 17.00 hod.

Fotogalerie: Vzpomínkový večer na básníka L. Padiora

8.5.2018

Mezinárodní houslová soutěž J. Kociana

8. a 9. 5., Ústí nad Orlicí

3.5.2018

Interní absolventský koncert

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Interní absolventský koncert

3.5.2018

Ústřední kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

3. - 6. 5. 2018, ZUŠ J. Hanuše, U Dělnického cvičiště 1100/1, Praha 6

2.5.2018

Třídní koncerty:

2. 5. 2018 Třída p. uč. J. Chvojky, komorní sál, začátek v 17.30 hod.
3. 5. 2018 Třída pí uč. L. Bendové, učebna č. 20, I. patro, začátek v 18.00 hod.
14. 5. 2018 Třída pí uč. M. Valentové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
14. 5. 2018 Třída pí uč. O. Kučerové Dvorské, koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
16. 5. 2018 Třída p. uč. D. Patrocha, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
17. 5. 2018 Třída pí uč. H. Tyralíkové, komorní sál, začátek v 16.30 hod.
18. 5. 2018 Třída pí uč. E. Matouškové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
21. 5. 2018 Třída p. uč. L. Krtičky, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
23. 5. 2018 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
25. 5. 2018 Třída pí uč. V. Markové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
31. 5. 2018 Třída PHV pí uč. L. Bendové, koncertní sál, začátek v 16.20 hod.

24.4.2018

Veřejný absolventský koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert

23.4.2018

Veřejný koncert žáků strunného oddělení

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

21.4.2018

1. Česko – Slovenská harfová soutěžní přehlídka ZUŠ

ZUŠ Liberec, Frýdlantská 19

18.4.2018

Koncert žáků dechového oddělení

Aula Konferenčního a společenského centra „Profesní dům“, Malostranské nám. 2/25, Praha 1, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Koncert žáků dechového oddělení

17.4.2018

Veřejný koncert žáků klávesového oddělení

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

16.4.2018

Koncert vítězů soutěže „Nuselský akord“

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

16.4.2018

„Nuselský akord“

1. ročník soutěže ve hře na klavír, koncertní sál ZUŠ Lounských, začátek v 10.00 hod.

Fotogalerie: „Nuselský akord“

13.4.2018

Koncert dechového orchestru

velký sál Městské knihovny v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1, začátek v 19.00 hod.
pozvánka
program

Fotogalerie: Koncert dechového orchestru

13.4.2018

Přehlídka populárního zpěvu v pražských ZUŠ

koncertní sál ZUŠ Štefánikova 19, Praha 5

12.4.2018

Veřejný absolventský koncert

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert

10.4.2018

Vzpomínka na Apríl

koncertní sál, začátek v 17.59 hod.
program

Fotogalerie: Vzpomínka na Apríl

6.4.2018

„PRAHA-A-HARP FESTIVAL“

6. až 8. 4. 2018, 6. ročník Celostátní přehlídky harfové mládeže, koncertní sál GMHŠ hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

5.4.2018

„Pro Bohemia 2018“

5. až 8. 4. 2018, 16. ročník Mezinárodní interpretační soutěže, Janáčkova konzervatoř, Ostrava

3.4.2018

Třídní koncerty:

  9. 4. 2018 Třída p. uč. M. Rychty, koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
13. 4. 2018 Třída pí uč. V. Markové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
16. 4. 2018 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
17. 4. 2018 Třída pí uč. H. Mousa Bacha, komorní sál, začátek v 17.30 hod.
19. 4. 2018 Třídy pí uč. M. Hixové a J. Lipscombe, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
26. 4. 2018 Třída p. uč. J. Zvěřiny, komorní sál, začátek v 17.15 hod.
27. 4. 2018 Třída p. uč. T. Míky, učebna č. 1, začátek v 17.00 hod.
30. 4. 2018 Třída pí uč. L. Jedličkové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
30. 4. 2018 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

27.3.2018

veřejný koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

20.3.2018

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

20.3.2018

Krajské kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

20. až 23. 3. 2018,
ZUŠ J. Hanuše, U Dělnického cvičiště 1100/1, Praha 6

16.3.2018

Krajské kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu

16. až 18. 3. 2018,
ZUŠ M. Podvalové, Cukrovarská 23/1, Praha 9 – Čakovice

 

14.3.2018

Krajské kolo soutěže ve hře smyčcových souborů a orchestrů

ZUŠ Taussigova 1150/2, Praha 8

Fotogalerie: Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře smyčcových souborů a orchestrů

13.3.2018

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

 

13.3.2018

„Klavírní ozvěny“

IX. ročník festivalu mladých klavíristů,
Chovská tvrz, Ledvinova 9, Praha 4, začátek v 19.00 hod.

6.3.2018

Veřejný koncert žáků smyčcového oddělení

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků smyčcového oddělení

3.3.2018

Interpretační soutěž „Zahraj si s Českou filharmonií“

2. kolo,
Dvořákova síň Rudolfina, Alšovo nábřeží 12, Praha

2.3.2018

„Jižní Město Music 2018“

2. a 3. 3. 2018
XXIV. ročník soutěže pro mladé sólisty,
pořádá ZUŠ Jižní Město, Křtinská 673, Praha 4

1.3.2018

Třídní koncert pí uč. L. Bendové

komorní sál, začátek v 18.00 hod.

27.2.2018

Veřejný koncert žáků dechového oddělení

koncertní sál, začátek v 17.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků dechového oddělení

26.2.2018

Třídní koncert pí uč. R. Vernerové

komorní sál, začátek v 17.00 hod.

26.2.2018

Interpretační soutěž „Zahraj si s Českou filharmonií“

25. až 28. 2. 2018
Sukova síň Rudolfina, Alšovo nábřeží 12, Praha 1

20.2.2018

Veřejný koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

Fotogalerie: veřejný koncert

15.2.2018

Školní kolo soutěže v sólovém zpěvu

komorní sál, začátek v 16.00 hod.

13.2.2018

Koncert učitelů

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Koncert učitelů

1.2.2018

Třídní koncert p. uč. J. Richtera

komorní sál, začátek v 17.00 hodin

31.1.2018

Veřejný koncert žáků strunného oddělení

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků strunného oddělení

30.1.2018

Veřejný koncert žáků pěveckého oddělení

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

27.1.2018

Česká klavírní moderna dětem

27. a 28. 1. 2018, Kostel sv. Vavřince, Hellichova 18, Praha 1

23.1.2018

Veřejný koncert žáků klavírního oddělení

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků klavírního oddělení

22.1.2018

Školní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

koncertní sál, začátek ve 14.00 hod.

16.1.2018

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

9.1.2018

Veřejný koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

3.1.2018

Třídní koncerty:

 4. 1. 2018 Třída pí uč. M. Prokopové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
15. 1. 2018 Třídy pí uč. H. Mousa Bacha a M. Valentové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
18. 1. 2018 Třídy pí uč. J. Lipscombe a M. Valentové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.
19. 1. 2018 Třída pí uč. L. Bendové, komorní sál, začátek v 16.30 hod.
19. 1. 2018 Třída pí uč. H. Tyralíkové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
23. 1. 2018 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 16.30 hod.
25. 1. 2018 Třída pí uč. M. Hixové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
26. 1. 2018 Třída pí uč. J. Šanderové, komorní sál, začátek v 16.30 hod.
26. 1. 2018 Třída pí uč. E. Matouškové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
29. 1. 2018 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, koncertní sál, začátek v 17.00 hod.
29. 1. 2018 Třída p. uč. A. Badarovskeho, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

19.12.2017

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

12.12.2017

Veřejný adventní koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

 

Fotogalerie: Veřejný adventní koncert

5.12.2017

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

1.12.2017

Třídní koncerty:

 4. 12. 2017 Třída pí uč. O. Kučerové Dvorské, koncertní sál, začátek v 17.00 hod.
 6. 12. 2017 Třída p. uč. J. Vácy, komorní sál, začátek v 17.30 hod.
 7. 12. 2017 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, komorní sál, začátek v 17.30 hod.
11. 12. 2017 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
11. 12. 2017 Třída p. uč. M. Dobrohrušky, koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
13. 12. 2017 Třída p. uč. D. Patrocha, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
14. 12. 2017 Třída p. uč. J. Chvojky, komorní sál, začátek v 17.30 hod.
18. 12. 2017 Třída pí uč. V. Markové, koncertní sál, začátek v 16.30 hod.
18. 12. 2017 Třída p. uč. L. Bubeníčka, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
20. 12. 2017 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
21. 12. 2017 Třída pí uč. N. Matouškové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

30.11.2017

Koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru

Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2,
začátek v 18.00 hod. - program

Fotogalerie: Koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru

28.11.2017

Veřejný koncert

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

25.11.2017

Koncert dechového orchestru

KD Plzeňka, Beroun, začátek v 16.00 hod.

24.11.2017

Soustředění smyčcového souboru a souborů zobcových fléten.

Odjezd v pátek 24. 11. 2017 v 16 hodin od ZUĎ.

Příjezd v neděli odpoledne k ZUŠ.

Fotogalerie: Soustředění smyčcového souboru.

21.11.2017

Veřejný koncert věnovaný patronce hudebníků sv. Cecílii

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

 

Fotogalerie: Veřejný koncert věnovaný patronce hudebníků sv. Cecílii

18.11.2017

Mladý klavír Pražské konzervatoře 2017

18. 11. 2017, Koncertní sál Pražské konzervatoře, Na Rejdišti 1, Praha 1, začátek v 10.00 hod.

16.11.2017

Harfová soutěž prof. K. Patrase

16. až 19. 11. 2017, ZUŠ J. Hanuše, U Dělnického cvičiště 1, Praha 6

14.11.2017

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

10.11.2017

Soustředění smyčcového orchestru na Orlíku.

Odjezd v pátek 10. 11. 2017 v 16 hodin od ZUŠ.
Příjezd v neděli 12. 11. 2017 odpoledne.

Fotogalerie: Soustředění smyčcového orchestru na Orlíku. Soustředění smyčcového orchestru na Orlíku 2.

7.11.2017

Interní večer

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.

1.11.2017

Třídní koncerty

13. 11. 2017 Třída pí uč. L. Bendové, koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
14. 11. 2017 Třída pí uč. R. Vernerové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
23. 11. 2017 Třída PHV pí uč. L. Bendové, koncertní sál, začátek v 16.20 hod.

18.9.2017

Termíny soustředěních na Orlíku 2017.

Smyčcový orchestr:  10. - 12. 11. 2017
Smyčcový soubor:  24. - 26. 11. 2017

10.7.2017

Rozvrh HN a PHV na školní rok 2017/2018

Rozvrh ke čtení - ZDE

Rozvrh je v tuto chvíli pouze ke čtení.
Možnost elektronického zápisu bude:
od PO 28. 8. od 12 hodin
do PÁ 1. 9. do 14 hodin.

8.6.2017

Závěrečný koncert se slavnostním předáním absolventských vysvědčení

Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Závěrečný koncert se slavnostním předáním absolventských vysvědčení

6.6.2017

Veřejný koncert žáků pěveckého oddělení

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků pěveckého oddělení

4.6.2017

X. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2017

Konzervatoř Brno, tř. Kpt. Jaroše 45

1.6.2017

Třídní koncerty v červnu

5. 6. 2017 Třída p. uč. J. Vácy, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
6. 6. 2017 Třída PTV-MŠ pí uč. T. Herynkové, hudební sál, začátek v 16.00 hod.
6. 6. 2017 Třída pí uč. M. Prokopové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
7. 6. 2017 Třída p. uč. M. Dobrohrušky, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
9. 6. 2017 Třída pí uč. H. Mousa Bacha, komorní sál, začátek v 16.00 hod.
12. 6. 2017 Třída pí uč. R. Vernerové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
13. 6. 2017 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, hudební sál, začátek v 17.30 hod.
15. 6. 2017 Třída p. uč. J. Richtera, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
16. 6. 2017 Třída pí uč. J. Šanderové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.
19. 6. 2017 Třídy manželů Bubeníčkových, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
20. 6. 2017 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 16.30 hod.
21. 6. 2017 Třída pí uč. L. Krušinové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
27. 6. 2017 Třída p. uč. A. Badarovskeho, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

18.5.2017

Veřejný absolventský koncert

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert

17.5.2017

Vystoupení Dechového orchestru na Dnech nové tvorby

Lichtenštejnský palác, sál B. Martinů, začátek v 16.00 hod.

16.5.2017

Koncert pro maminky

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Koncert pro maminky

14.5.2017

XIV. ročník multižánrového festivalu „Vyšehraní“,

koncert Dechového orchestru
Vyšehrad, začátek v 15.00 hod.

Fotogalerie: XIV. ročník multižánrového festivalu „Vyšehraní“,

12.5.2017

VI. ročník soutěže „Mladí pianisté na klavíru Steinway“

12. a 13. 5. 2017, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

9.5.2017

Interní absolventský koncert

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Interní absolventský koncert

3.5.2017

Vystoupení Dívčího pozounového kvarteta

na vernisáži výstavy fotografií.
Městská knihovna Opatov, Opatovská 1754/14, Praha 11, 17.00 hod.

2.5.2017

Třídní koncerty v květnu:

2. 5. 2017 Třída p. uč. S. Šťastného, hudební sál, začátek v 18.00 hod.
10. 5. 2017 Třídy pí uč. M. Valentové a p. uč. T. Míky, pavilon, začátek v 17.00 hod.
12. 5. 2017 Třída pí uč. H. Tyralíkové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.
15. 5. 2017 Třída pí uč. J. Kaňákové, hudební sál, začátek v 18.15 hod.
16. 5. 2017 Třída pí uč. P. Frenzel, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
17. 5. 2017 Třída p. uč. D. Patrocha, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
19. 5. 2017 Třída pí uč. E. Matouškové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.
22. 5. 2017 Třída pí uč. V. Markové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.
22. 5. 2017 Třída pí uč. M. Hixové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
24. 5. 2017 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
25. 5. 2017 Třída PHV pí uč. L.Bendové, hudební sál, začátek v 16.20 hod.
29. 5. 2017 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.
29. 5. 2017 Třída pí uč. O. Kučerové Dvorské, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
31. 5. 2017 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

29.4.2017

Koncert Klarinetového kvarteta

Heřmanův Městec

28.4.2017

Koncert třídy pí uč. L. Bendové

hudební sál, začátek v 16.00 hod.

27.4.2017

Koncert třídy p. uč. J. Chvojky

komorní sál, začátek v 17.30 hod.

25.4.2017

Pocta Jaroslavu Ježkovi, veřejný koncert

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie:

24.4.2017

Veřejný koncert žáků klavírního oddělení

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků klavírního oddělení

24.4.2017

Koncert třídy p. uč, L. Krtičky

 komorní sál, začátek v 17.00 hod.

20.4.2017

Ústřední kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír

20. - 23.4.2017 , ZUŠ Taussigova 1150, Praha 8

18.4.2017

Koncert Kateřiny Kratochvílové a Karolíny Žákové

hudební sál, začátek v 18.00 hod.

11.4.2017

Veřejný absolventský koncert

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Absolventský koncert

10.4.2017

Veřejný koncert žáků strunného oddělení

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

8.4.2017

IV. ročník soutěžní přehlídky „Pražský akordeon ve Stodůlkách“

ZUŠ, K Brance 72, Praha 5 – Stodůlky

6.4.2017

Koncert třídy p. uč. P.Dudy

komorní sál, začátek v 17.00 hod.

6.4.2017

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

6. až 9. 4. 2017, ZUŠ I. Hurníka, Slezská 21, Praha 2

3.4.2017

Koncert třídy p. uč. M. Rychty

hudební sál, začátek v 17.30 hod.

3.4.2017

Vystoupení Dívčího pozounového kvarteta

na vernisáži výstavy fotografií.
Městská knihovna Opatov, Opatovská 1754/14, Praha 11, 17.00 hod.

31.3.2017

V. ročník Celostátní přehlídky harfové mládeže

31.3. až 2.4., Praha

28.3.2017

Veřejný koncert od 18.00 hodin v komorním sále

program

27.3.2017

Třídní koncert žáků pí uč. Libuše Jedličkové

Hudební sál , začátek v 17.00 hodin.

27.3.2017

Koncert žáků pí uč. L. Bendové a Radky Vernerové

Komorní sál, od 17.00 hodin

21.3.2017

Školní kolo kytarové soutěže MŠMT

23. 1. 2017 se uskutečnilo školní kolo kytarové soutěže MŠMT. Soutěže se zúčastnilo celkem 15 žáků v různých soutěžních kategoriích. Do krajského kola postoupilo 5 žáků, kteří budou soutěžit 6. - 9. dubna v ZUŠ I. Hurníka na Praze 2. Držme jim palce! :-)
Výsledky zde.

21.3.2017

Učitelský koncert

program koncertu

Fotogalerie: Učitelský koncert

20.3.2017

Krajské kolo soutěže Základních uměleckých škol ve hře na smyčcové nástroje

proběhne ve dnech 28. - 31.3.2017 v ZUŠ Jana Hanuše.
Naši školu budou reprezentovat tři žákyně ve hře na housle - Ela Blahová, Marie Magdalena Ortová a Marie Hynková, Anna Hynková ve hře na violoncello a Jan Kratochvíl ve hře na kontrabas.

28.2.2017

Klavírní ozvěny

8. ročník festivalu mladých klavíristů Prahy 4

Fotogalerie:

22.2.2017

Veřejný koncert pěveckého oddělení

Komorní sál, 18.00 hod. Program zde.

Fotogalerie:

21.2.2017

Veřejný koncert smyčcového oddělení

Program.

Fotogalerie:

14.2.2017

Hudební klasicismus

Hudební sál, 18.00 hod. Program zde.

Fotogalerie: Hudební klasicismus

25.1.2017

Školní kolo soutěže MŠMT v sólové hře na smyčcové nástroje

Program zde.

Fotogalerie: Školní kolo soutěže MŠMT v sólové hře na smyčcové nástroje