Akce
smyčcové nástroje

3.12.2019

Adventní koncert

Smyčcového souboru a Komorního orchestru, výstava prací žáků výtvarného oboru,
Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23,
Praha 2, 18 hod.

program

Fotogalerie: Adventní koncert Smyčcového souboru a orchestru.

30.4.2019

Kocianova houslová soutěž

30 4. až 4. 5. 2019, 61. ročník mezinárodní soutěže, Ústí nad Orlicí

23.4.2019

Veřejný absolventský koncert žáků pí uč. L. Bendové

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert žáků pí uč. L. Bendové

2.4.2019

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ

v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů
2. a 3. 4. 2019, ZUŠ Lounských, koncertní sál

5.3.2019

Veřejný koncert žáků smyčcového oddělení

koncertní sál, začátky v 16.30 a 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků smyčcového oddělení, od 16.30 hodin Veřejný koncert žáků smyčcového oddělení - od 18 hodin

6.2.2019

Školní kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

koncertní sál, začátek v 17.00 hod.

Fotogalerie: Školní kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

16.12.2018

„Pocta Karlu Čapkovi“

účinkování Komorního orchestru na slavnostním večeru k uctění památky Karla Čapka,

Lichtenštejnský palác – Sál Martinů, Malostranské nám. 13, Praha 1,

začátek v 18.00 hod.

13.12.2018

Adventní koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru

Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Adventní koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru, generálka Adventní koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru, koncert

29.11.2018

Adventní koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru

Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2,
začátek v 18.00 hod.

6.11.2018

Česko – slovenské mosty přátelství.

Slavnostní koncert ke 100. výročí založení Československé republiky,
České muzeum hudby, Karmelitská 2/4, Praha 1, začátek v 18.00 hod.

30.5.2018

Přehlídka orchestrů pražských ZUŠ

Staroměstské náměstí

Fotogalerie: Přehlídka orchestrů pražských ZUŠ

18.5.2018

Vystoupení smyčcového souboru na XIII. ročníku festivalu studentských orchestrů „Hudební odpoledne 2

Divadlo v Horních Počernicích, Votuzská 379/11, Praha 20

8.5.2018

Mezinárodní houslová soutěž J. Kociana

8. a 9. 5., Ústí nad Orlicí

14.3.2018

Krajské kolo soutěže ve hře smyčcových souborů a orchestrů

ZUŠ Taussigova 1150/2, Praha 8

Fotogalerie: Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře smyčcových souborů a orchestrů

6.3.2018

Veřejný koncert žáků smyčcového oddělení

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků smyčcového oddělení

1.3.2018

Třídní koncert pí uč. L. Bendové

komorní sál, začátek v 18.00 hod.

1.2.2018

Třídní koncert p. uč. J. Richtera

komorní sál, začátek v 17.00 hodin

30.11.2017

Koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru

Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2,
začátek v 18.00 hod. - program

Fotogalerie: Koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru

24.11.2017

Soustředění smyčcového souboru a souborů zobcových fléten.

Odjezd v pátek 24. 11. 2017 v 16 hodin od ZUĎ.

Příjezd v neděli odpoledne k ZUŠ.

Fotogalerie: Soustředění smyčcového souboru.

10.11.2017

Soustředění smyčcového orchestru na Orlíku.

Odjezd v pátek 10. 11. 2017 v 16 hodin od ZUŠ.
Příjezd v neděli 12. 11. 2017 odpoledne.

Fotogalerie: Soustředění smyčcového orchestru na Orlíku. Soustředění smyčcového orchestru na Orlíku 2.

18.9.2017

Termíny soustředěních na Orlíku 2017.

Smyčcový orchestr:  10. - 12. 11. 2017
Smyčcový soubor:  24. - 26. 11. 2017

25.5.2017

Postupové a závěrečné zkoušky smyčcového oddělení

PO    29.5.    15.00 – 17.30
ČT    1.6.      14.30 – 17.00
náhradní termín:    ST    14.6.    16.00 – 17.30
vždy v komorním sále ve 3. patře

28.4.2017

Koncert třídy pí uč. L. Bendové

hudební sál, začátek v 16.00 hod.

18.4.2017

Koncert Kateřiny Kratochvílové a Karolíny Žákové

hudební sál, začátek v 18.00 hod.

27.3.2017

Koncert žáků pí uč. L. Bendové a Radky Vernerové

Komorní sál, od 17.00 hodin

20.3.2017

Krajské kolo soutěže Základních uměleckých škol ve hře na smyčcové nástroje

proběhne ve dnech 28. - 31.3.2017 v ZUŠ Jana Hanuše.
Naši školu budou reprezentovat tři žákyně ve hře na housle - Ela Blahová, Marie Magdalena Ortová a Marie Hynková, Anna Hynková ve hře na violoncello a Jan Kratochvíl ve hře na kontrabas.

21.2.2017

Veřejný koncert smyčcového oddělení

Program.

Fotogalerie:

25.1.2017

Školní kolo soutěže MŠMT v sólové hře na smyčcové nástroje

Program zde.

Fotogalerie: Školní kolo soutěže MŠMT v sólové hře na smyčcové nástroje