Akce
smyčcové nástroje

23.2.2024

Třídní přehrávka žáků pí. uč. lady Bendové

Hudební sál, začátek v 16.00 hodin

26.1.2024

Třídní přehrávka žáků pí. uč. Markéty Koutské

Komorní sál, začátek v 17.00 hodin

24.1.2024

Školní kolo soutěže MŠMT - smyčce

Hudební sál, začátek v 16.00 hodin

Fotogalerie: Školní kolo soutěže MŠMT ve hře na smyčcové nástroje

19.1.2024

Třídní přehrávka žáků p. uč. Alfonse Niederleho

Komorní sál, začátek v 16.30 hodin

12.1.2024

Třídní přehrávka žáků pí. uč. Lady Bendové

Komorní sál, začátek v 16.00 hodin

20.12.2023

Třídní přehrávka žáků pí. uč. Kristýny Bělohlávkové a Dory Hájkové

Komorní sál, začátek v 17.00 hodin

19.12.2023

Třídní přehrávka žáků pí. uč. Patricie Kozlove

Komorní sál, začátek v 17.30 hodin

15.12.2023

Třídní přehrávka žáků pí. uč. Radky Vernerové

Hudební sál, začátek v 17.00 hodin

28.11.2023

Koncert smyčcového souboru a komorního orchestru

Novoměstská radnice, začátek v 18.00 hodin

Fotogalerie: Koncert na Novoměstské radnici 28.11.2023 - foto 1 Koncert na Novoměstské radnici 28.11.2023 - foto 2

8.11.2023

Třídní přehrávka žáků pí. uč. Lady Bendové

Hudební sál, začátek v 18.00 hodin

21.6.2023

Třídní přehrávka žáků pí. uč. Markéty Koutské

hudební sál, začátek v 18.00 hodin

19.6.2023

Třídní přehrávka žáků pí. uč. Patricie Kozlové

komorní sál, začátek v 17.00 hodin

16.6.2023

Třídní přehrávka žáků pí. uč. Radky Vernerové a Gabriely Barillové

komorní sál, začátek v 17.00 hodin

9.6.2023

Třídní přehrávka žáků pí. uč. Lady Bendové

komorní sál, začátek v 17.00 hodin

19.5.2023

Třídní přehrávka žáků p. uč. A. Niederleho

Komorní sál, začátek v 16.30 hodin

14.4.2023

Třídní přehrávka žáků pí. uč. R. Vernerové a G. Barillové

Hudební sál, začátek v 17.00 hodin

24.3.2023

Koncert žáků L. Bendové a M. Koutské

Komorní sál, začátek v 16.30 hodin

21.2.2023

Smyčcový maraton

Hudební sál
začátek v 16.30 a v 18.00 hodin

Fotogalerie: Smyčcový maraton 16.30 Smyčcový maraton 18.00

31.1.2023

Školní kolo soutěže MŠMT

- smyčcové nástroje
Komorní sál

31.1.2023

Interní koncert

Hudební sál, začátek v 18.15 hodin

27.1.2023

Třídní přehrávka žáků pí. uč. L. Bendové

Komorní sál, začátek v 16.00 hodin

25.1.2023

Třídní přehrávka žáků pí. uč. L. Bendové

Hudební sál, začátek v 18.00 hodin

22.1.2023

Zkouška v Rudolfinu

Projekt ČF a AZUŠ

Fotogalerie: Zkouška na koncert ČF se žáky ZUŠ

16.12.2022

Třídní přehrávka žáků pí. uč. Radky Vernerové

hudební sál, začátek v 17.00 hodin

12.12.2022

Třídní přehrávka žáků pí. uč. M. Hixové a B. Vychodilové

komorní sál, začátek v 18.00 hodin

11.12.2022

České myslivecké vánoce

Rudolfinum, Dvořákova síň, začátek v 11 hodin

Fotogalerie: České myslivecké vánoce

1.12.2022

Koncert smyčcového souboru a orchestru

na Novoměstské radnici, Karlovo náměstí 1/23, Praha 2
začátek v 18.00 hodin

Fotogalerie: Koncert smyčcového souboru a orchestru na Novoměstské radnici Zkouška orchestru a společné skladby Zkouška souboru

24.6.2022

Třídní přehrávka žáků p. uč. Alfonse Niederleho

Komorní sál, 18.00 hodin.

21.6.2022

Třídní přehrávka žáků p. uč. Marie Hixové

Komorní sál, začátek v 17.30 hodin.

13.5.2022

Třídní přehrávka žáků p. uč. Lady Bendové

Hudební sál, začátek v 17.00 hodin

27.4.2022

Třídní přehrávka žáků p. uč. Lady Bendové

Hudební sál, zač. v 18.30 hodin

8.4.2022

Třídní přehrávka žáků p. uč. Lady Bendové

Hudební sál, zač. v 17.00 hodin

4.4.2022

Krajské kolo MŠMT, Smyčcové soubory a orchestry

ZUŠ Taussigova
J.S.Bach - video

Fotogalerie: Krajské kolo MŠMT, Smyčcové soubory Krajské kolo MŠMT, Smyčcové orchestry

22.3.2022

Smyčcový maraton

hudební sál
zač. v 17.15 - program
zač. v 18.15 - program

Fotogalerie: Smyčcový maraton

21.1.2022

Třídní přehrávka pí uč. M. Koutské

Komorní sál, začátek v 16.00 hod.

19.1.2022

Třídní přehrávka pí uč. L. Bendové a p. uč. P. Mazance

Hudební sál, začátek v 18.30

17.12.2021

Třídní přehrávka pí. uč. R. Vernerové

Komorní sál, zač. v 17.00 hodin

2.12.2021

Adventní koncert smyčcových souborů

Novoměstská radnice, zač. v 18 hodin

Koncert je školním kolem soutěže MŠMT
Dle mimořádných opatření bude koncert bez diváků.
Děkujeme za pochopení

Fotogalerie: Nov. radnice, 2.12.2021_zkouška Nov. radnice, 2.12.2021_koncert

15.11.2021

Třídní přehrávka pí. uč. Hixové

Komorní sál, začátek v 17.00 hodin.

26.10.2021

Koncert žáků ze třídy p. uč. Alfonse Niederleho.

Komorní sál, začátek v 17.00 hodin.

22.10.2021

Koncert žáků za třídy Mgr. Lady Bendové.

Hudební sál, začátek v 16.00 hodin.

3.8.2021

Absolventské vystoupení Ely Blahové

ze třídy Mgr. Lady Bendové.
Wieniawski, Chačaturjan
Smetana

 

24.3.2020

Krajské kolo soutěže MŠMT, Smyčce

24. 3.- 27.3. 2020,

ZUŠ Jana Hanuše, Praha 8,  8 – 18:00 hod.

3.3.2020

Veřejný koncert smyčcového oddělení

 koncertní sál, 16:30 a 18:00 hod.

5.2.2020

Školní kolo soutěže MŠMT ve hře na smyčcové nástroje

koncertní sál, 15.30 hod.

Fotogalerie: Školní kolo soutěže MŠMT ve hře na smyčcové nástroje

3.12.2019

Adventní koncert

Smyčcového souboru a Komorního orchestru, výstava prací žáků výtvarného oboru,
Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23,
Praha 2, 18 hod.

program

Fotogalerie: Adventní koncert Smyčcového souboru a orchestru.

30.4.2019

Kocianova houslová soutěž

30 4. až 4. 5. 2019, 61. ročník mezinárodní soutěže, Ústí nad Orlicí

23.4.2019

Veřejný absolventský koncert žáků pí uč. L. Bendové

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert žáků pí uč. L. Bendové

2.4.2019

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ

v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů
2. a 3. 4. 2019, ZUŠ Lounských, koncertní sál

5.3.2019

Veřejný koncert žáků smyčcového oddělení

koncertní sál, začátky v 16.30 a 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků smyčcového oddělení, od 16.30 hodin Veřejný koncert žáků smyčcového oddělení - od 18 hodin

6.2.2019

Školní kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

koncertní sál, začátek v 17.00 hod.

Fotogalerie: Školní kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

16.12.2018

„Pocta Karlu Čapkovi“

účinkování Komorního orchestru na slavnostním večeru k uctění památky Karla Čapka,

Lichtenštejnský palác – Sál Martinů, Malostranské nám. 13, Praha 1,

začátek v 18.00 hod.

13.12.2018

Adventní koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru

Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Adventní koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru, generálka Adventní koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru, koncert

29.11.2018

Adventní koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru

Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2,
začátek v 18.00 hod.

6.11.2018

Česko – slovenské mosty přátelství.

Slavnostní koncert ke 100. výročí založení Československé republiky,
České muzeum hudby, Karmelitská 2/4, Praha 1, začátek v 18.00 hod.

30.5.2018

Přehlídka orchestrů pražských ZUŠ

Staroměstské náměstí

Fotogalerie: Přehlídka orchestrů pražských ZUŠ

18.5.2018

Vystoupení smyčcového souboru na XIII. ročníku festivalu studentských orchestrů „Hudební odpoledne 2

Divadlo v Horních Počernicích, Votuzská 379/11, Praha 20

8.5.2018

Mezinárodní houslová soutěž J. Kociana

8. a 9. 5., Ústí nad Orlicí

14.3.2018

Krajské kolo soutěže ve hře smyčcových souborů a orchestrů

ZUŠ Taussigova 1150/2, Praha 8

Fotogalerie: Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře smyčcových souborů a orchestrů

6.3.2018

Veřejný koncert žáků smyčcového oddělení

koncertní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků smyčcového oddělení

1.3.2018

Třídní koncert pí uč. L. Bendové

komorní sál, začátek v 18.00 hod.

1.2.2018

Třídní koncert p. uč. J. Richtera

komorní sál, začátek v 17.00 hodin

30.11.2017

Koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru

Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2,
začátek v 18.00 hod. - program

Fotogalerie: Koncert Smyčcového souboru a Komorního orchestru

24.11.2017

Soustředění smyčcového souboru a souborů zobcových fléten.

Odjezd v pátek 24. 11. 2017 v 16 hodin od ZUĎ.

Příjezd v neděli odpoledne k ZUŠ.

Fotogalerie: Soustředění smyčcového souboru.

10.11.2017

Soustředění smyčcového orchestru na Orlíku.

Odjezd v pátek 10. 11. 2017 v 16 hodin od ZUŠ.
Příjezd v neděli 12. 11. 2017 odpoledne.

Fotogalerie: Soustředění smyčcového orchestru na Orlíku. Soustředění smyčcového orchestru na Orlíku 2.

18.9.2017

Termíny soustředěních na Orlíku 2017.

Smyčcový orchestr:  10. - 12. 11. 2017
Smyčcový soubor:  24. - 26. 11. 2017

25.5.2017

Postupové a závěrečné zkoušky smyčcového oddělení

PO    29.5.    15.00 – 17.30
ČT    1.6.      14.30 – 17.00
náhradní termín:    ST    14.6.    16.00 – 17.30
vždy v komorním sále ve 3. patře

28.4.2017

Koncert třídy pí uč. L. Bendové

hudební sál, začátek v 16.00 hod.

18.4.2017

Koncert Kateřiny Kratochvílové a Karolíny Žákové

hudební sál, začátek v 18.00 hod.

27.3.2017

Koncert žáků pí uč. L. Bendové a Radky Vernerové

Komorní sál, od 17.00 hodin

20.3.2017

Krajské kolo soutěže Základních uměleckých škol ve hře na smyčcové nástroje

proběhne ve dnech 28. - 31.3.2017 v ZUŠ Jana Hanuše.
Naši školu budou reprezentovat tři žákyně ve hře na housle - Ela Blahová, Marie Magdalena Ortová a Marie Hynková, Anna Hynková ve hře na violoncello a Jan Kratochvíl ve hře na kontrabas.

21.2.2017

Veřejný koncert smyčcového oddělení

Program.

Fotogalerie:

25.1.2017

Školní kolo soutěže MŠMT v sólové hře na smyčcové nástroje

Program zde.

Fotogalerie: Školní kolo soutěže MŠMT v sólové hře na smyčcové nástroje