Úspěchy

22.5.2021

Celostátní přehlídka Svitavy 2021

V krajském kole soutěže Pražské poetické setkání slavil úspěch Ondřej Lukeš, který postoupil na celostátní přehlídku do Svitav.

12.5.2021

Tvůrčí psaní 2021

V letošním školním roce jsme se díky distanční výuce opět věnovali i tvůrčímu psaní a poměrně početně jsme obeslali i dvě soutěže. Háta Adamovská, Sabina Jersáková, Julie Němečková, Evelína Petrů a Barbora Výchopňová teď netrpělivě čekají na výsledky.

1.5.2021

Pražské poetické setkání 2021

Letos jsme byli ve velkém napětí, zda se soutěžní přehlídka vůbec uskuteční a pokud ano, tak jakou formou. Obvodní kola se nakonec konala distančně zasláním videa s přednesem. I letos jsme slavili úspěch. Do krajského kola postoupili Háta Adamovská, Evelína Petrů a Ondřej Lukeš.
Gratulujeme a držíme palce!

29.5.2020

Krajské kolo soutěžní přehlídky

V krajském kole soutěžní přehlídky žáků literárně dramatického oboru ZUŠ ČR ve slovesné tvorbě jsme měli dva zástupce. Evelína Petrů získala Bronzové pásmo a Martin Fischer získal Stříbrné pásmo.
Gratulujeme!

11.3.2020

Pražské poetické setkání 2020

V oblastním kole jsme byli velmi úspěšní. Ondřej Lukeš ve své kategorii vyhrál a získal tak postup do krajského kola. To se však už kvůli pandemii neuskutečnilo.

12.3.2019

Pražké poetické setkání.

Oblastní kolo recitační soutěže v DDM Jižní město 12. a 13. 3. 2019.

Výborně nás reprezentovaly:
Markéta Bláhová
Viktorie Laura Kuthanová - ocenění za dramaturgii textů
Julie Němečková - ocenění za předání postoje k textu
Aneta Fritzlová - ocenění za předání vztahu k poezii
Terza Riedlová - ocenění za dramaturgický přínos a soustředěný projev

GRATULUJEME!

 

 

26.3.2018

Soutěže v uměleckém přednesu.

V měsíci březnu jsme se zúčastnili několika oblastních kol v uměleckém přednesu.
Viktorie Laura Kuthanová a Tereza Riedlová si z "Pražského poetického setkání" odnesly ocenění poroty. Velký dojem zanechala i Julie Němečková.
V "Pražském Kalichu" nás reprezentoval i Tomáš Horník a ocenění poroty a postup do krajského kola si odnesla Tereza Háječková a Jan Fischer.
Všem děkujeme za poctivou přípravu a GRATULUJEME!

10.5.2017

Naše letošní úspěchy v přednesu

V obvodním kole Pražského poetického setkání 2017 nás úspěšně reprezentovala Adéla Hlízová, Aneta Fritzlová a Sofija Panova. Julie Němečková si odnesla i ocenění za dramaturgický výběr.

V obvodním kole soutěže Pražský kalich 2017 soutěžila Kamila Marie Křečková a Tereza Háječková. Hravě si poradily i s velkou konkurencí a odnesly si obě postupová místa do krajského kola.

Gratulujeme!!!