Úspěchy
dechové a bicí nástroje

4.6.2022

Mezinárodní soutěž dechových nástrojů

4. -5. 6.2022, Brno          
                    
1. cena    Kostlivá Viktorie    baskřídlovka        
3. cena    Kostlivá Viktorie    trombon
Připravily Libuše a Magdalena Jedličkovy 

19.5.2022

Ústředníh kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

19.- 21.5.2022, ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6                     
                    
1. cena    Justina Cardová - trombon    cena poroty za pedagogickou práci    
                         připravila Libuše Jedličková
1. cena     Viktorie Kostlivá - trombon 
                         připravila Magdalena Jedličková 
2. cena      Anna Šelest - příčná flétna
                          připravila Mgr. Lucie Hochmanová                 

Libuše Jedličková       cena poroty za pedagogickou práci  
Alena Králová            cena poroty za klavírní spolupráci   

8.4.2022

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje,

6. -8. 4.2022, ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6

Zvláštní cena poroty za pedagogickou práci
Libuši Jedličkové
 
1. cena s postupem do ústředního kola:  Cardová Justina - II. kategorie, hra na trombon
           připravila pí uč. L. Jedličková

1. cena s postupem do ústředního kola:  Kostlivá Viktorie – VII. kategorie, hra na trombon
           připravila pí uč. M. Jedličková

 

1. cena s postupem do ústředního kola:  Šelest Anna - IX. kategorie, hra na flétnu
           připravila pí uč. L. Hochmanová

1. cena: Kostlivý Radovan - X. kategorie, hra na lesní roh
           připravil p. uč. P. Duda

1. cena: Charvát Marek - III. kategorie, hra na trombon
           připravila pí uč. L. Jedličková

1. cena: Stibůrek Janek - VI. kategorie, hra na trombon
           připravila pí uč. L. Jedličková

1. cena: Kostlivá Viktorie - VII. kategorie, hra na baskřídlovku  
           připravila pí uč. L. Jedličková

2. cena: Kolárová Kateřina - VI. kategorie, hra na trombon
           připravila pí uč. L. Jedličková

2. cena: Drahošová Ela - V. kategorie, hra na klarinet
           připravila pí uč. G. Sýsová

2. cena: Kratochvílová Vendula - IX. kategorie, hra na klarinet
           připravil p. uč. S. Šťastný

2. cena: Marmazinská Kateřina - VII. kategorie, hra na zob. flétnu
           připravila pí uč. H. Bubeníčková

2. cena: Magdić Ellen - IX. kategorie, hra na flétnu
           připravila pí uč. L. Hochmanová

3. cena: Šebová Ema - VI. kategorie, hra na zob. flétnu
           připravila pí uč. H. Bubeníčková

 

3. cena:  Bučková Gabriela - IX. kategorie, hra na flétnu
           připravila pí uč. L. Hochmanová

3. cena: Hošková Mariana - VI. kategorie, hra na klarinet
           připravila pí uč. G. Sýsová

3. cena: Grec Vincent - IX. kategorie, hra na klarinet
           připravil p. uč. M. Buble

 

3. cena: Čižmárová Viktorie – VII. kategorie, hra na saxofon
           připravil p. uč. M. Buble

Čestné uznání: Kupilík Marek - VIII. kategorie, hra na klarinet
           připravil p. uč. M. Buble

 

 

 

 

 

 

 

 

12.2.2022

JIŽNÍ MĚSTO MUSIC 2022

Výsledková listina

15.2.2020

Mezinárodní festival dechových hudeb Praha 2020

Zlaté pásmo: Dechový orchestr "Pluk šťastných dechařů"

připravil Svatopluk Šťastný

1.6.2019

XII. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2019

Brno 1. a 2. 6. 2019

Tereza Čapková:
hra na trombon – 1. cena, kategorie JUNIOR CZ III (národní soutěž)
                            1. cena, kategorie JUNIOR C (mezinárodní soutěž)
hra na tenor – 1. cena, kategorie JUNIOR CZ III (národní soutěž)
                        1. cena, kategorie JUNIOR C (mezinárodní soutěž)

Viktorie Kostlivá:
hra na trombon – 1. cena, kategorie JUNIOR CZ I (národní soutěž)
                             3. cena, kategorie JUNIOR A (mezinárodní soutěž)
hra na tenor – 2. cena, kategorie JUNIOR CZ I (národní soutěž)
                        3. cena, kategorie JUNIOR A (mezinárodní soutěž)

Soutěžící připravila pí uč. L. Jedličková

27.4.2019

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů,

Liberec 27. 4. 2019.

1. cena: Žesťový soubor (T. Čapková, J. Labuda, R. Kostlivý, V. Kostlivá, J. Syrovátko, F. Vondrášek),
                  II. kategorie, připravila pí uč. L. Jedličková
Tereza Čapková obdržela Cenu poroty za mimořádný výkon.

19.3.2019

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

Praha 19. až 22. 3. 2019

1. cena a postup do ústředního kola: Žesťový soubor (T. Čapková, J. Labuda, R. Kostlivý, V. Kostlivá,
                        J. Syrovátko, F. Vondrášek), II. kategorie   
1. cena: Pozounové trio (J. syrovátko, V. Kostlivá, M. Koníček), II. kategorie
Oba sobory připravila pí uč. L. Jedličková, která získala Zvláštní ocenění za pedagogické vedení souborů

9.3.2019

Jižní Město Music 2018

1. cena: Houslové duo (Ela Blahová, Amálie Toperczerová),
                  II. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová
              Pozounové trio (J. Syrovátko, V. Kostlivá, M. Koníček),
                  II. kategorie, připravila pí uč. L. Jedličková
              Žesťový soubor (T. Čapková, J. Labuda, R. Kostlivý, V. Kostlivá, J. Syrovátko, F. Vondrášek),
                  II. kategorie, připravila pí uč. L. Jedličková

3.5.2018

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

Praha 3. až 6. 5. 2018

1. cena a Absolutní vítěz: Tereza Čapková, VII. kategorie hra na pozoun
1. cena a Cena poroty za provedení skladby L. Krtičky: Fast and Simply: Tereza Čapková, VII. kategorie hra na tenor

1. cena: Viktorie Kostlivá, III. kategorie hra na pozou
1. cena: Viktorie Kostlivá, III. kategorie hra na tenor

Připravila pí uč. L. Jedličková

11.4.2018

16. ročník Mezinárodní interpretační soutěže „Pro Bohemia“

Ostrava 5. až 8. dubna 2018

2. cena: Tereza Čapková, II. kategorie hra na tenor

3. cenaTereza Čapková, II. kategorie hra na trombon

Připravila pí uč. L. Jedličková

23.3.2018

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

Praha 21. až 23. 3. 2018

1. cena s postupem do ústředního kola, Absolutní vítěz:
        Tereza Čapková, VII. kategorie hra na pozoun, připravila pí uč. L. Jedličková
        Tereza Čapková, VII. kategorie hra na tenor, připravila pí uč. L. Jedličková

1. cena s postupem do ústředního kola:
        Viktorie Kostlivá, III. kategorie hra na pozoun, připravila pí uč. L. Jedličková
        Viktorie Kostlivá, III. kategorie hra na tenor, připravila pí uč. L. Jedličková

1. cena:
      Josef Labuda, VII. kategorie hra na trubku, připravil p. uč. L. Krtička
      Radovan Kostlivý, VIII. kategorie hra na lesní roh, připravil p. uč. P. Duda
      Ella Ozuna, VIII. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková

2. cena:
      Ema Šebová, II. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková
      Vincent Grec, V. kategorie hra na klarinet, připravil p. uč. S. Šťastný
      Gabriel Ciprys, VI. kategorie hra na lesní roh, připravil p. uč. P. Duda
      Markéta Dohnalová, VI. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková
      Jiří Syrovátko, VI. kategorie hra na pozoun, připravila pí uč. L. Jedličková
      Alžběta Žížalová, VI. kategorie hra na klarinet, připravil p. uč. S. Šťastný
      Matěj Naar, IX. kategorie hra na klarinet, připravil p. uč. S. Šťastný
      Justýna Zedníková, IX. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková
      Marie Krátká, X. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková
      Lucie Rendlová, XI. kategorie hra na příčnou flétnu, připravila pí uč. Z. Riedlbauchová

3. cena:
      Petra Jelínková, V. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. Z. Riedlbauchová
      Barbora Mauleová, VI. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková
      Jana Štěpánková, VI. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková
      Alina Mojšová, X. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. M. Valentová  

Zvláštní cena poroty za klavírní spolupráci: pí uč. Alena Králová

Zvláštní cena poroty za pedagogickou práci: pí uč. Libuše Jedličková







 

                  

 

 

3.3.2018

„Zahraj si s Českou filharmonií“, interpretační soutěž mladých hudebníků

Praha 25. 2. a 3. 3. 2018
3. cena: Tereza Čapková
, I. kat. tenor, připravila pí uč. L. Jedličková

2.3.2018

„Jižní Město Music 2018“

1. cena a Zvláštní cena za výborný výkon: Viktorie Kostlivá, III. kat. pozoun, připravila pí uč. L. Jedličková
1. cena a Zvláštní cena za interpretaci skladby H. Behrsinga: Rhytmische Jazzstudie: Tereza Čapková, VII. kat. pozoun,         připravila pí uč. L. Jedličkov

1. cena: Ema Šebová, II. kat. zobc. flétna, připravila pí uč. H. Bubeníčková
             Viktorie Kostlivá, III. kat. tenor,připravila pí uč. L. Jedličková
             Markéta Dohnalová, VI. kat. zobc. flétna,připravila píuč.H. Bubeníčková
             Jiří Syrovátko, VI. kat. pozoun, připravila pí uč. L. Jedličková
             Tereza Čapková, VII. kat. tenor, připravila pí uč. L. Jedličková
             Josef Labuda, VII. kat. trubka, připravil p. uč. L. Krtička
             Ella Ozuna, VIII. kat. zobc. flétna, připravila pí uč. H. Bubeníčková
             Matěj Naar, IX. kat. klarinet, připravil p. uč. S. Šťastný
             Justýna Zedníková, IX. kat. zobc. flétna, připravila pí uč.H. Bubeníčková
             Agáta Lantová, X. kat. pozoun, připravila pí uč. L. Jedličková        

 2. cena: Magdalena Kmochová, III. kat. zobc. flétna, připravila pí uč. Z. Riedlbauchová
              Vincent Grec, V. kat. klarinet, připravil p. uč. S. Šťastný
              Julie Vavřinová, V. kat. příč. flétna, připravila pí uč. M. Valentová
              Vendula Kratochvílová, VI. kat. klarinet, připravil p. uč. S. Šťastný
              Barbora Mauleová, VI. kat. zobc. flétna,připravila pí uč. H. Bubeníčková
              Jana Štěpánková, VI. kat. zobc. flétna,připravila pí uč. H. Bubeníčková
              Petr Hornych, IX. kat. trubka, připravil p. uč. L. Krtička
              Marie Krátká, X. kat. zobc. flétna, připravila pí uč. H. Bubeníčková
              Alina Mojšová, X. kat. zobc. flétna, připravila pí uč. M. Valentová

3. cena: Petra Jelínková, V. kat. zobc. flétna, připravila pí uč. Z. Riedlbauchová
             Ellen Magdič, VI. kat. příč. flétna, připravila pí uč. Z. Riedlbauchová

 Zvláštní ocenění za výbornou klavírní spolupráci: pí uč. Alena Králová

 Zvláštní ocenění za pedagogickou činnost: pí uč. Libuše Jedličková

 

4.6.2017

Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů

Brno, 4. 6. 2017

Hra na trombon
2. cena: Tereza Čapková, kategorie Junior B

Hra na tenor
2. cena: Tereza Čapková, kategorie Junior B

Připravila pí uč. L. Jedličková

18.2.2017

Mezinárodní festival dechových hudeb

Praha 2017, Praha 18. 2. 2017
Zlaté pásmo s vyznamenáním: Dechový orchestr ZUŠ Lounských, dirigent S. Šťastný