Úspěchy

16.9.2022

Mezinárodní klavírní soutěž CONCORSO PER GIOVANI TALENT VAL TIDONE

Itálie, kategorie B

1. cena: DANG THUY CHI  
připravila p. uč. Fatima Alekbarová

4.6.2022

Mezinárodní soutěž dechových nástrojů

4. -5. 6.2022, Brno          
                    
1. cena    Kostlivá Viktorie    baskřídlovka        
3. cena    Kostlivá Viktorie    trombon
Připravily Libuše a Magdalena Jedličkovy 

19.5.2022

Ústředníh kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

19.- 21.5.2022, ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6                     
                    
1. cena    Justina Cardová - trombon    cena poroty za pedagogickou práci    
                         připravila Libuše Jedličková
1. cena     Viktorie Kostlivá - trombon 
                         připravila Magdalena Jedličková 
2. cena      Anna Šelest - příčná flétna
                          připravila Mgr. Lucie Hochmanová                 

Libuše Jedličková       cena poroty za pedagogickou práci  
Alena Králová            cena poroty za klavírní spolupráci   

14.5.2022

Mladí pianisté hrají na klavír Steinway

celostátní soutěž

Anna Šmerdová - 3. místo
připravila pí uč. Vladimíra Marková

9.4.2022

KARLOVARSKÁ RŮŽIČKA

Celostátní klavírní soutěž
ANNA ŠMERDOVÁ
3. cena

připravila pí uč. Vl. Marková

8.4.2022

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje,

6. -8. 4.2022, ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6

Zvláštní cena poroty za pedagogickou práci
Libuši Jedličkové
 
1. cena s postupem do ústředního kola:  Cardová Justina - II. kategorie, hra na trombon
           připravila pí uč. L. Jedličková

1. cena s postupem do ústředního kola:  Kostlivá Viktorie – VII. kategorie, hra na trombon
           připravila pí uč. M. Jedličková

 

1. cena s postupem do ústředního kola:  Šelest Anna - IX. kategorie, hra na flétnu
           připravila pí uč. L. Hochmanová

1. cena: Kostlivý Radovan - X. kategorie, hra na lesní roh
           připravil p. uč. P. Duda

1. cena: Charvát Marek - III. kategorie, hra na trombon
           připravila pí uč. L. Jedličková

1. cena: Stibůrek Janek - VI. kategorie, hra na trombon
           připravila pí uč. L. Jedličková

1. cena: Kostlivá Viktorie - VII. kategorie, hra na baskřídlovku  
           připravila pí uč. L. Jedličková

2. cena: Kolárová Kateřina - VI. kategorie, hra na trombon
           připravila pí uč. L. Jedličková

2. cena: Drahošová Ela - V. kategorie, hra na klarinet
           připravila pí uč. G. Sýsová

2. cena: Kratochvílová Vendula - IX. kategorie, hra na klarinet
           připravil p. uč. S. Šťastný

2. cena: Marmazinská Kateřina - VII. kategorie, hra na zob. flétnu
           připravila pí uč. H. Bubeníčková

2. cena: Magdić Ellen - IX. kategorie, hra na flétnu
           připravila pí uč. L. Hochmanová

3. cena: Šebová Ema - VI. kategorie, hra na zob. flétnu
           připravila pí uč. H. Bubeníčková

 

3. cena:  Bučková Gabriela - IX. kategorie, hra na flétnu
           připravila pí uč. L. Hochmanová

3. cena: Hošková Mariana - VI. kategorie, hra na klarinet
           připravila pí uč. G. Sýsová

3. cena: Grec Vincent - IX. kategorie, hra na klarinet
           připravil p. uč. M. Buble

 

3. cena: Čižmárová Viktorie – VII. kategorie, hra na saxofon
           připravil p. uč. M. Buble

Čestné uznání: Kupilík Marek - VIII. kategorie, hra na klarinet
           připravil p. uč. M. Buble

 

 

 

 

 

 

 

 

8.4.2022

Krajské kolo MŠMT – smyčcové orchestry

1.cena
sólo na klavír THUY CHI DANG
Orchestr ZUŠ Lounských

Žákyně je ze třídy Mgr. F. Alekbarové

4.4.2022

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře smyčcových souborů a orchestrů,

4. 4. 2022, ZUŠ Taussigova, Praha 8
 
2. cena: Smyčcový soubor ZUŠ Lounských, II. kategorie,
              připravila pí uč. L. Bendová

1. cena: Smyčcový orchestr ZUŠ Lounských, I. kategorie,
              připravila pí uč. L. Bendová

2.4.2022

BROUMOVSKÁ KLÁVESA

Mezinárodní klavírní soutěž do 11 let
ANNA ŠMERDOVÁ
Čestné uznání 2. stupně

připravila pí uč. Vl. Marková

1.4.2022

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu

31. 3. – 1. 4. 2022, ZUŠ Taussigova, Praha 8


1. cena s postupem do ústředního kola:  

Paterová Anna Marie, IV. kategorie, připravila pí uč. P. Aunická

1. cena: Michal Filip, III. kategorie, připravila pí uč. A. Randová

1. cena: Steinbauerová Hana, V. kategorie, připravila pí uč. A. Randová

27.2.2022

LES CLES D’OR

Mezinárodní klavírní soutěž
THUY CHI DANG
Stříbrná medaile v kategorii do 18 let
připravila pí uč. F. Alekbarová

12.2.2022

JIŽNÍ MĚSTO MUSIC 2022

Výsledková listina

13.11.2021

Mezinárodní klavírní soutěž AMADEUS

Brno 11. - 13.11. 2021
Anna Šmerdová
ze třídy paní uč. Vladimíry Markové
získala ve 2. kategorii
3. cenu

20.11.2020

IX. ročník celostátní klavírní soutěže “Mladí pianisté hrají na klavír STEINWAY & SONS”

Praha - listopad 2020
1.cena: Aiden Paunikar, II. kategorie
připravila pí uč. Jitka  Lipscombe.

15.2.2020

Mezinárodní festival dechových hudeb Praha 2020

Zlaté pásmo: Dechový orchestr "Pluk šťastných dechařů"

připravil Svatopluk Šťastný

7.11.2019

3.ročník harfové soutěže Karla Patrase

7. – 10. 11. 2019, Praha

3. cena:  Stanislava Barash, I. kategorie
3. cena:  Vendula Podlešáková, IV. kategorie
Čestné uznání:  Miroslava Barash,
připravila pí uč. Hedvika Mousa-Bacha

22.6.2019

Mezinárodní soutěže Valsesia Musica Juniores 2019

Itálie, Varallo, 22. 6. 2019

1. cena: Dang Thuy Chi
              Linda Nguyenová

2. cena: Jonáš Novotný
      
Soutěžící připravila pí uč. F. Alekbarová

14.6.2019

XII. Prague Junior Note 2019

Praha 14. až 16. 6. 2019

2. cena: Dang Thuy Chi, II. kategorie,
připravila pí uč. F. Alekbarová

1.6.2019

XII. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2019

Brno 1. a 2. 6. 2019

Tereza Čapková:
hra na trombon – 1. cena, kategorie JUNIOR CZ III (národní soutěž)
                            1. cena, kategorie JUNIOR C (mezinárodní soutěž)
hra na tenor – 1. cena, kategorie JUNIOR CZ III (národní soutěž)
                        1. cena, kategorie JUNIOR C (mezinárodní soutěž)

Viktorie Kostlivá:
hra na trombon – 1. cena, kategorie JUNIOR CZ I (národní soutěž)
                             3. cena, kategorie JUNIOR A (mezinárodní soutěž)
hra na tenor – 2. cena, kategorie JUNIOR CZ I (národní soutěž)
                        3. cena, kategorie JUNIOR A (mezinárodní soutěž)

Soutěžící připravila pí uč. L. Jedličková

25.5.2019

„Plzenecké housličky“

soutěž nejmladších houslistů, Starý Plzenec,
2. cena: Martina Kárníková, IV. kategorie, připravil p. uč. J. Richter

17.5.2019

Mladí pianisté hrají na klavír Steinway & Sons, Praha 17. 5. 2019

1. cena a Zvláštní cena „Harmonie“: Dang Thuy Chi, IV. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová

27.4.2019

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů,

Liberec 27. 4. 2019.

1. cena: Žesťový soubor (T. Čapková, J. Labuda, R. Kostlivý, V. Kostlivá, J. Syrovátko, F. Vondrášek),
                  II. kategorie, připravila pí uč. L. Jedličková
Tereza Čapková obdržela Cenu poroty za mimořádný výkon.

17.4.2019

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje,

Praha, 17. 4. 2019 

2. cena:
Jáchym Vaněk, IV. kategorie
Martina Šulcová, IV. kategorie

Soutěžící připravila pí uč. L. Krušinová

5.4.2019

„Broumovská klávesa“

9. ročník Mezinárodní soutěže pro mladé klavíristy „Broumovská klávesa“, Broumov 5. až 7. 4. 2019

Odborná porota:
1. cena: Dang Thuy Chi, I. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová
Čestné uznání: Sophia Ahmed, III. kategorie, připravila pí uč. J. Šanderová

Studentská porota:
1. cena: Dang Thuy Chi, I. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová
3. cena: Sophia Ahmed, III. kategorie, připravila pí uč. J. Šanderová

2.4.2019

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

Praha 2. a 3. 4. 2019

1. cena: Houslové duo (E. Blahová, A. Toperczerová), II. kategorie
2. cena: Smyčcové kvarteto (M. Hynková, E. Brožová, C. Kozický, M. Podlešáková), IV. kategorie
Oba soubory připravila pí uč. L. Bendová

19.3.2019

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

Praha 19. až 22. 3. 2019

1. cena a postup do ústředního kola: Žesťový soubor (T. Čapková, J. Labuda, R. Kostlivý, V. Kostlivá,
                        J. Syrovátko, F. Vondrášek), II. kategorie   
1. cena: Pozounové trio (J. syrovátko, V. Kostlivá, M. Koníček), II. kategorie
Oba sobory připravila pí uč. L. Jedličková, která získala Zvláštní ocenění za pedagogické vedení souborů

16.3.2019

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na akordeon

1. cena: Anita Reissigová, V. kategorie
              Air kvarteto (A. Reissigová, D. Kostlivý, R. Kostlivý, V. Kostlivá), II. kategorie
2. cena: Ráchel Baršová, III. kategorie
              Dalibor Kostlivý, V. kategorie
Soutěžící připravila pí uč. L. Krušinová

9.3.2019

Jižní Město Music 2018

1. cena: Houslové duo (Ela Blahová, Amálie Toperczerová),
                  II. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová
              Pozounové trio (J. Syrovátko, V. Kostlivá, M. Koníček),
                  II. kategorie, připravila pí uč. L. Jedličková
              Žesťový soubor (T. Čapková, J. Labuda, R. Kostlivý, V. Kostlivá, J. Syrovátko, F. Vondrášek),
                  II. kategorie, připravila pí uč. L. Jedličková

10.2.2019

Skladatelská soutěž – ústřední kolo

Bronzové pásmo: Jan Brummel, II. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová

23.6.2018

Mezinárodní klavírní soutěž „Grand Prix Claude Kahn“

Cannes, Francie, 23. a 24. června 2018

1. cena a Zvláštní ocenění poroty: Dang Thuy Chi, kategorie Elementare

Připravila pí uč. F. Alekbarová

10.6.2018

21. ročník Mezinárodní klavírní soutěže pro mladé talenty

Val Tidone, Itálie, 10. června 2018

1. cena a Absolutní vítěz kategorie: Dang Thuy Chi, kategorie A
1. cena: Jonáš Novotný, kategorie C
2. cena: Linda Nguyenová, kategorie C

Připravila pí uč. F. Alekbarová

3.5.2018

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

Praha 3. až 6. 5. 2018

1. cena a Absolutní vítěz: Tereza Čapková, VII. kategorie hra na pozoun
1. cena a Cena poroty za provedení skladby L. Krtičky: Fast and Simply: Tereza Čapková, VII. kategorie hra na tenor

1. cena: Viktorie Kostlivá, III. kategorie hra na pozou
1. cena: Viktorie Kostlivá, III. kategorie hra na tenor

Připravila pí uč. L. Jedličková

21.4.2018

1. Česko – Slovenská harfová soutěžní přehlídka ZUŠ

Liberec 21. 4. 2018
2. cena: Ema Bašárová, II.kategorie
            Vendula Podlešáková, IV. kategorie
3. cena: Miroslava Barash, II.kategorie

Připravila pí uč. H. Mousa Bacha

14.4.2018

Mezinárodní klavírní soutěž „CHALLENGE ALIÉNOR DE PAREMPUYRE"

Francie, Bordeaux14. a 15. 4. 2018

Sólová hra:
1. cena a absolutní vítěz: Dang Thuy Chi, kategorie A
3. cena:Linda Nguyenová, kategorie C
           Jonáš Novotný, kategorie C

Čtyřruční hra:
1. cena a absolutní vítěz: Dang Thuy Chi a Linda Nguyenová

Připravila pí uč. F. Alekbarová

13.4.2018

VIII. Přehlídka populárního zpěvu v pražských ZUŠ

ZUŠ Štefánikova, 13. 4. 2018
1. cena: Duong Ba Nguyen, II. kategorie
připravila pí uč. A. Randová                  

11.4.2018

16. ročník Mezinárodní interpretační soutěže „Pro Bohemia“

Ostrava 5. až 8. dubna 2018

2. cena: Tereza Čapková, II. kategorie hra na tenor

3. cenaTereza Čapková, II. kategorie hra na trombon

Připravila pí uč. L. Jedličková

23.3.2018

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

Praha 21. až 23. 3. 2018

1. cena s postupem do ústředního kola, Absolutní vítěz:
        Tereza Čapková, VII. kategorie hra na pozoun, připravila pí uč. L. Jedličková
        Tereza Čapková, VII. kategorie hra na tenor, připravila pí uč. L. Jedličková

1. cena s postupem do ústředního kola:
        Viktorie Kostlivá, III. kategorie hra na pozoun, připravila pí uč. L. Jedličková
        Viktorie Kostlivá, III. kategorie hra na tenor, připravila pí uč. L. Jedličková

1. cena:
      Josef Labuda, VII. kategorie hra na trubku, připravil p. uč. L. Krtička
      Radovan Kostlivý, VIII. kategorie hra na lesní roh, připravil p. uč. P. Duda
      Ella Ozuna, VIII. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková

2. cena:
      Ema Šebová, II. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková
      Vincent Grec, V. kategorie hra na klarinet, připravil p. uč. S. Šťastný
      Gabriel Ciprys, VI. kategorie hra na lesní roh, připravil p. uč. P. Duda
      Markéta Dohnalová, VI. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková
      Jiří Syrovátko, VI. kategorie hra na pozoun, připravila pí uč. L. Jedličková
      Alžběta Žížalová, VI. kategorie hra na klarinet, připravil p. uč. S. Šťastný
      Matěj Naar, IX. kategorie hra na klarinet, připravil p. uč. S. Šťastný
      Justýna Zedníková, IX. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková
      Marie Krátká, X. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková
      Lucie Rendlová, XI. kategorie hra na příčnou flétnu, připravila pí uč. Z. Riedlbauchová

3. cena:
      Petra Jelínková, V. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. Z. Riedlbauchová
      Barbora Mauleová, VI. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková
      Jana Štěpánková, VI. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. H. Bubeníčková
      Alina Mojšová, X. kategorie hra na zobcovou flétnu, připravila pí uč. M. Valentová  

Zvláštní cena poroty za klavírní spolupráci: pí uč. Alena Králová

Zvláštní cena poroty za pedagogickou práci: pí uč. Libuše Jedličková







 

                  

 

 

18.3.2018

Mezinárodní klavírní soutěž “Les Clés d´Or“

Francie,Paříž, 18. a 25. 3. 2018

1. cena a Absolutní vítěz kategorie: Dang Thuy Chi, kat. Moyen 2, připravila pí uč. F. Alekbarová
2. cena: Alexander Blinov, kat. Superiore, připravila pí uč. F. Alekbarová

16.3.2018

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu

Praha 16. až 18. 3. 2018

1. cena: Hana Steinbauerová, 0. kategorie, připravila pí uč. A. Randová
3. cena: Kristýna Rabanová, I. kategorie, připravila pí uč. P. Aunická
             Viktorie Drobná, VI. kategorie, připravila pí uč. P. Aunická
             Valentina Valtrová, VI. kategorie, připravila pí uč. A. Randová    

14.3.2018

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře smyčcových souborů a orchestrů

1. cena: Komorní orchestr ZUŠ Lounských, II. kategorie, připravila L. Bendová
3. cena: Soubor ZUŠ Lounských, II. kategorie, připravila L. Bendová

3.3.2018

„Zahraj si s Českou filharmonií“, interpretační soutěž mladých hudebníků

Praha 25. 2. a 3. 3. 2018
3. cena: Tereza Čapková
, I. kat. tenor, připravila pí uč. L. Jedličková

2.3.2018

„Jižní Město Music 2018“

1. cena a Zvláštní cena za výborný výkon: Viktorie Kostlivá, III. kat. pozoun, připravila pí uč. L. Jedličková
1. cena a Zvláštní cena za interpretaci skladby H. Behrsinga: Rhytmische Jazzstudie: Tereza Čapková, VII. kat. pozoun,         připravila pí uč. L. Jedličkov

1. cena: Ema Šebová, II. kat. zobc. flétna, připravila pí uč. H. Bubeníčková
             Viktorie Kostlivá, III. kat. tenor,připravila pí uč. L. Jedličková
             Markéta Dohnalová, VI. kat. zobc. flétna,připravila píuč.H. Bubeníčková
             Jiří Syrovátko, VI. kat. pozoun, připravila pí uč. L. Jedličková
             Tereza Čapková, VII. kat. tenor, připravila pí uč. L. Jedličková
             Josef Labuda, VII. kat. trubka, připravil p. uč. L. Krtička
             Ella Ozuna, VIII. kat. zobc. flétna, připravila pí uč. H. Bubeníčková
             Matěj Naar, IX. kat. klarinet, připravil p. uč. S. Šťastný
             Justýna Zedníková, IX. kat. zobc. flétna, připravila pí uč.H. Bubeníčková
             Agáta Lantová, X. kat. pozoun, připravila pí uč. L. Jedličková        

 2. cena: Magdalena Kmochová, III. kat. zobc. flétna, připravila pí uč. Z. Riedlbauchová
              Vincent Grec, V. kat. klarinet, připravil p. uč. S. Šťastný
              Julie Vavřinová, V. kat. příč. flétna, připravila pí uč. M. Valentová
              Vendula Kratochvílová, VI. kat. klarinet, připravil p. uč. S. Šťastný
              Barbora Mauleová, VI. kat. zobc. flétna,připravila pí uč. H. Bubeníčková
              Jana Štěpánková, VI. kat. zobc. flétna,připravila pí uč. H. Bubeníčková
              Petr Hornych, IX. kat. trubka, připravil p. uč. L. Krtička
              Marie Krátká, X. kat. zobc. flétna, připravila pí uč. H. Bubeníčková
              Alina Mojšová, X. kat. zobc. flétna, připravila pí uč. M. Valentová

3. cena: Petra Jelínková, V. kat. zobc. flétna, připravila pí uč. Z. Riedlbauchová
             Ellen Magdič, VI. kat. příč. flétna, připravila pí uč. Z. Riedlbauchová

 Zvláštní ocenění za výbornou klavírní spolupráci: pí uč. Alena Králová

 Zvláštní ocenění za pedagogickou činnost: pí uč. Libuše Jedličková

 

23.6.2017

„Prague Junior Note 2017“,

XXVI. ročník klavírní soutěže, Praha, 23. až 25. 6. 2017

1. cena: Sophia Ahmed, III. kategorie
Připravila pí uč. J. Šanderová

4.6.2017

Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů

Brno, 4. 6. 2017

Hra na trombon
2. cena: Tereza Čapková, kategorie Junior B

Hra na tenor
2. cena: Tereza Čapková, kategorie Junior B

Připravila pí uč. L. Jedličková

19.5.2017

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

Plzeň, 19. – 20. 5. 2017
3. cena: Poli Popová, II. kategorie, připravila pí uč. O. Kučerová Dvorská

12.5.2017

Mladí pianisté na klavíru Steinway

Praha, 12. – 13. 5. 2017
2. cena: Dang Thuy Chi, II. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová

1.5.2017

18. ročník mezinárodní soutěže Valsesia Musica juniores 2017

Itálie, Varallo, 29. 4. – 1. 5. 2017
1. cena, Absolutní vítěz soutěže, Zvláštní ocenění poroty za interpretaci: Dang Thuy Chi, kategorie A
1. cena: Linda Nguyenová, kategorie E
3. cena: Alexandr Blinov, kategorie D
Připravila pí uč. F. Alekbarová

23.4.2017

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír

Praha 20. – 23. 4. 2017
1. cena: Linda Nguyenová, IX. kategorie
Připravila pí uč. F. Alekbarová

10.4.2017

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

Praha 6. - 9. 4. 2017
1. cena: Poli Popová, II. kategorie, připravila pí uč. O. Kučerová Dvorská
2. cena: Tobiáš Hamsík, II. kategorie, připravila pí uč. O. Kučerová Dvorská
3. cena: Aram Zadoyan, 0.c) kategorie, připravila pí uč. P: Frenzel

10.4.2017

Mezinárodní klavírní soutěž A. Scriabina

Francie, Paříž 30. a 31. 3. 2017
1. cena: Alexandr Blinov, kategorie D
připravila pí uč. F. Alekbarová

10.4.2017

IV. ročník soutěžní přehlídky „Pražský akordeon ve Stodůlkách“

ZUŠ K Brance, Praha 8. 4. 2017
Zlaté pásmo: Anita Reissigová, II. kategorie
Stříbrné pásmo: Dalibor Kostlivý, II. kategorie
Připravila pí uč. L. Krušinová

30.3.2017

Mezinárodní klavírní soutěž “Les Clés d´Or“, Francie, Paříž 19. až 25. 3. 2017

1. cena, Zlatý klíč a Absolutní vítěz kategorie:
Dang Thuy Chi (*2008), kategorie do 12 let

1. cena:
Linda Nguyenová (*2000), kategorie do 19 let
Jonáš Novotný (*2000), kategorie do 17 let

Připravila pí uč. F. Alekbarová

30.3.2017

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

Praha 28. - 30. 3. 2017
2. cena: Ela Blahová, hra na housle, I. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová      
             Anna Hynková, hra na violoncello, I. kategorie, připravila pí uč. M. Hixová   
             Marie Magdalena Ortová, hra na housle, III. kategorie, připravila pí uč. R. Vernerová   
             Jan Kratochvíl, hra na kontrabas, III. kategorie, připravil p. uč. J. Antl
 3. cena: Marie Hynková, hra na housle, VIII. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová

27.3.2017

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír, Praha 5. – 9. 3. 2017

1. cena: 
Dang Thuy Chi
, I. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová
Sophia Ahmed, IV. kategorie, připravila pí uč. J. Šanderová
Alexandr Blinov, VIII. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová
Linda Nguyenová, IX. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová 

3. cena: 
Štěpánka Syrovátková, VIII. kategorie, připravila pí uč. M. Prokopová

Zvláštní cena poroty za vynikající pedagogickou činnost: Mgr. fatima Alekbarová

19.3.2017

Výsledky soutěže Jižní město Music 2017

VÝSLEDKY KE STAŽENÍ ZDE

18.2.2017

Mezinárodní festival dechových hudeb

Praha 2017, Praha 18. 2. 2017
Zlaté pásmo s vyznamenáním: Dechový orchestr ZUŠ Lounských, dirigent S. Šťastný

23.1.2017

XI. ročník Mezinárodní violoncellové soutěže Jana Vychytila

Praha 20. – 22. 1. 2017
2. cena: Barbora Naarová, I. kategorie, připravila pí uč. M. Hixová