Úspěchy

4.6.2017

Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů

Brno, 4. 6. 2017

Hra na trombon
2. cena: Tereza Čapková, kategorie Junior B

Hra na tenor
2. cena: Tereza Čapková, kategorie Junior B

Připravila pí uč. L. Jedličková

19.5.2017

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

Plzeň, 19. – 20. 5. 2017
3. cena: Poli Popová, II. kategorie, připravila pí uč. O. Kučerová Dvorská

15.5.2017

Vykoumej komiks 2017

V celopražské komiksové soutěži " Vykoumej komiks 2017" byli oceněni tito žáci naší školy:
Adriana Francová - ocenění za působivé výtvarné zpracování a zajímavý příběh
Antonie Borovková - ocenění za nejlepší strip
Lada Lanštiáková - ocenění za vtipný příběh
                             Všichni po vedením Ivany Vopelkové

14.5.2017

Festivalová postupová přehlídka scénického tance pro mládež a dospělé

"Čas je nehybný. Jenom my se v něm pohybujeme nesprávným směrem"
ocenění za nasazení a přesvědčivost výrazu
choreografie Tereza herynková

"Slova"
ocenění za dynamické a výrazové naplnění choreografie
choreografie a interpretace Anna Ovsíková - 1. SPD

"Jenom tam"
ocenění za dynamiku, energii a napětí
choreografie Tereza Herynková
návrh na postup na celostátní přehlídku scénického tance v Jablonci nad Nisou

12.5.2017

Mladí pianisté na klavíru Steinway

Praha, 12. – 13. 5. 2017
2. cena: Dang Thuy Chi, II. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová

10.5.2017

Naše letošní úspěchy v přednesu

V obvodním kole Pražského poetického setkání 2017 nás úspěšně reprezentovala Adéla Hlízová, Aneta Fritzlová a Sofija Panova. Julie Němečková si odnesla i ocenění za dramaturgický výběr.

V obvodním kole soutěže Pražský kalich 2017 soutěžila Kamila Marie Křečková a Tereza Háječková. Hravě si poradily i s velkou konkurencí a odnesly si obě postupová místa do krajského kola.

Gratulujeme!!!

1.5.2017

18. ročník mezinárodní soutěže Valsesia Musica juniores 2017

Itálie, Varallo, 29. 4. – 1. 5. 2017
1. cena, Absolutní vítěz soutěže, Zvláštní ocenění poroty za interpretaci: Dang Thuy Chi, kategorie A
1. cena: Linda Nguyenová, kategorie E
3. cena: Alexandr Blinov, kategorie D
Připravila pí uč. F. Alekbarová

23.4.2017

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír

Praha 20. – 23. 4. 2017
1. cena: Linda Nguyenová, IX. kategorie
Připravila pí uč. F. Alekbarová

23.4.2017

Soutěžní přehlídka výtvarného oboru, krajské kolo

Základní umělecká škola Marie Podvalové, Praha 9 - Čakovice
umístění žáků ZUŠ Lounských - zde

10.4.2017

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

Praha 6. - 9. 4. 2017
1. cena: Poli Popová, II. kategorie, připravila pí uč. O. Kučerová Dvorská
2. cena: Tobiáš Hamsík, II. kategorie, připravila pí uč. O. Kučerová Dvorská
3. cena: Aram Zadoyan, 0.c) kategorie, připravila pí uč. P: Frenzel

10.4.2017

Mezinárodní klavírní soutěž A. Scriabina

Francie, Paříž 30. a 31. 3. 2017
1. cena: Alexandr Blinov, kategorie D
připravila pí uč. F. Alekbarová

10.4.2017

IV. ročník soutěžní přehlídky „Pražský akordeon ve Stodůlkách“

ZUŠ K Brance, Praha 8. 4. 2017
Zlaté pásmo: Anita Reissigová, II. kategorie
Stříbrné pásmo: Dalibor Kostlivý, II. kategorie
Připravila pí uč. L. Krušinová

30.3.2017

Mezinárodní klavírní soutěž “Les Clés d´Or“, Francie, Paříž 19. až 25. 3. 2017

1. cena, Zlatý klíč a Absolutní vítěz kategorie:
Dang Thuy Chi (*2008), kategorie do 12 let

1. cena:
Linda Nguyenová (*2000), kategorie do 19 let
Jonáš Novotný (*2000), kategorie do 17 let

Připravila pí uč. F. Alekbarová

30.3.2017

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

Praha 28. - 30. 3. 2017
2. cena: Ela Blahová, hra na housle, I. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová      
             Anna Hynková, hra na violoncello, I. kategorie, připravila pí uč. M. Hixová   
             Marie Magdalena Ortová, hra na housle, III. kategorie, připravila pí uč. R. Vernerová   
             Jan Kratochvíl, hra na kontrabas, III. kategorie, připravil p. uč. J. Antl
 3. cena: Marie Hynková, hra na housle, VIII. kategorie, připravila pí uč. L. Bendová

27.3.2017

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír, Praha 5. – 9. 3. 2017

1. cena: 
Dang Thuy Chi
, I. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová
Sophia Ahmed, IV. kategorie, připravila pí uč. J. Šanderová
Alexandr Blinov, VIII. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová
Linda Nguyenová, IX. kategorie, připravila pí uč. F. Alekbarová 

3. cena: 
Štěpánka Syrovátková, VIII. kategorie, připravila pí uč. M. Prokopová

Zvláštní cena poroty za vynikající pedagogickou činnost: Mgr. fatima Alekbarová

25.3.2017

Festivalová postupová přehlídka dětských skupin scénického tance

pro Prahu a Středočeský kraj

"Neboj se, trénuj" - diplom za pohybový humor a nápaditou práci s kostýmem - rekvizitou
         choreografie Tereza Herynková
"Příjemné na dotek" - diplom za taneční kompozici a interpretaci
         choreografie Tereza Herynková
"Myšlenky" - diplom za dobré uchopení a zpracování námětu a taneční interpretaci
         choreografie Michaela Suša
"Jedu prstem po mapě. Kam? Nevím, možná tam." - diplom za zpracování námětu a citlivost skupiny
         choreografie Michaela Suša
                   Postup na celostátní přehlídku v Kutné Hoře.

Ostatní diplomy najdete ve fotogalerii.

22.3.2017

Richard Šubrt,

žák 4. ročníku I. stupně současného tance ze třídy Michaely Suša, úspěšně složil talentové zkoušky a je přijat na TCP - konzervatoř (Taneční centrum Praha).

19.3.2017

Výsledky soutěže Jižní město Music 2017

VÝSLEDKY KE STAŽENÍ ZDE

15.3.2017

Anička Pohlová,

žákyně II.stupně současného tance ze třídy Terezy Herynkové, úspěšně složila talentové zkoušky a je přijata na Taneční konzervatoř Duncan Centre.

1.3.2017

Ohlédnutí za celostátní přehlídkou II. stupně

Choreografie: Jedinou cestou jak vyléčit zranění duše je, vypovídat se.
Tančí: 7. roč. – II. stupeň

Napsali o nás:

18.2.2017

Mezinárodní festival dechových hudeb

Praha 2017, Praha 18. 2. 2017
Zlaté pásmo s vyznamenáním: Dechový orchestr ZUŠ Lounských, dirigent S. Šťastný

23.1.2017

XI. ročník Mezinárodní violoncellové soutěže Jana Vychytila

Praha 20. – 22. 1. 2017
2. cena: Barbora Naarová, I. kategorie, připravila pí uč. M. Hixová