Akce

26.6.2017

Závěrečná výstava výtvarného oboru

v prostorách budovy Svatoslavova 333. Výstava bude instalovaná v týdnu od pondělí 26.6. do čtvrtka 30.6.
pozvánka

22.6.2017

Vystoupení mladších žáků druhé čtvrteční skupiny

22. 6. 2017 v 16.30 hodin
Kočičí koření – pohádka Ljuby Štíplové
Básničky Josefa Kainara
Vystoupení mladších žáků druhé čtvrteční skupiny

22.6.2017

Veřejný absolventský koncert

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Absolventský a houslový koncert.

20.6.2017

Závěrečné vystoupení tanečního oboru

se uskuteční v úterý 20. června ve velkém sále Městské knihovny v Praze na Mariánském náměstí od 17.00 hodin.

14.6.2017

Vystoupení žáků středeční skupiny

14. 6. 2017 v 16.00 hodin
Tři rubíny – indická pohádka
Sólové výstupy a  absolventské monology
Vystoupení žáků středeční skupiny

8.6.2017

Prezentace výtvarného oboru na Novoměstské radnici

při slavnostním koncertě s předávání absolventských vysvědčení v HO.
Začátek koncertu je v 18.00 hodin.

8.6.2017

Závěrečný koncert se slavnostním předáním absolventských vysvědčení

Velký sál Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Závěrečný koncert se slavnostním předáním absolventských vysvědčení

6.6.2017

Veřejný koncert žáků pěveckého oddělení

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků pěveckého oddělení

6.6.2017

Prague Junior Note

23. až 25. 6. 2017, Lichtenštejnský palác, Sál Martinů, Malostranské nám., Praha

5.6.2017

Vystoupení žáků pondělní skupiny

5. 6. 2017 v 17.00 hodin
Bangladéšské pohádky – inspirováno knihou Upovídaný Gopa
Sólové výstupy a  absolventské monology
Vystoupení žáků pondělní skupiny

5.6.2017

Vernisáž absolventských prací žáků výtvarného oboru

ZUŠ Lounských, zahájení v 17.30 hod.

Fotogalerie: Vernisáž absolventských prací žáků výtvarného oboru

4.6.2017

X. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2017

Konzervatoř Brno, tř. Kpt. Jaroše 45

2.6.2017

Oči dokořán - výstava

2.6. - 20.6. "Oči dokořán" Výstava krajského kola 13.Soutěžní přehlídky výtvarného oboru základních uměleckých škol v Galerii ve věži Novoměstské radnice.
Plakát

1.6.2017

Třídní koncerty v červnu

5. 6. 2017 Třída p. uč. J. Vácy, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
6. 6. 2017 Třída PTV-MŠ pí uč. T. Herynkové, hudební sál, začátek v 16.00 hod.
6. 6. 2017 Třída pí uč. M. Prokopové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
7. 6. 2017 Třída p. uč. M. Dobrohrušky, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
9. 6. 2017 Třída pí uč. H. Mousa Bacha, komorní sál, začátek v 16.00 hod.
12. 6. 2017 Třída pí uč. R. Vernerové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
13. 6. 2017 Třída pí uč. Z. Riedlbauchové, hudební sál, začátek v 17.30 hod.
15. 6. 2017 Třída p. uč. J. Richtera, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
16. 6. 2017 Třída pí uč. J. Šanderové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.
19. 6. 2017 Třídy manželů Bubeníčkových, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
20. 6. 2017 Třída p. uč. A. Niederleho, komorní sál, začátek v 16.30 hod.
21. 6. 2017 Třída pí uč. L. Krušinové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
27. 6. 2017 Třída p. uč. A. Badarovskeho, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

30.5.2017

Vystoupení Žesťového souboru

na slavnostním koncertě v rámci celostátního happeningu základních uměleckých škol ZUŠ OPEN
30. 5. 2017, Kostel Nejsvětějšího Srdce Páně, Nám. Jiřího z Poděbrad, Praha, začátek v 19.30 hod.,
slavnostní zahájení koncertu na schodech Kostela v 19.00 hod.

25.5.2017

Postupové a závěrečné zkoušky smyčcového oddělení

PO    29.5.    15.00 – 17.30
ČT    1.6.      14.30 – 17.00
náhradní termín:    ST    14.6.    16.00 – 17.30
vždy v komorním sále ve 3. patře

25.5.2017

Interní absolventský koncert

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Interní absolventský koncert

25.5.2017

Vystoupení nejmladších dětí ze čtvrteční skupiny

25. 5 . 2017 v 15.00 hodin
Liška, zajíc a kohout – lidová pohádka
Komedianti a loupežníci – inspirováno pohádkou Jiřího Žáčka
Vystoupení  nejmladších dětí ze čtvrteční skupiny

24.5.2017

„Libeňské jaro mladých“

Libeňský zámeček, Obřadní síň, Zenklova ul., Praha 8, začátek v 19.00 hod.
program

Fotogalerie: Libeňské jaro mladých

23.5.2017

Veřejný absolventský koncert

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert

23.5.2017

Výstava v rámci informačního centra City modul

23.5. - 30.5. Výstava v rámci informačního centra "City modul" na Náměstí Republiky na téma PRAŽSKÉ JARO V OBRAZECH.

Fotogalerie: Výstava na téma Pražské jaro

20.5.2017

XII. ročník festivalu studentských orchestrů

„Hudební odpoledne 2017“
20. 5. 2017, areál Chvalské tvrze, Praha – Horní Počernice, zahájení ve 13.00 hod.,
Swingový orchestr vystoupí od 18.30 hod.

19.5.2017

Absolventské představení žáků LDO

Divadlo U Valšů, K. Světlé 18, Praha 1, začátek v 18.00 hod.
plakát 
program

Fotogalerie: Absolventské představení žáků LDO

19.5.2017

celostátní přehlídka dětských skupin scénického tance

34. celostátní přehlídka dětských skupin scénického tance „Kutná Hora 2017“
19. až 21. 5. 2017, Městské Tylovo divadlo, Kutná Hora

19.5.2017

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

19. až 21. 5. 2017, ZUŠ, Terezie Brzkové 33, Plzeň

19.5.2017

Poslední aristokratka

18.5.2017

Veřejný absolventský koncert

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný absolventský koncert

17.5.2017

Vystoupení Dechového orchestru na Dnech nové tvorby

Lichtenštejnský palác, sál B. Martinů, začátek v 16.00 hod.

16.5.2017

Koncert pro maminky

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Koncert pro maminky

14.5.2017

XIV. ročník multižánrového festivalu „Vyšehraní“,

koncert Dechového orchestru
Vyšehrad, začátek v 15.00 hod.

Fotogalerie: XIV. ročník multižánrového festivalu „Vyšehraní“,

14.5.2017

Festivalová postupová přehlídka scénického tance

mládeže a dospělých „Tanec, tanec...2017“
Salesiánské divadlo, Kobyliské nám. 1, Praha 8

12.5.2017

VI. ročník soutěže „Mladí pianisté na klavíru Steinway“

12. a 13. 5. 2017, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského nám. 9, Praha 3

9.5.2017

Interní absolventský koncert

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Interní absolventský koncert

3.5.2017

Vystoupení Dívčího pozounového kvarteta

na vernisáži výstavy fotografií.
Městská knihovna Opatov, Opatovská 1754/14, Praha 11, 17.00 hod.

2.5.2017

Třídní koncerty v květnu:

2. 5. 2017 Třída p. uč. S. Šťastného, hudební sál, začátek v 18.00 hod.
10. 5. 2017 Třídy pí uč. M. Valentové a p. uč. T. Míky, pavilon, začátek v 17.00 hod.
12. 5. 2017 Třída pí uč. H. Tyralíkové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.
15. 5. 2017 Třída pí uč. J. Kaňákové, hudební sál, začátek v 18.15 hod.
16. 5. 2017 Třída pí uč. P. Frenzel, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
17. 5. 2017 Třída p. uč. D. Patrocha, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
19. 5. 2017 Třída pí uč. E. Matouškové, hudební sál, začátek v 16.30 hod.
22. 5. 2017 Třída pí uč. V. Markové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.
22. 5. 2017 Třída pí uč. M. Hixové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
24. 5. 2017 Třída pí uč. A. Koudelkové, komorní sál, začátek v 17.00 hod.
25. 5. 2017 Třída PHV pí uč. L.Bendové, hudební sál, začátek v 16.20 hod.
29. 5. 2017 Třída pí uč. J. Sehnoutkové, hudební sál, začátek v 17.00 hod.
29. 5. 2017 Třída pí uč. O. Kučerové Dvorské, komorní sál, začátek v 18.00 hod.
31. 5. 2017 Třída pí uč. H. Bubeníčkové, komorní sál, začátek v 18.00 hod.

29.4.2017

Koncert Klarinetového kvarteta

Heřmanův Městec

28.4.2017

Koncert třídy pí uč. L. Bendové

hudební sál, začátek v 16.00 hod.

27.4.2017

Koncert třídy p. uč. J. Chvojky

komorní sál, začátek v 17.30 hod.

25.4.2017

Pocta Jaroslavu Ježkovi, veřejný koncert

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Pocta Jaroslavu Ježkovi

24.4.2017

Veřejný koncert žáků klavírního oddělení

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Veřejný koncert žáků klavírního oddělení

24.4.2017

Koncert třídy p. uč, L. Krtičky

 komorní sál, začátek v 17.00 hod.

22.4.2017

Krajské kolo Soutěžní přehlídky výtvarného oboru

22. a 23. 4. 2017, ZUŠ M. Podvalové, Cukrovarská 1, Praha 9 - Čakovice

20.4.2017

Ústřední kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír

20. - 23.4.2017 , ZUŠ Taussigova 1150, Praha 8

18.4.2017

Koncert Kateřiny Kratochvílové a Karolíny Žákové

hudební sál, začátek v 18.00 hod.

13.4.2017

Velikonoční prázdniny

13. - 17. 4. 2017

11.4.2017

Veřejný absolventský koncert

komorní sál, začátek v 18.00 hod.
program

Fotogalerie: Absolventský koncert

10.4.2017

Veřejný koncert žáků strunného oddělení

hudební sál, začátek v 18.00 hod.
program

8.4.2017

IV. ročník soutěžní přehlídky „Pražský akordeon ve Stodůlkách“

ZUŠ, K Brance 72, Praha 5 – Stodůlky

6.4.2017

Taneční soustředění na Orlíku

termín soustředění: ČT 6.4. - NE 9.4.2017
informace
co vzít s sebou
pokyny před odjezdem

Fotogalerie: Taneční soustředění na Orlíku

6.4.2017

Koncert třídy p. uč. P.Dudy

komorní sál, začátek v 17.00 hod.

6.4.2017

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

6. až 9. 4. 2017, ZUŠ I. Hurníka, Slezská 21, Praha 2

4.4.2017

Veřejný koncert dechového oddělení

Hudební sál, začátek v 17.30 hodin
program

Fotogalerie: Veřejný koncert dechového oddělení

3.4.2017

Koncert třídy p. uč. M. Rychty

hudební sál, začátek v 17.30 hod.

3.4.2017

Vystoupení Dívčího pozounového kvarteta

na vernisáži výstavy fotografií.
Městská knihovna Opatov, Opatovská 1754/14, Praha 11, 17.00 hod.

1.4.2017

Krajské kolo recitační přehlídky „Pražský kalich 2017“

Společnost F. Kafky, Široká 14, Praha 1, začátek v 10:00 hod.

31.3.2017

V. ročník Celostátní přehlídky harfové mládeže

31.3. až 2.4., Praha

28.3.2017

Veřejný koncert od 18.00 hodin v komorním sále

program

27.3.2017

Třídní koncert žáků pí uč. Libuše Jedličkové

Hudební sál , začátek v 17.00 hodin.

27.3.2017

Koncert žáků pí uč. L. Bendové a Radky Vernerové

Komorní sál, od 17.00 hodin

25.3.2017

Festivalová postupová přehlídka dětských skupin scénického tance

Seleziánské divadlo, Kobyliské nám. 1, Praha 8

Fotogalerie: Festivalová postupová přehlídka dětských skupin scénického tance. Choreografie Jedu prstem po mapě....

21.3.2017

Školní kolo kytarové soutěže MŠMT

23. 1. 2017 se uskutečnilo školní kolo kytarové soutěže MŠMT. Soutěže se zúčastnilo celkem 15 žáků v různých soutěžních kategoriích. Do krajského kola postoupilo 5 žáků, kteří budou soutěžit 6. - 9. dubna v ZUŠ I. Hurníka na Praze 2. Držme jim palce! :-)
Výsledky zde.

21.3.2017

Učitelský koncert

program koncertu

Fotogalerie: Učitelský koncert

20.3.2017

Krajské kolo soutěže Základních uměleckých škol ve hře na smyčcové nástroje

proběhne ve dnech 28. - 31.3.2017 v ZUŠ Jana Hanuše.
Naši školu budou reprezentovat tři žákyně ve hře na housle - Ela Blahová, Marie Magdalena Ortová a Marie Hynková, Anna Hynková ve hře na violoncello a Jan Kratochvíl ve hře na kontrabas.

28.2.2017

Klavírní ozvěny

8. ročník festivalu mladých klavíristů Prahy 4

Fotogalerie: Klavírní ozvěny, festival mladých klavíristů Prahy 4

22.2.2017

Veřejný koncert pěveckého oddělení

Komorní sál, 18.00 hod. Program zde.

Fotogalerie: Veřejný koncert pěveckého oddělení, 22.2.2017

21.2.2017

Veřejný koncert smyčcového oddělení

Program.

Fotogalerie: veřejný koncert smyčcového oddělení, 21.2.2017

16.2.2017

Leden v Pavilonu

V týdnu od 16. ledna 2017 proběhl v Pavilonu maraton vystoupení všech skupin – „Leden v Pavilonu“. Pracovali jsme především s básničkami Jiřího Žáčka, ale i s jiným autory prózy a poezie. Všichni účinkující byli skvělí! Fotografie z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Fotogalerie: Leden v Pavilonu

14.2.2017

Hudební klasicismus

Hudební sál, 18.00 hod. Program zde.

Fotogalerie: Hudební klasicismus

12.2.2017

Pololetní výstava výtvarného oboru

V pondělí 30. ledna 2017 bude zahájena pololetní výstava VO v budově Svatoslavova 333 – ve 3. patře. K vidění bude do konce února.

Fotogalerie: Pololetní výstava prací žáků

6.2.2017

Seznam akcí na 2. pololetí školního roku 2016-2017

Současný tanec - Tereza Herynková. Program zde.

25.1.2017

Školní kolo soutěže MŠMT v sólové hře na smyčcové nástroje

Program zde.

Fotogalerie: Školní kolo soutěže MŠMT v sólové hře na smyčcové nástroje